Fav10 Ayın Üyeleri | Eylül 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben muhasebeciyim unutma. Sayılar ve istatistik severim. :A
Seninle az bu işlerle uğraşmadık bir ara :A
O zamanlar daha kolaydı bakılması :A

@Bully tahminlerime göre sen bir tık öndesin :A bakalım kim fazla yazmış olacak.
Ben dün çok coşmuştum :A sende bugün coştun. O yüzden bilemem. Bugün evde kalsaydım sana çok fark atardım :A

@Bully tahminlerime göre sen bir tık öndesin :A bakalım kim fazla yazmış olacak.
Ben dün çok coşmuştum :A sende bugün coştun. O yüzden bilemem. Bugün evde kalsaydım sana çok fark atardım :A
Bir zahmet önde olayım bugünkü coşmama :A

Ben de frenledin sandım Pazar günleri genelde evde olurdun dışardaymışsın demek :A Bana fark atsan üzülürdün herhalde :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Bu hafta takip ettim. Ṣuan 11 sayfa @Bully ve sen 10 sayfa yazmıṣ. Profil mesajlarına dikkat etmedim. :A

Bir zahmet önde olayım bugünkü coşmama :A

Ben de frenledin sandım Pazar günleri genelde evde olurdun dışardaymışsın demek :A Bana fark atsan üzülürdün herhalde :A
Ben senmiyim frenleme işine geçeyim :A dolu dolu bir gün geçirdim.
Bu hafta takip ettim. Ṣuan 11 sayfa @Bully ve sen 10 sayfa yazmıṣ. Profil mesajlarına dikkat etmedim. :A
Bendede ben 12 ortası. Bully 13 başları :A
Benim Dm trafiğim yoğundu :A profil mesajım yok galiba yada bir kaç ama yönetimde var birkaç tane :A
Yani bi en az 30 mesaj fark yemişimdir :A
------

@RüzgarGülü ‘ne çok yazmıştım. Onları çıkarırsam evet kaybettim :Z

Ben senmiyim frenleme işine geçeyim :A dolu dolu bir gün geçirdim.

Bendede ben 12 ortası. Bully 13 başları :A
Benim Dm trafiğim yoğundu :A profil mesajım yok galiba yada bir kaç ama yönetimde var birkaç tane :A
Yani bi en az 30 mesaj fark yemişimdir :A
Benim frenlediğimi nerden çıkardın? :A

Cumartesi işe çağrıldım ve spora gittim akşam anca girebildim foruma :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Çok beklersiniz benden yorum :A Ben suskunum, tıp oynuyorum :A Zaten ne yaparsam yapayım size yetişemem. Üst sıralardan uzaklaşmalıyım artık :A

Modum düşük bu hafta :A

Öc alınacak bir durum da yok. Mesaj yazmak istemiyorum aaa zorla mı :A

An itibari ile bende Dm’de tıp oynuyorum :Z

Bu da benim bu konuya son mesajımdı :A

@Yakamoz-Asi anlatsın :A

Diğer arkadaşa trip neymiş göstereceğim…

Dosi ile uğraşılmaz ve aşık atılmaz :A Yenilgiyi kabul edip devam etmek gerek :A

Nereden nereye :A :A

Hııı benim uykum geldi ya ben kaçar :A
------

Mod düştüğü için diyorum ama anlamak istemiyorsun işte :A
Yav he he
İyi geceler. Bende artık gideyim.
Bu son mesajlar bu haftaya mı yoksa diğer haftayamı işleyecek bilmiyorum. Tam kırılma saati :A

Şöyle bakındımda @RüzgarGülü rahat bir şekilde zirvede. 25. Buçuk Sayfa var ama 1 sayfası benle DM desek 24 buçuk :A
@Yakamoz-Asi ise 23 sanki, onunda 1 sayfasını profile atalım yine Rüzgargülü önde :A

Bak ilk mesajda isteyerek frenlediğini belli etmiş :A

Hııı benim uykum geldi ya ben kaçar :A
------

Mod düştüğü için diyorum ama anlamak istemiyorsun işte :A

Yav he he
Bu son mesajlar bu haftaya mı yoksa diğer haftayamı işleyecek bilmiyorum. Tam kırılma saati :A

Bende susayım artık @RüzgarGülü 'nü geçmek istemiyorum. :D

İyi geceler

Yav he he
Suskunum tıp oynuyorum olayı frenleme değildi mod düşük olduğu için söylenilmiş şeylerdi :A

Bu son mesajların nereye işleneceğini çözersiniz artık bi ara @Yakamoz-Asi ile :A

İyi geceler