Fav10 Ayın Üyeleri | Eylül 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
110,753
Puanı
1,060

Ayın En Çok Konu Açanları​

Ayın En Çok Mesaj Yazanları​

Ayın En Çok Hit Kazananları​

1 @Aserat30488
2 @mesmeso26513
3 @Dosi18198
4 @Emre Ozansoy16769
5 @Bully8213
6 @The_Erinch5451
7 @fav10.net4487
8 @serhatt2241
9 @RüzgarGülü2175
10 @emreemreu1907
11 @Keith Long1580
12 @Alemdar1145
13 @tolgab740
14 @S.G.A.T.697
15 @Angelica575
16 @Royal Highness526
17 @Zeyno260
18 @MasacRE240
19 @cokiyitvci211
20 @dreamy194
21 @BesaleT164
22 @12.Adam155
23 @kerem92
24 @Billy Kane48
25 @Gizmen20

Diğer ay aramızdaki farkı daha da açmam lazım yukarı çıkmaman lazım senin :A
Kuzzz her gün kanal 7 oğlanının saçını başını boyunu posunu döşündeki kılları totosunu ayak ve el parmaklarını sakalını bıyığını övmek için 100 mesaj yazıyon kim nasıl baş etsin seninle 😱

@Dosi şirreti bile işim var diyerek kaçtı forumdan :F

Son düzenleme:
Kuzzz her gün kanal 7 oğlanının saçını başını boyunu posunu düşündeki kılları totosunu ayak ve el parmaklarını sakalını bıyığını övmek için 100 mesaj yazıyon kim nasıl baş etsin seninle 😱

Daha da çok atayım da sen geçme beni :A

Kuzzz her gün kanal 7 oğlanının saçını başını boyunu posunu döşündeki kılları totosunu ayak ve el parmaklarını sakalını bıyığını övmek için 100 mesaj yazıyon kim nasıl baş etsin seninle 😱

Şimdi bu mesajda ben ne alaka? :A
Ayrıca mola ve çocuklar olmadan masa üstü çalışma sürecim harici forumda takılamam. İşimiz var tabiiki :A

Kalkgidelim GIF by TRT

Eylül ayının mesaj şampiyonu @RüzgarGülü ile
konu ve hit şampiyonu @Aserat'ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum :)

Not: Okul müdürü konuşması gibi oldu :A
Teşekkürler müdürüm :D
Oooo ilk 10 dayız 🤪🤪🤪🤪 Sorumluları @RüzgarGülü @Yakamoz-Asi dir 😝😝😝
Teveccühünüze teşekkür ederim :D
Hadi @Dosi ve benim aktif olma sebebimiz vardı, @RüzgarGülü sebepsiz yere iyi çene yapmış maşallah :A
benimde boş boş yapmak gibi amaçlarım vardı vakit geçirdim :D : D

Sizin ne sebebiniz vardı hadi yazın benim gibi açıkça :J
Artık zirveyi kolay kolay bırakmaz gibi :A
Bu konuda hiçbir fikrim yok. Forum tarihimde 3. kez 10 binler kulubüne girdim :D
Zirvenin tadını aldı bir kere bırakır mı hiç :A
Zirve dediğine bak aylık 1k mesaj eskiden 4-5 günde yazılan mesaj sayısı bu mu zirve :F :F Herneyse yine de foruma sadığız :bhr:

Dediğim gibi hala etkileşim çok az alınan hit konularının çoğu reyting de forum reyting doldu taştı. Yapacak birşey yok. Dinozor olduk neslimiz tükenmekte

200.gif

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi

Bu konuda hiçbir fikrim yok. Forum tarihimde 3. kez 10 binler kulubüne girdim :D

Zirve dediğine bak aylık 1k mesaj eskiden 4-5 günde yazılan mesaj sayısı bu mu zirve :F :F Herneyse yine de foruma sadığız :bhr:

Dediğim gibi hala etkileşim çok az alınan hit konularının çoğu reyting de forum reyting doldu taştı. Yapacak birşey yok. Dinozor olduk neslimiz tükenmekte

200.gif
Ayın favori üyesi ve yılın favori üyesi seçildiğimiz ay olduğu için sebebimiz var dedi :A
Paylaştığın gif’in baş harfi ortadaki O ve son iki harf ile benim kullanıcı adı :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Ayın favori üyesi ve yılın favori üyesi seçildiğimiz ay olduğu için sebebimiz var dedi :A
Paylaştığın gif’in baş harfi ortadaki O ve son iki harf ile benim kullanıcı adı :A
Hmm birşey ima etmemiştim ki zaten :D : D

Ordan bile kendi adını çıkarttın ya çok büyük tebrikler Dosi :F :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

200.gif
Ayın Favori Üyesi ve Yılın Favori Üyesi konularımız vardı ya :A

İlgi alanın reyting olmamasına rağmen zirvede olman başarı değerini artırıyor :A Şu anda forumu biz taşıyoruz dönem dönem değişiyor kişiler gelip geçiyor forum baki kalıyor :A Eski aktiflik yok tabii ki ama forum da bırakılmıyor dönüp dolaşıp burda buluyoruz kendimizi :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Ama şimdi itiraf et. Tekrar baktığında Dosi canlanmıştır o yazıda :A
Din görüyorum ordan O var ssi de Dosi oldu tamam. :D :D (başka kurtuluş yolum yok mecburen dosi gördüm:bilmem:)
------

Ayın Favori Üyesi ve Yılın Favori Üyesi konularımız vardı ya :A

İlgi alanın reyting olmamasına rağmen zirvede olman başarı değerini artırıyor :A Şu anda forumu biz taşıyoruz dönem dönem değişiyor kişiler gelip geçiyor forum baki kalıyor :A Eski aktiflik yok tabii ki ama forum da bırakılmıyor dönüp dolaşıp burda buluyoruz kendimizi :A
Öyle tabiki ya. (burada @Tolstoyevski gelip ki'yli yanlış kullandın demesi lazımdı :D )

Baki kalması gereken forum arada gelip duruyoruz :D :D

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi