Fav10 Ayın Üyeleri | Ağustos 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hadi aç şimdi. Hit felan istiyorsan böyle konuları hafta başı ac ki gündemde olsun konun listelere girer böylece :D
------

Neyse ikna edeceğim yeni güzel çıtır konular açacak. Güzel konuları çıkartır gibi. :D
Favori üye olmadan her alana açamaz. Onu bilsinde :A bi de kural dışı konu açarsa sürgüne yollarız :A (gözü iyice korkmuştur :A )
allah kahrı perişan etsin işte o isimsiz yöneticiyi :D yöneticiliği gitsinde yönünü şaşırsın akşam rahat uyumuşmudur acaba isimsiz düşman , hain vatan haini :F
Öyle deme, bende bazen isimsiz oluyorum :A

• Güldürdün
Reactions: tekin
öyle hemen açasım gelince açamamki önce ilham gelmesi lazım bir kaç gün inzivaya çekilip kafamda yıldızların parlamasını beklemem lazım :F
Haklısın içinden gelmeyince olmaz ki. İlham perisi şu an seninle ve üstünde yokkkkk meteliği :D
------

Favori üye olmadan her alana açamaz. Onu bilsinde :A bi de kural dışı konu açarsa sürgüne yollarız :A (gözü iyice korkmuştur :A )

O var değil mi birde vay ki vah isi zor Tekin'in :D

• Güldürdün
Reactions: tekin and Dosi
Okul hayatım mazide kalalı çok oldu :A :A

Tatil sezonu etkiledi evet :ok:
Forumun yaş ortalaması eskiden üniversite ve altiydi şimdi giderek büyüyor iyi iyi bakalım. İyi tatiller diyelim o zaman :D

Eskisi gibi gençlik konuları açılmaz oldu ama bende bundan muzdaribim çoğunluk ciddi. :F

İyi tatiller diyelim o zaman :D
Teşekkürler :)

Eskisi gibi gençlik konuları açılmaz oldu ama bende bundan muzdaribim çoğunluk ciddi. :F
Ben de o 'ciddi' dediğin gruba dahilim sanırım :A
Çünkü konularda pek goygoy yapamıyorum :)
Ama düzenli takipteyim. Hepsini okuyorum.

Bu arada Ağustos ayının en çok mesaj yazan üyesi olduğun için tebrik ederim @RüzgarGülü :)

@The_Erinch @RüzgarGülü Temmuz ayında vakit buldukça konu açmıştım evet haklısınız :) Arada denk geldikçe açarım yine :)

• Harika
Reactions: RüzgarGülü
Teşekkürler :)

Ben de o 'ciddi' dediğin gruba dahilim sanırım :A
Çünkü konularda pek goygoy yapamıyorum :)
Ama düzenli takipteyim. Hepsini okuyorum.

Bu arada Ağustos ayının en çok mesaj yazan üyesi olduğun için tebrik ederim @RüzgarGülü :)

@The_Erinch @RüzgarGülü Temmuz ayında vakit buldukça konu açmıştım evet haklısınız :) Arada denk geldikçe açarım yine :)
Çok teşekkür ederim çok yazmışım. Ama hala eskisi kadar yazan yok ondan ondeyim . Eskiden xli emre 1500 leri deviriyordu haftalık belki daha fazladır :D

Evet ciddilerden birisi de sensin 🤑
------

Xli emre @xemrexxx

ben anonim olan yöneticiye söyledim, sen öylemisin isminle cisminle sopanla her daim yanı başımızdasın :A
------

Haklısın içinden gelmeyince olmaz ki. İlham perisi şu an seninle ve üstünde yokkkkk meteliği :D
------

O var değil mi birde vay ki vah isi zor Tekin'in :D
bak işte tanrılar ve forum ahalisi ve kuralları konu açmamı istemiyor :F tamda kendimi açılıp saçılmaya teşvik etmiştim birde favori üyelik çıktı :D

Heyetım @Dosi nin nesi ciddi be İsveç in soğuğundan yanağına felç inmiş konuşamıyor, konuşsa herkesi sollar :A
Seni haftalık 1500 den fazla mesaj yazılıyordu diye etiketlenmiş tim ya :D
------

ben anonim olan yöneticiye söyledim, sen öylemisin isminle cisminle sopanla her daim yanı başımızdasın :A
------

bak işte tanrılar ve forum ahalisi ve kuralları konu açmamı istemiyor :F tamda kendimi açılıp saçılmaya teşvik etmiştim birde favori üyelik çıktı :D
Favori üye niye olamadın sen ya. Favori bile değilsin :D

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and tekin
mesajı çoğaltmam lazım hata yapmamam lazım banlanmamam lazım çok işim var çook sen zaten olmuşsun favori benim işim zor :F
Benim favori üyelik mi kalmış ölü üye yazacaklar yakında :F

Çalış çalış çalış diyorlar hep ama çok çalışmak işin eğlencesini kaçırıyor işte :F

• Güldürdün
Reactions: tekin
Benim favori üyelik mi kalmış ölü üye yazacaklar yakında :F

Çalış çalış çalış diyorlar hep ama çok çalışmak işin eğlencesini kaçırıyor işte :F
daha isminin üstünde mareşal üniforması gibi allı pullu ayın en favori üyesi yazıyor ne eskimesi ne ölüsü sen hepimizi susuz getirir susuz götürürsün (niye ya bari bir bardak su verseydin:D )

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
daha isminin üstünde mareşal üniforması gibi allı pullu ayın en favori üyesi yazıyor ne eskimesi ne ölüsü sen hepimizi susuz getirir susuz götürürsün (niye ya bari bir bardak su verseydin:D )
Sen bir favori üye ol bakalım konu aç hadi konu ordan tartışalım. :D
------

Sadece ben değil çok balığı deftere, evde kalmış Çiğdem ve polatik alemdarik takas da yazıyordu o günlerde 😂😂
Takas ne oldu ya aga . Profili de gizli göremiyorum. Aga. Özledim :)