Fav10 Başyapıt Festivali - 3. Sezon

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
FUTURE... :A En mantıklısı o ancak sen yorum yapmaya, filmleri izlemekten daha çok üşeniyorsun adaşım. :A Bir de öyle bir gerçeklik var şimdi... :A
Bırak şimdi FUTURE MUTURE oraya hiç girme istersen... :A Yok yok, burada vakitten bol bir şey mi var iki yorum yazarız nedir yani... :A

• Harika
Reactions: Sherlock

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 90220

Sinemanın en iyileri Fav10'da hayat bulmaya devam ediyor...

Bildiğiniz üzere @bazinga'nın başlattığı Fav10 Başyapıt Festivali, ilginin biraz azalmasından dolayı 3. sezonunda ara vermek zorunda kalmıştı. Bu etkinlik, bugün itibariyle 3. sezonundan itibaren devam edecek.

Sistem aynı şekliyle devam edecek, belirlenen filmler de değişmeyecek, 3. sezon filmlerinden izleyip yorum yaptıklarınız olmuş, bunları bir tabloya aktaracağım ve bu konudan paylaşacağım. Etkinliğe devam etmek isteyenler veya dahil olmak isteyenler bu konu aracılığı ile veya özel mesaj yoluyla bana bildirebilirler.

Ekli dosyayı görüntüle 90247

3. sezon filmlerinin forumdaki konularını güncel olarak aşağıdaki linkten görebilirsiniz:

https://fav10.net/forum/forums/film-yorumları.729/?prefix_id=80

Şimdiden hepinize iyi seyirler...​
Ben niye yokum bu etiket listesindeeeee 😛😛😛 ben bu listedeki 6 filmide izledim.

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Al bakalım... Paketinden çıkarılmamış, taptaze... :A

Ekli dosyayı görüntüle 90250
İşte bu, aradığım şey... Muazzam bir destansılık... Renk tonlamasına bakar mısınız... Şu kıvrımlardaki düzene... Simetriye... Tahta ile çeliğin birleştiği yerdeki ahenge... Bundan daha muazzam bir eser var mıdır, sorarım... (Güzel saçmaladım, hoşuma gitti)

• Harika

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bırak şimdi FUTURE MUTURE oraya hiç girme istersen... :A Yok yok, burada vakitten bol bir şey mi var iki yorum yazarız nedir yani... :A

Ahahahaha, doğru söylüyorsun. :A O toplara hiç girmemeliyim ben. :A Vay be, ulan yine şaşırttın beni bak. :A Çok kıymetli, değerli, kaliteli ve SABARSAL yorumlarını bekliyoruz adaşım... Ülkemizin, milletimizin, ulusumuzun ve yurdumuzun buna ihtiyacı var. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ahahahaha, doğru söylüyorsun. :A O toplara hiç girmemeliyim ben. :A Vay be, ulan yine şaşırttın beni bak. :A Çok kıymetli, değerli, kaliteli ve SABARSAL yorumlarını bekliyoruz adaşım... Ülkemizin, milletimizin, ulusumuzun ve yurdumuzun buna ihtiyacı var. :A
Beni biliyorsun içimden geldiğinde acımam yardırırım... SABARSAL içerikler üretmek için çabalamaktan hiç bir zaman vazgeçmeyeceğiz... :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ben niye yokum bu etiket listesindeeeee 😛😛😛 ben bu listedeki 6 filmide izledim.

Abi bu etkinlik kapsamında bu filmleri tekrardan izleyip yorumluyoruz aslında ama detaylarını hatırlıyorsan, yorumunu yapacaksan ve puan vereceksen hemen ekleriz nedir yani. :A Yerin her zaman hazır. :A

• Harika
Reactions: The_Erinch

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Ben burada adaşım isimli şahısa kendi kendisini sıvama fırsatı verildiğini ve onun da bu fırsatı değerlendirdiğini görüyorum... Şaşırdım mı peki? Tabii ki hayır... Bu adamın da tarzı bu... :A
Onu siz bu hale getirdiniz :A
Aha ekleme yaptığını şuan gördüm mesajına :A dur cevap vereyim:
Evet @MEnes daha kalkmadım. Daha odamdayım ve uykum var daha. Gece erken yatmama rağmen uyanmak istemiyorum :A dışarısı bulutlu ve yağmur yağacak. Hafiften hava kapalı eee ben kalkıp ne yapacağım? Gerçi mutfakta vakit geçirmeyi planlıyorum bugün ama daha erken ve 1 saat sonra anca kahvaltı ederim :A
Ee karanlıkta sizin saatle 11 den sonrası olduğu için gün daha çoooook uzun :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Abi bu etkinlik kapsamında bu filmleri tekrardan izleyip yorumluyoruz aslında ama detaylarını hatırlıyorsan, yorumunu yapacaksan ve puan vereceksen hemen ekleriz nedir yani. :A Yerin her zaman hazır. :A
Ben en son izlediğim tarihe göre yorum yapayım, bunlar tekrar nasıl izlenir yahu,, hele GodFather, mevsim değişir valla :=)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İşte bu, aradığım şey... Muazzam bir destansılık... Renk tonlamasına bakar mısınız... Şu kıvrımlardaki düzene... Simetriye... Tahta ile çeliğin birleştiği yerdeki ahenge... Bundan daha muazzam bir eser var mıdır, sorarım... (Güzel saçmaladım, hoşuma gitti)

Bu kıymetli esere baktığım zaman... Bilimin, teknolojinin, sanatın ve sıvanın geldiği son noktayı görüyorum adaşım... Ne akıllı telefonlar, ne tabletler, ne de bilgisayarlar böylesine bir tasarıma ve teknolojiye sahip... Muazzam bir aygıt ya... (Devamını getirdim. :A)

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Çılgın derken bana karşı o cümleleri kurma çılgınlığı gösterme manasında... :A Bence de ruh hastalığı hafif kalıyor bazı durumlarda, haklısın. :A (Kesin raporlayacağım, şuan raporladım hatta... :A )
Geldi bildirim :A :A nasıl kıydın bana :T:

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Evet @MEnes daha kalkmadım. Daha odamdayım ve uykum var daha. Gece erken yatmama rağmen uyanmak istemiyorum :A dışarısı bulutlu ve yağmur yağacak. Hafiften hava kapalı eee ben kalkıp ne yapacağım? Gerçi mutfakta vakit geçirmeyi planlıyorum bugün ama daha erken ve 1 saat sonra anca kahvaltı ederim :A
Kimse beni bu hale getirmedi, ben kendim zaten hep bu haldeydim... :A (Yine kendini sıvıyor, dur artık be adam...) [Artık kendine bile sallıyor parantezception yapıyor, manyak...]

Anladım durumu şimdi... :A Burada da kara bulutlar eksik olmuyor zaten ne zaman eksik oldu ki... Dağın başındayız yağmur çamur bitmiyor. :A Gece 3'te uyumama rağmen 9'da kendiliğinden dikildim ayağa ve daha da uyuyamadım... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Bu adam 'sıvabomanyetik' bir insan Dosi hanım, hep böyleydi... Böyle olmaya da devam edecek. :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Kimse beni bu hale getirmedi, ben kendim zaten hep bu haldeydim... :A (Yine kendini sıvıyor, dur artık be adam...) [Artık kendine bile sallıyor parantezception yapıyor, manyak...]

Anladım durumu şimdi... :A Burada da kara bulutlar eksik olmuyor zaten ne zaman eksik oldu ki... Dağın başındayız yağmur çamur bitmiyor. :A Gece 3'te uyumama rağmen 9'da kendiliğinden dikildim ayağa ve daha da uyuyamadım... :A
Çünkü sen bir R.H.'sın :A
6 saat ideal uyku saati aslında ama şimdi 3 hafta sonra okullar açılacak ve yine 7lerde kalkacağım çalışmasamda, oyüzden fırsat varken değerlendiriyorum :A

• Güldürdün