M TV Fav10 Apartmanı - 2. Sezon Finali | "Xemrexx'in Hain Planı"

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan STAR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: serhatt
Screenshot_20211228-200727_Canva.jpg

MYD TV'NİN SEVİLEN DİZİSİ YENİ SEZONUYLA GERİ DÖNÜYOR.

Yapımcılığını MYD Yapımın , Senarlstliğini Mircan Saye'nin üstlendiği dizi yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor.

Kadroya @serhatt ve @EmreCan katıldı.

3.SEZON 1. FRAGMAN

Angelica : Abi ne de iyi oldu. Bize bir sürü yeni şeyler aldın.

The Erınch : Tabiki alacağım.Biz burda (Fav10'da) aile değilmiyiz?
Hem piyango çıktı o kadar. Acun'cumdan rica ettim. 1 haftalığına hepimiz Dominiğe götürüyorum.

Zeyno : Ne şaka mı yapıyorsun?

Baron : Ooo abi kral adamsın yav.

The Erınch : Eyvallah Baroncum. Hem orda takımlar halinde yarışacağız bile.

Slhttnmtl : Vay tam benlik.

The Erınch : Hem dominiğe sürpriz bir isim daha geliyor.

Dosi : Kimmiş o. Sürprizden korkmayalım😁

Ve apartmanın girişinden Serhat kendinden emin adımlarla gelir.

Serhat : Hepinize merhaba aşkolar. Beni o kadar işimin içinde çağırdın geldim. Yani tam da Enderciğimle kahve keyfi yapıyordum. Umarım gelmeme değer.

The Erınch : Hoşgeldin. Seni Dominiğe götürüyorum. Yani tüm apartmanla birlikte gidiyoruz.

Serhat : Ne.. Ben sizinle eski çağdan kalmış 3- 5 tahtadan yapacağınız barakada mı kalacağım.Rüyanızda görürsünüz canım.

Xemreex: Aman gel işte eğleniriz. Senle ben acundan son model baraka isteriz. Hem bir haftalık.

Serhat : lan senin ne işin var burda. Sezon finalinda bunları öldürecektin. Siz hala bunu kovamdınız mı? Allah sizi ne etmesin?

3. SEZON 2. FRAGMANI

Serhat : Getirdiniz beni bu adaya ne yemek veriyorlar ne su.

The Erınch : Yav biraz bekle daha yeni geldik. Bir saate bizi oyun alanına götürecekler.

Serhat : Gelene kadar acun diyordun hani acun... Anca kabileler var burda , anam bunların ne konuştuğunu da bilmiyoruz beni yemesinler.

Xemreex : İnan en son seni yerler. Hatta hiç yemezler.

Angelica : Yiyeceklerse bari önce kilolular gitsin belki bize gelene kadar doyarlar.

Dosi : Aman yeter. Bakın geliyor Acun ...

Serhat : Canım acun... Geldiğimden beri senin ne kadar iyi bir insan olduğunu anlatıyordum bizimkilere.

Baron : Tövbe bismillah.

YENİ SEZON İLK BÖLÜMÜYLE 14 OCAK CUMA 20.00 DE MYD TV'DE.
------

@Angelica @Dosi @Zeyno @The_Erinch @serhatt @Tolstoyevski @xemrexxx @BARON男爵 @Gerekli24 @slhttnmtl @Doğan @EmreCan @Cervantes @Mr.At

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 113426
MYD TV'NİN SEVİLEN DİZİSİ YENİ SEZONUYLA GERİ DÖNÜYOR.

Yapımcılığını MYD Yapımın , Senarlstliğini Mircan Saye'nin üstlendiği dizi yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor.

Kadroya @serhatt ve @EmreCan katıldı.

3.SEZON 1. FRAGMAN

Angelica : Abi ne de iyi oldu. Bize bir sürü yeni şeyler aldın.

The Erınch : Tabiki alacağım.Biz burda (Fav10'da) aile değilmiyiz?
Hem piyango çıktı o kadar. Acun'cumdan rica ettim. 1 haftalığına hepimiz Dominiğe götürüyorum.

Zeyno : Ne şaka mı yapıyorsun?

Baron : Ooo abi kral adamsın yav.

The Erınch : Eyvallah Baroncum. Hem orda takımlar halinde yarışacağız bile.

Slhttnmtl : Vay tam benlik.

The Erınch : Hem dominiğe sürpriz bir isim daha geliyor.

Dosi : Kimmiş o. Sürprizden korkmayalım😁

Ve apartmanın girişinden Serhat kendinden emin adımlarla gelir.

Serhat : Hepinize merhaba aşkolar. Beni o kadar işimin içinde çağırdın geldim. Yani tam da Enderciğimle kahve keyfi yapıyordum. Umarım gelmeme değer.

The Erınch : Hoşgeldin. Seni Dominiğe götürüyorum. Yani tüm apartmanla birlikte gidiyoruz.

Serhat : Ne.. Ben sizinle eski çağdan kalmış 3- 5 tahtadan yapacağınız barakada mı kalacağım.Rüyanızda görürsünüz canım.

Xemreex: Aman gel işte eğleniriz. Senle ben acundan son model baraka isteriz. Hem bir haftalık.

Serhat : lan senin ne işin var burda. Sezon finalinda bunları öldürecektin. Siz hala bunu kovamdınız mı? Allah sizi ne etmesin?

3. SEZON 2. FRAGMANI

Serhat : Getirdiniz beni bu adaya ne yemek veriyorlar ne su.

The Erınch : Yav biraz bekle daha yeni geldik. Bir saate bizi oyun alanına götürecekler.

Serhat : Gelene kadar acun diyordun hani acun... Anca kabileler var burda , anam bunların ne konuştuğunu da bilmiyoruz beni yemesinler.

Xemreex : İnan en son seni yerler. Hatta hiç yemezler.

Angelica : Yiyeceklerse bari önce kilolular gitsin belki bize gelene kadar doyarlar.

Dosi : Aman yeter. Bakın geliyor Acun ...

Serhat : Canım acun... Geldiğimden beri senin ne kadar iyi bir insan olduğunu anlatıyordum bizimkilere.

Baron : Tövbe bismillah.

YENİ SEZON İLK BÖLÜMÜYLE 14 OCAK CUMA 20.00 DE MYD TV'DE.
------

@Angelica @Dosi @Zeyno @The_Erinch @serhatt @Tolstoyevski @xemrexxx @BARON男爵 @Gerekli24 @slhttnmtl @Doğan @EmreCan @Cervantes @Mr.At
@serhatt benim karakterimden çok çekinicek gibi duruyor :A