Fav10 Ayın Üyeleri | Ağustos 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hadi aç şimdi. Hit felan istiyorsan böyle konuları hafta başı ac ki gündemde olsun konun listelere girer böylece :D
------

Neyse ikna edeceğim yeni güzel çıtır konular açacak. Güzel konuları çıkartır gibi. :D
Favori üye olmadan her alana açamaz. Onu bilsinde :A bi de kural dışı konu açarsa sürgüne yollarız :A (gözü iyice korkmuştur :A )
allah kahrı perişan etsin işte o isimsiz yöneticiyi :D yöneticiliği gitsinde yönünü şaşırsın akşam rahat uyumuşmudur acaba isimsiz düşman , hain vatan haini :F
Öyle deme, bende bazen isimsiz oluyorum :A

• Güldürdün
Reactions: tekin
öyle hemen açasım gelince açamamki önce ilham gelmesi lazım bir kaç gün inzivaya çekilip kafamda yıldızların parlamasını beklemem lazım :F
Haklısın içinden gelmeyince olmaz ki. İlham perisi şu an seninle ve üstünde yokkkkk meteliği :D
------

Favori üye olmadan her alana açamaz. Onu bilsinde :A bi de kural dışı konu açarsa sürgüne yollarız :A (gözü iyice korkmuştur :A )

Öyle deme, bende bazen isimsiz oluyorum :A
O var değil mi birde vay ki vah isi zor Tekin'in :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Okul hayatım mazide kalalı çok oldu :A :A

Tatil sezonu etkiledi evet :ok:
Forumun yaş ortalaması eskiden üniversite ve altiydi şimdi giderek büyüyor iyi iyi bakalım. İyi tatiller diyelim o zaman :D

Eskisi gibi gençlik konuları açılmaz oldu ama bende bundan muzdaribim çoğunluk ciddi. :F