M TV FAV10 Apartmanı - 4. Sezon 3.Bölüm | Yeni Bölüm "Serhat'ı Neden Kaçırıyorlar? Xemreex'in Hain Planı ne?"

Sizce Kim Vuruldu?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Harka bir bölüm olmuş yine, emeklerine sağlık. :Z @STAR

Vurulan benim dışımda kim olursa olsun, benim işime gelir. :A
Çok teşekkürler @serhatt 😊
Bakalım kim vurulmuş yarın fragmanda göreceğiz.
------

Bak ya olacak şey mi bu benim de bu senaryo da rolum kısa Kendime başka dizi bakacam bı ne ya:)

O hiç belli olmaz o kadar paran varken beni vuracak değiller ya:)
Seni de haftaya ki senaryoda ekleyeceğim inşallah. 😊

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bak işte bee kardişiiim benim nasılda beni düşünüp Kıvanç ile iş bağlamış bana :X @Angelica

@serhatt resmen bela mıknatısı gibisin bir haftada başımıza bişey gelmesin ya bi uslu dur abii artık :A @Dosi cim umarım ecelimiz dirseğinden olmaz laa :A

Vurulan da @xemrexxx olabilir ya da üvey evlatlarının elinden kurtulan Serhat onu yolabilir :A

Emeğine kalemine sağlık @STAR her hafta eğlenerek takip ediyorum hikayeni bu arada son derece dikkatli bir yazarsın Kıvanç detayını atlamaman ve kullanman güzeldi :ok:
cok pardon, yanlislikla carpmisim :A

Tom isvec prensi ama galiba isvicre'de egitim görmüs @STAR ?

heyecanli bitmis. Ölen kisi @serhatt 'in tuttugu hizmetcilerden biri olsun bari. Bizim ekibe birsey olmasin :A

edit, sadece vurulma galiba :A
------

bahtsiz @Angelica vurulmustur :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
cok pardon, yanlislikla carpmisim :A

Tom isvec prensi ama galiba isvicre'de egitim görmüs @STAR ?

heyecanli bitmis. Ölen kisi @serhatt 'in tuttugu hizmetcilerden biri olsun bari. Bizim ekibe birsey olmasin :A

edit, sadece vurulma galiba :A
------

bahtsiz @Angelica vurulmustur :A

Kesin kesin :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
FAV10 APARTMANI
4.SEZON 4.BÖLÜM FRAGMANI

YENİ BÖLÜM | PAZARTESİ 17.00

Masacre Serhat'a tam silahı sıkacakken Dosi Masacre'nin koluna çarptığı için kurşun The_Erinch'e gelir. The_Erinch o an yere düşer. Herkes şok olur. Angelica ağlamaklı bir şekilde hemen yerden kaldırmaya çalışır.

Zeyno : Melek dur , zarar verebilirsin. Biliyorum çok zor ama inan iyileşecek.

Angelica : Zeyno ben nasıl duraim, baksana abim yerde yatıyor.

O sırada Masacre, Sherlok ve Menes kaçarlar. Dosi bahçenin bir köşesinde oturmuş kendine kızmaktadır. Hemen yanına Serhat gider.

Dosi : Ben yaptım... benim yüzümden oldu..

Serhat : Saçmalama, sen nerden bilebilirdin silahları olduğunu, bak benim hayatımı kurtardın , kız keşke biraz daha sola doğru çarpsaydın da Xemrexx'e gelseydi kurtulurdum..

Xemrexx : Hş.. Ne diyon be asıl sana gelseydi kurtulmuştuk. Dosi kız niye çarptın ki koluna şimdi Serhat yoktu ne güzel.

Serhat : Bak şimdi senin saçını başını yolarım..

Xemrexx ve Serhat birbirine girerler. O sırada Ateşböceği bağırır.

Ateşböceği : Ya arkadaşlar adam burda ölüm kalım savaşı veriyor sizin yaptığınız da iş mi? Lütfen geçin eve siz. Biz bir de hastanede sizinle uğraşmayalım.

12. Adam : Ben ambulansı aradım hemen geliyorlar.

Ambulans birkaç dakika içinde gelir. Herkes ambulansın başında toplanır.Hemen ilk müdahale yaparlar. Ambulans doktorlarının yüzü üzgün bir ifade alır..

Angelica : Yoksa... Abimm....Canım abimm😭😭

Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi merak ediyorum. Acaba sonraki bölümde neler olacak?

@Angelica @Dosi @The_Erinch @Zeyno @serhatt @AteşBöceği @Doğan @xemrexxx @Sanalbellek @12.Adam @Yakamoz-Asi @MasacRE @Cervantes @BARON男爵 @Billy Kane @Gizmen @Felon @cokiyitvci

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
FAV10 APARTMANI
4.SEZON 4.BÖLÜM FRAGMANI

Masacre Serhat'a tam silahı sıkacakken Dosi Masacre'nin koluna çarptığı için kurşun The_Erinch'e gelir. The_Erinch o an yere düşer. Herkes şok olur. Angelica ağlamaklı bir şekilde hemen yerden kaldırmaya çalışır.

O sırada Masacre, Sherlok ve Menes kaçarlar. Dosi bahçenin bir köşesinde oturmuş kendine kızmaktadır. Hemen yanına Serhat gider.

Serhat : Saçmalama, sen nerden bilebilirdin silahları olduğunu, bak benim hayatımı kurtardın , kız keşke biraz daha sola doğru çarpsaydın da Xemrexx'e gelseydi kurtulurdum..

Xemrexx : Hş.. Ne diyon be asıl sana gelseydi kurtulmuştuk. Dosi kız niye çarptın ki koluna şimdi Serhat yoktu ne güzel.

Ateşböceği : Ya arkadaşlar adam burda ölüm kalım savaşı veriyor sizin yaptığınız da iş mi? Lütfen geçin eve siz. Biz bir de hastanede sizinle uğraşmayalım.

Ambulans birkaç dakika içinde gelir. Herkes ambulansın başında toplanır.Hemen ilk müdahale yaparlar. Ambulans doktorlarının yüzü üzgün bir ifade alır..

Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi merak ediyorum. Acaba sonraki bölümde neler olacak?

@Angelica @Dosi @The_Erinch @Zeyno @serhatt @AteşBöceği @Doğan @xemrexxx @Sanalbellek @12.Adam @Yakamoz-Asi @MasacRE @Cervantes @BARON男爵 @Billy Kane @Gizmen @Felon @cokiyitvci
OLAYLAR OLAYLAR. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
FAV10 APARTMANI
4.SEZON 4.BÖLÜM FRAGMANI

baya komik olmus :A bak @serhatt sana iyiligim dokunmus ama olan @The_Erinch 'e olmus.
Başka diziden teklif alan oyuncunun sonu 😂😂😂😂😂😂😂 @Zeyno @Angelica @Dosi
seni öldürecegini sanmiyorum :A

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi