Fav10, 17 Ya覺nda! 戊

STAR

Favori ye
Kat覺l覺m
17 Temmuz 2016
Reaksiyon puan覺
6,141
Puan覺
610
Iyi ki 羹ye olmuum dediim bir site.
Gerek hikayelerimle gerek yar覺malar覺mla foruma katk覺da bulunup heyecan katmaya 癟al覺t覺m. Tabi bunda en b羹y羹k katk覺 羹yelerimizin cana yak覺nl覺覺. Bu samimi ortam覺n par癟as覺 olmak 癟ok g羹zel. Nice senelere 鳶

mrt-06

S羹per Mod.
Kat覺l覺m
5 Ocak 2013
Reaksiyon puan覺
59,826
Puan覺
1,061
Lisede yeni s覺n覺fa ge癟mitim, berbatt覺. Bazen okulun 癟at覺s覺na 癟覺ksam da .... neyse d羹羹n羹yordum. ok k繹t羹 bir d繹nemdeydim sonra Google'de Hayat Bilgisi yaz覺p inceleme yaparken bu konuya "hayat bilgisi" yazabilmek i癟in 羹ye olmutum akabinde 11 senedir hi癟 癟覺kmad覺m. O d繹nem bana 癟ooook iyi gelmiti @idem ablam覺n deyiiyle lunapark gibiydi. Bu 11 senede forumun ve sahibinin bana katt覺覺 癟ok ey oldu, karakterimi ve 癟al覺ma disiplinimin ekillenmesinde fav10 olduk癟a etkili. Bir "forum" deyip ge癟memek laz覺m asl覺nda buraya, forumdan 癟ok daha 繹te. Nice y覺llara..

Keith Long

Favori ye
Kat覺l覺m
22 Eyl羹l 2012
Reaksiyon puan覺
29,627
Puan覺
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Nice nice y覺llara. Kimisi 羹niversite y覺llar覺 bitene kadar foruma girmeye devam ediyor kimisi 1 mesaj yaz覺p 羹yeliini unutuyor. Herkesin emeine sal覺k.

Resimde torrent oyun, proxy gibi yaz覺lar覺n olmamas覺 her ne kadar beni 羹zse de zaman h覺zl覺 ak覺p gidiyor 癟aa ayak uydurma deniyor.

@bazinga bizim i癟inde de site yapsana ya dinozorlar olarak torrent felan tak覺l覺r覺z. Reyting pembe dizi dizi haberleri kasvetli geliyor bazen :)
Ben belki o psikoloji bozukluundan yazamad覺覺m iki polisiyeyi oraya ta覺y覺m
襤ki dizi yay覺nlama hakk覺m var
Yal覺 癟apk覺n覺 bozdu ayar覺m覺
@12.Adam @bazinga @R羹zgarG羹l羹

R羹zgarG羹l羹

Favori ye
Kat覺l覺m
13 Kas覺m 2010
Reaksiyon puan覺
4,419
Puan覺
561
Lisede yeni s覺n覺fa ge癟mitim, berbatt覺. Bazen okulun 癟at覺s覺na 癟覺ksam da .... neyse d羹羹n羹yordum. ok k繹t羹 bir d繹nemdeydim sonra Google'de Hayat Bilgisi yaz覺p inceleme yaparken bu konuya "hayat bilgisi" yazabilmek i癟in 羹ye olmutum akabinde 11 senedir hi癟 癟覺kmad覺m. O d繹nem bana 癟ooook iyi gelmiti @idem ablam覺n deyiiyle lunapark gibiydi. Bu 11 senede forumun ve sahibinin bana katt覺覺 癟ok ey oldu, karakterimi ve 癟al覺ma disiplinimin ekillenmesinde fav10 olduk癟a etkili. Bir "forum" deyip ge癟memek laz覺m asl覺nda buraya, forumdan 癟ok daha 繹te. Nice y覺llara..

Atlamak kolay m覺 sand覺n :)
------

Ben belki o psikoloji bozukluundan yazamad覺覺m iki polisiyeyi oraya ta覺y覺m
襤ki dizi yay覺nlama hakk覺m var
Yal覺 癟apk覺n覺 bozdu ayar覺m覺
@12.Adam @bazinga @R羹zgarG羹l羹
Yal覺 apk覺n覺 psikolojini bozmu da olabilir :)

bazinga

Admin
Kat覺l覺m
1 ubat 2007
Reaksiyon puan覺
49,822
Puan覺
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dile kolay, 17 kocaman y覺l boyunca buran覺n ayakta kalmas覺n覺 salayan herkese teekk羹rler.

Bu forumu ilk kurduumuzda ben 17 ya覺nda deildim ama imdi forumun kendisi 17 ya覺na geldi. Zaman覺n ac覺mas覺zl覺覺 羹z羹c羹 olsa da buradaki g羹zel yorumlar覺n覺zla 17 y覺l boyunca pek 癟ok insan覺n hayat覺na pozitif katk覺lar yapt覺覺m覺z覺 hat覺rlamak mutluluk verici.