Fav10 | FIFA - Genel Sohbet ve Maç Konusu 🎮

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hocam senin son vuruş biraz sıkıntılı, ben de defansı iyi yapıyorum. Bu biraz zorladı seni skor anlamında. Bakalım neler olacak ilerideki günlerde :) Bu forumdan 4 kişi çıkmaz mı Fifa oynayacak, grup şeklinde maç yapardık. Daha önce yazmışsınız.
Onlar geçen seneydi :A
Bu sene Şerlok almadı galiba, @bazinga sen oynuyor musun :A
@Ege Bartu da Fifacı galiba bir de @Tolstoyevski.

Aslında güzeldi son şutlarım ama bugün niyeyse çok kötü vurdum çoğunu skljgjkls

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Üzücü
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Moral Veren Adam

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
67
Puanı
19
Onlar geçen seneydi :A
Bu sene Şerlok almadı galiba, @bazinga sen oynuyor musun :A
@Ege Bartu da Fifacı galiba bir de @Tolstoyevski.

Aslında güzeldi son şutlarım ama bugün niyeyse çok kötü vurdum çoğunu skljgjkls
Şöyle klasik bir Fifa turnuvası yapmayalı çok uzun zaman oldu. 32 kişi olsa, şampiyonlar ligi yapsak ne efsane olurdu. Dünya gözüyle katılamadık şöyle bir turnuvaya :)

• Güldürdün

Moral Veren Adam

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
67
Puanı
19
Fut çok uğraştırıyor aklıma bile gelmiyor :A
İsterdim ama zevkli olabilirdi.
Fut'ta milletle konuşamıyoruz ama :D Ben sadece bir kez katıldım o da 5 sene önceydi Fifa 16 zamanları. Başka bir forumda yapılmıştı, turuncu meşhur forumda(reklam olmasin :) ) ve şampiyon olmuştum. Avrupa şampiyonası formatındaydı ve takımlar rastgele dağıtılmıştı. Rusya kazmasıyla olmuştum şampiyon hey gidi :D

Diğer grup maçının sonucunu beklemek, bazı maçları canlı takip etmek efsaneydi. En azından Sen ben ve Dostoyevski'nin yanına bir kişi daha bulup kendi aramızda lig yapsak :)

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fut'ta milletle konuşamıyoruz ama :D Ben sadece bir kez katıldım o da 5 sene önceydi Fifa 16 zamanları. Başka bir forumda yapılmıştı, turuncu meşhur forumda(reklam olmasin :) ) ve şampiyon olmuştum. Avrupa şampiyonası formatındaydı ve takımlar rastgele dağıtılmıştı. Rusya kazmasıyla olmuştum şampiyon hey gidi :D

Diğer grup maçının sonucunu beklemek, bazı maçları canlı takip etmek efsaneydi. En azından Sen ben ve Dostoyevski'nin yanına bir kişi daha bulup kendi aramızda lig yapsak :)
Ayarlamaya çalışalım bakalım 4'lü mini turnuva olabilir :A