M TV FAV10 Apartmanı - 4. Sezon 3.Bölüm | Yeni Bölüm "Serhat'ı Neden Kaçırıyorlar? Xemreex'in Hain Planı ne?"

Sizce Kim Vuruldu?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
images.jpeg-1.jpg

FAV10 APARTMANI
YENİ BÖLÜM

"Bu senaryoda yaşanan tüm olaylar hayal ürünüdür gerçeği yansıtmamaktadır. "

Konuk Oyuncu : @Sherlock @MasacRE @MEnes

4.SEZON 3.BÖLÜM
Polis : Serhat Bey sizin paraları çalan kişi yakalandı bir kısmını harcamış ama çoğu duruyor. Buyrun işlemler için sizi karakola götürelim.

Serhat : Aman ohh görün bakın buldular yine zengin oldum. Hemen geliyorum Polis bey.

Xemrexx : Al paralarını senin olsun. Sanki ne yapacak.

Serhat polisle gider. Geride kalanlar bahçede eğlenmeye devam ederken kapıdan Akın Akınözü girer.

Angelica : Abi ... Ben doğru mu görüyorum.

The_Erinch : Sen çok seviyorsun diye sürpriz olsun dedim.

Zeyno : Gel Melom gel karşılayalım.

Angelica elindeki baklavaları da Tom'un ağzına koyup hemen Akın'ın yanına koşar.
Tam Akın'a sarılırken masadan Tom kalkar ve aniden bayılır. Herkes yanına gelir.

Dosi: Tom... Kalk hadi.

Ateşböceği : Hemen hastaneye götürmemiz lazım.

The_Erinch ve 12.adam hemen Tom'u yerden kaldırıp arabaya koyarlar. Hastaneye götürürler.

Hastanede önemli bir şey olmadığı sadece şekerinin yükseldiği için olduğunu söylemişlerdir. Ve 1 saat sonra eve dönerler. Eve döndüklerinde Serhat'ın da bulunan paralarıyla eve geldiğini görürler.

Tom : Merhaba herkese.

Angelica : Aman kusura bakma ya Tom'cum. Sen hiç baklava yememişsindir diye sana öyle fazla verdim artık daha dikkat ederim. Ha bak istersen Mantı yaptım onu getireyim. O da çok güzeldir.

The_Erinch : Kız bir dur gene mi öldürecen adamı. Mantıyı ben yerim size de az ayırırım.

Zeyno: Aman zaten sen ye tüm mantıları.

Dosi : Çok şükür iyi olmuşsun Tom.

Tom : Ben artık iyi. Siz merak etme ben.

O sırada kapı çalar. Hızlıca çalmaya başlayınca korkarlar. Kapıyı çalan kişi "Serhat" diye bağırmaktadır.

Serhat hemen kapıyı açar.

Xemrexx : Ne oldu Serhat bak sana sürprizlerim var. Senin ölen eşinin çocuklarını getirdim. Sen onların hakkı olan paraları da almışsın.

95 Yaşında ölen eşinin çocukları hemen Serhat'ın üzerine yürürler.

Serhat : Bakın anlatabilirim. Ben size zaten getirecektim.

O sırada Mafya olarak tuttuğu adamlar; Sherlock, Menes ve Masacre girerler. Silahlarıyla herkesi korkutup Serhat'ı alıp kaçırırlar.

Dosi : Yapmayın lütfen bakın konuşarak anlaşılabilir.

Serhat : Bırakın be ... Ben size gösterecem bu yaptıklarınızın bedelini.

Xemrexx : Canım Serhatcım sana o parayı hiç yedirtirmiydim ben?

Tam Serhat'ı zorla arabaya koyarlarken Prens Tom hızlı bir şekilde Sherlock ve Masacre'nin elinden Serhat'ı kurtarır.

Xemrexx : Ya neyapıyorsun ya... bırak..

Tom : Serhat siz iyi mi? Ben İsviçre de kuşak aldı. Biliyor dövüşmek Ben.

O sırada Sherlock , Menes ve Masacre hemen Tom ile kavga etmeye gelirler. O sırada Angelica içerden Akının koluna girmiş bir şekilde çıkar.

Angelica : Herkes dursun bir... Ben Akın'ın yeni dizisinde başrol oynayacağım.

Herkes bir anda şok olur.

Zeyno : Kız sen hangi ara Akın la arkadaş oldun. Ben oynamak istiyordum.

Angelica : Zeynom sen merak etme sana da Kıvanç Tatlıtuğ ile başrol işi ayarladım.

O sırada hoparlörden bir şarkı çalar bir kısmı şarkıda oynarken bir kısmıda kavga etmeye devam ederler. Sonra Masacre belindeki silahı çıkarır. Ve Tam ateş edecekken koluna Dosi çarpar ve biri vurulur. Vurulan kişiyi görünce herkes şok olur.

BÖLÜM SONU

FAV10 APARTMANI
4.SEZON 4.BÖLÜM FRAGMANI
YENİ BÖLÜM | PAZARTESİ 17.00

Masacre Serhat'a tam silahı sıkacakken Dosi Masacre'nin koluna çarptığı için kurşun The_Erinch'e gelir. The_Erinch o an yere düşer. Herkes şok olur. Angelica ağlamaklı bir şekilde hemen yerden kaldırmaya çalışır.

Zeyno : Melek dur , zarar verebilirsin. Biliyorum çok zor ama inan iyileşecek.

Angelica : Zeyno ben nasıl duraim, baksana abim yerde yatıyor.

O sırada Masacre, Sherlok ve Menes kaçarlar. Dosi bahçenin bir köşesinde oturmuş kendine kızmaktadır. Hemen yanına Serhat gider.

Dosi : Ben yaptım... benim yüzümden oldu..

Serhat : Saçmalama, sen nerden bilebilirdin silahları olduğunu, bak benim hayatımı kurtardın , kız keşke biraz daha sola doğru çarpsaydın da Xemrexx'e gelseydi kurtulurdum..

Xemrexx : Hş.. Ne diyon be asıl sana gelseydi kurtulmuştuk. Dosi kız niye çarptın ki koluna şimdi Serhat yoktu ne güzel.

Serhat : Bak şimdi senin saçını başını yolarım..

Xemrexx ve Serhat birbirine girerler. O sırada Ateşböceği bağırır.

Ateşböceği : Ya arkadaşlar adam burda ölüm kalım savaşı veriyor sizin yaptığınız da iş mi? Lütfen geçin eve siz. Biz bir de hastanede sizinle uğraşmayalım.

12. Adam : Ben ambulansı aradım hemen geliyorlar.

Ambulans birkaç dakika içinde gelir. Herkes ambulansın başında toplanır.Hemen ilk müdahale yaparlar. Ambulans doktorlarının yüzü üzgün bir ifade alır..

Angelica : Yoksa... Abimm....Canım abimm😭😭

Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi merak ediyorum. Acaba sonraki bölümde neler olacak?

@Angelica @Dosi @The_Erinch @Zeyno @serhatt @AteşBöceği @Doğan @xemrexxx @Sanalbellek @12.Adam @Yakamoz-Asi @MasacRE @Cervantes @BARON男爵 @Billy Kane @Gizmen @Felon @cokiyitvci @MasacRE @Sherlock @MEnes

Son düzenleme:

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Teşekkür ederim ama revize etmene gerek yok. Ben şaka yapıyorum, sen planladığın şekilde devam et lütfen. 😄
Ben de şaka yapıyorum revize yapmam için önce bir senaryonun yazılmış olması gerekiyor. Sadece gelecek bölümle ilgili kimin vurulduğu belli. Geri kalan kısmı daha yazmadım. Yazarken artık seni de ekleyeceğim inşallah. 😊 Seni de yeniden apartmanda görmek güzel olacak.

• Harika
Reactions: Cervantes

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
@STAR çok güzel olmuş bayıldım demek akınla başrol oynucam :A @Zeyno sanada kıvancı ayarlamışım bak

• Harika
Reactions: STAR

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Eğlenceli bir bölüm olmuş
Nacizane eleştirim, keskin geçişlerin olmuş.. Herkes birbirini yerken Meleğin elini kolunu sallayarak içeri girip, bir durun birşey diyeceğim demesi keskin bir giriş.. Onun dışında eline, emeğine sağlık.

Hepimizin özelliklerine göre hal, haraket, konuşmamızı uyarlaman çok keyifli.

Akın vurulmuştur.. Artık Meleğimi hastaneye götürmek gerekir, Akını mı bilmem 🤭🤭🤭🤭

Serhat ın 92 yaşındaki eşinin çocukları detayına çok güldüm 😂😂😂

@STAR

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061
Nacizane eleştirim, keskin geçişlerin olmuş.. Herkes birbirini yerken Meleğin elini kolunu sallayarak içeri girip, bir durun birşey diyeceğim demesi keskin bir giriş.. Onun dışında eline, emeğine sağlık.

Akın vurulmuştur.. Artık Meleğimi hastaneye götürmek gerekir, Akını mı bilmem 🤭🤭🤭🤭

@STAR
@Angelica da mantık mı aruyon:F

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Bak işte bee kardişiiim benim nasılda beni düşünüp Kıvanç ile iş bağlamış bana :X @Angelica

@serhatt resmen bela mıknatısı gibisin bir haftada başımıza bişey gelmesin ya bi uslu dur abii artık :A @Dosi cim umarım ecelimiz dirseğinden olmaz laa :A

Vurulan da @xemrexxx olabilir ya da üvey evlatlarının elinden kurtulan Serhat onu yolabilir :A

Emeğine kalemine sağlık @STAR her hafta eğlenerek takip ediyorum hikayeni bu arada son derece dikkatli bir yazarsın Kıvanç detayını atlamaman ve kullanman güzeldi :ok:

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610

@STAR
Değeri yorumunu paylaştığın için Çok teşekkürler @The_Erinch abi. 😊
Forumda geçirdiğim ve sizleri tanıdığım şekilde yazmaya çalışıyorum. Beğenmene sevindim.
Evet bazı yerlerde geçişleri ayarlayamıyorum
aksiyon-komedi senaryo yazmaya çalışıyorum.

Bak işte bee kardişiiim benim nasılda beni düşünüp Kıvanç ile iş bağlamış bana :X @Angelica

@serhatt resmen bela mıknatısı gibisin bir haftada başımıza bişey gelmesin ya bi uslu dur abii artık :A @Dosi cim umarım ecelimiz dirseğinden olmaz laa :A

Vurulan da @xemrexxx olabilir ya da üvey evlatlarının elinden kurtulan Serhat onu yolabilir :A

Emeğine kalemine sağlık @STAR her hafta eğlenerek takip ediyorum hikayeni bu arada son derece dikkatli bir yazarsın Kıvanç detayını atlamaman ve kullanman güzeldi :ok:
@Zeyno Değerli yorumun için çok teşekkürler. Senaryoyu dikkatle, özenle ve samimiyetle yazıyorum bunu size aktarabiliyorsam ne mutlu.😊

Bakalım Kıvançla oynayabilecek misin?
Çok teşekkürler @Doğan

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060

Daha yeni başlıyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: Zeyno

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Benim her sezon ilk bölümlerde ismim geçiyor ama bir kelime bile edemeden ortalıktan kayboluyorum. :A Dizilerde sadece yoldan geçtiği gözüken kişiler gibi hissediyorum. :A
Bak ya olacak şey mi bu benim de bu senaryo da rolum kısa Kendime başka dizi bakacam bı ne ya:)
Harka bir bölüm olmuş yine, emeklerine sağlık. :Z @STAR

Vurulan benim dışımda kim olursa olsun, benim işime gelir. :A
O hiç belli olmaz o kadar paran varken beni vuracak değiller ya:)