Fav10 Başyapıt Festivali - 3. Sezon

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Eğer ömrüm 70 seneyi bulursa, o rakam da çok rahat 100'ü bile bulabilir, ciddiyim... :A
Hayırlısı be dostum, zaman neler gösterir kim bilir... :A Sen SNK'nın 4. sezonunu izlediğinde onu kaç kez izleyeceğinin hesabını da yapmaya başla bence artık... :A (Yine yeniden konuyu SNK'ya getirip hype verme, completed... :A ) @Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hayırlısı be dostum, zaman neler gösterir kim bilir... :A Sen SNK'nın 4. sezonunu izlediğinde onu kaç kez izleyeceğinin hesabını da yapmaya başla bence artık... :A (Yine yeniden konuyu SNK'ya getirip hype verme, completed... :A ) @Sherlock

İzlemek de ne kelime... Odasının duvarlarına Eren Jaeger posterleri, Reiner posterleri, Armin posterleri astığını görebiliyorum... Hatta başucuna Mikasa figürü falan koyuyor bak şu an ekranımda görebiliyorum bunları. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Çünkü sen bir R.H.'sın :A
6 saat ideal uyku saati aslında ama şimdi 3 hafta sonra okullar açılacak ve yine 7lerde kalkacağım çalışmasamda, oyüzden fırsat varken değerlendiriyorum :A
Kesinlikle öyleyim ve bu çok keyifli... :A

6 saat ideal belki ama baş ağrısı falan vardı ufaktan o yüzden kötü oldu bir tık. :A Ve yolun uykusuzluğunu ve dengesizliğini hala tam atlatamadım. :A (Yol günü 24 saat içinde 3 4 saat uyuyabildim o yüzden...) Değerlendir bakalım değerlendirebildiğin kadar sonrası eziyetmiş.. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
ÇEKİK kardeşlerimizin kelime haznemize kazandırdığı muazzam kelimeler sayesinde hayatımız çok daha SABARSAL bir hal aldı be adaşım... :A

Aynen öyle adaşım... Bir de ÇEKİK kardeşlerimizi izlemeyip, onları sürekli gömdüğü halde onların kullandığı kelimeleri ağzından düşürmeyenler var... İsim vermek istemiyorum ama ya 'U' harfi, ya da 'M' harfiyle başlıyordu bu şahısların baş harfleri. :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İzlemek de ne kelime... Odasının duvarlarına Eren Jaeger posterleri, Reiner posterleri, Armin posterleri astığını görebiliyorum... Hatta başucuna Mikasa figürü falan koyuyor bak şu an ekranımda görebiliyorum bunları. :A
Zaten EREN JEAGER posteri olmazsa olmazı olacak... Aaah ah EREN kardeşim kavuşmamıza 10 gün kaldı, yine çoğu gitti azı kaldı... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Zaten EREN JEAGER posteri olmazsa olmazı olacak... Aaah ah EREN kardeşim kavuşmamıza 10 gün kaldı, yine çoğu gitti azı kaldı... :A

Ama son bölüm neydi öyle... ISAYAMA kardeşim ne yazıyor be kardeşim, hatta yazmanın da ötesine geçti herif bambaşka bir şey bu. :A Göndersin yeni bölümü de merakımız giderilsin...

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aynen öyle adaşım... Bir de ÇEKİK kardeşlerimizi izlemeyip, onları sürekli gömdüğü halde onların kullandığı kelimeleri ağzından düşürmeyenler var... İsim vermek istemiyorum ama ya 'U' harfi, ya da 'M' harfiyle başlıyordu bu şahısların baş harfleri. :A @MasacRE
O tüyler ürpertici şahıslardan hiç bahsetmesen çok daha iyi olurdu be adaşım... Hele bunların başını çeken o şahıs gerçekten tüyler ürperticiliğin seviyesini arşa çıkarmış bir arkadaş... :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ama son bölüm neydi öyle... ISAYAMA kardeşim ne yazıyor be kardeşim, hatta yazmanın da ötesine geçti herif bambaşka bir şey bu. :A Göndersin yeni bölümü de merakımız giderilsin...
Aaah ISAYAMA kardeşim ah, adam destansılığın tanımını tekrar tekrar yazıyor ve çıtasını yukarılara çıkarıyor her sayıda...

Adaşım buraya SNK manga konusu mu açsak... Yazacaklarımızı burada tek bir sayfa altında toplardık... Çünkü üzerine tekrardan konuşulduğunda o binlerce mesajı yeşil yerden toplayıp çekmek çok zor olacaktır sonuçta... :A O kadar konuştuk ki burada kayıt altında bulunsalar çok daha iyi olurdu sanki... :A

• Harika

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Aaah ISAYAMA kardeşim ah, adam destansılığın tanımını tekrar tekrar yazıyor ve çıtasını yukarılara çıkarıyor her sayıda...

Adaşım buraya SNK manga konusu mu açsak... Yazacaklarımızı burada tek bir sayfa altında toplardık... Çünkü üzerine tekrardan konuşulduğunda o binlerce mesajı yeşil yerden toplayıp çekmek çok zor olacaktır sonuçta... :A O kadar konuştuk ki burada kayıt altında bulunsalar çok daha iyi olurdu sanki... :A

Aslında mantıklı adaşım... Ara ara buradan böyle paragraflar halinde, uzun uzun ve detaylıca bölüm değerlendirmesi yapabiliriz. :A Genel bir manga konusu açalım, hangi manga hakkında konuştuğumuzu her mesajın başında belirtiriz zaten. :A Sen mi açmak istersin, ben mi halledeyim? :A

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aslında mantıklı adaşım... Ara ara buradan böyle paragraflar halinde, uzun uzun ve detaylıca bölüm değerlendirmesi yapabiliriz. :A Genel bir manga konusu açalım, hangi manga hakkında konuştuğumuzu her mesajın başında belirtiriz zaten. :A Sen mi açmak istersin, ben mi halledeyim? :A
Ooo demek bana konu açtıracaksın ha... :A Böyle bir konuyu benim açmam uygun olurdu değil mi... Tamı tamına 3 yıl sonra bir konu açacağım ve bu da manga konusu olacak... Heyecanlandım şimdi, ben çözüyorum adaşım... :A

• Harika

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ooo demek bana konu açtıracaksın ha... :A Böyle bir konuyu benim açmam uygun olurdu değil mi... Tamı tamına 3 yıl sonra bir konu açacağım ve bu da manga konusu olacak... Heyecanlandım şimdi, ben çözüyorum adaşım... :A

Vay be... Gözlerim yaşardı yaşaracak, şu an öyle bir durumdayım. :A Gönder gelsin adaşım, yakışır...

• Güldürdün

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Fav10 Başyapıt Festivali - 3. Sezon | 26 Temmuz 2020 - Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 90248

1 Ağustos 2020 tarihi itibariyle üçüncü sezon resmen sona erecek, o zamana kadar yorum yapmak için süreniz mevcut. Üçüncü sezon planlanandan uzun sürdüğü için, daha fazla uzatma şansım yok. Kendinizi ona göre ayarlarsanız sevinirim.

Hemen ardından listedeki kült filmlerin geri kalanlarından seçilecek olanlarla, dördüncü sezona geçiş yapacağız...

@bazinga @sürgünüm @Dosi @mesmeso61 @Tolstoyevski @MasacRE @sokak sanati @Since2011 @BesaleT @Araf @Angelica @alperuz @Maskeli Fedai @MEnes ve dahil olmak isteyenler...
Memento 8/10
Saving Private Ryan 8/10