Fav10 Ayın Üyeleri | Eylül 2024

Din görüyorum ordan O var ssi de Dosi oldu tamam. :D :D (başka kurtuluş yolum yok mecburen dosi gördüm:bilmem:)
“Din” İsveççe Senin anlamına geliyor yani evet senin kullanıcı adın Dosi’yi gördüm dedin şimdi ikisini karıştırınca :A
------

Ayın Favori Üyesi ve Yılın Favori Üyesi konularımız vardı ya :A

İlgi alanın reyting olmamasına rağmen zirvede olman başarı değerini artırıyor :A Şu anda forumu biz taşıyoruz dönem dönem değişiyor kişiler gelip geçiyor forum baki kalıyor :A Eski aktiflik yok tabii ki ama forum da bırakılmıyor dönüp dolaşıp burda buluyoruz kendimizi :A
Bu arada ne geldi aklıma @Emre Ozansoy bi tebrik etmedi beni o konuda :A Bunu yazdım kenara….

“Din” İsveççe Senin anlamına geliyor yani evet senin kullanıcı adın Dosi’yi gördüm dedin şimdi ikisini karıştırınca :A
------

Bu arada ne geldi aklıma @Emre Ozansoy bi tebrik etmedi beni o konuda :A Bunu yazdım kenara….
Ya şaka yapmıştım zaten Dosi görüyrum her yerde :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
------

Tebrik etmiyor anında dissi yapıştırıyor :A

Beni de tebrik etmedi zaten bi beğeni atsa bile yeterdi yazdık bunu @Emre Ozansoy

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy
------

Tebrik etmiyor anında dissi yapıştırıyor :A

Beni de tebrik etmedi zaten bi beğeni atsa bile yeterdi yazdık bunu @Emre Ozansoy
Kalkgidelim GIF by TRT

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi