Fav10, 17 Yaşında! 🥳

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

IMG_9033.jpeg

Fav10 17.senesini kutluyor!

Şubat 2007 tarihinde kurulmuş olan, eski adıyla Favoriforumum 17. yaşına girmiş bulunmakta! 2007’den günümüze kadar birçok kişinin gelip geçmiş olduğu, birçok arkadaşlığın, dostluğun kurulmuş olduğu bir mekan haline geldi. Fav10, buraya kayıt olan üyelerin dizi, film, spor ve müzik başta olmak üzere çeşitli konuları yorumladığı, birçok güzel etkinliklere ve yarışmalara ev sahipliği yapan bir platform oldu.

Başta Fav10 kurucusu @bazinga olmak üzere bu 17 sene boyunca forumda mesajlarıyla, konularıyla ya da ziyaretleriyle emeği geçen bütün üyeleri ve ziyaretçileri kutluyor ve nice nice Şubat'ları hep birlikte forum ortamında görmeyi temenni ediyoruz.

Daha Nice Mutlu Yıllara Fav10!

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Anca benim yaşıma gelmiş Forum 🤣😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣

Ben bile 5.seneye doğru koşuyorum..

Stres atıyorum, paylaşıyorum, tartışıyorum, eğleniyorum, öğretiyorum, öğreniyorum..

Emeği geçen, katkı yapan, varlık gösteren herkese teşekkürler...
@bazinga her duruma rağmen ayakta tutabildiğin kadar tut burayı...

💚🧿

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
225
Puanı
164
Uzun yıllar önce ben de aktif olarak kullanıyordum, daha sonraları da takip etmeye devam ettim. 17. Senesi olduğunu görünce bir şeyler yazmak istedim.

Başta @bazinga olmak üzere emeği geçen, katkı sunan herkese tebrikler, bu kadar sene hala daha başarıyla bu formu taşıyan, dolduran herlese teşekkürler.

Başarıların devamını diliyorum, nice nice senelere.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Anca benim yaşıma gelmiş Forum 🤣😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣

Ben bile 5.seneye doğru koşuyorum..

Stres atıyorum, paylaşıyorum, tartışıyorum, eğleniyorum, öğretiyorum, öğreniyorum..

Emeği geçen, katkı yapan, varlık gösteren herkese teşekkürler...
@bazinga her duruma rağmen ayakta tutabildiğin kadar tut burayı...

💚🧿
ben 2013 te Sihirli annem neden bitti diye
Üye oldum

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Öncelikle bu konuyu açmayı unutmuş olan başta @bazinga ’yı, sonrada benim hiç aklıma gelmemiş olmasından dolayı kendimi kınıyorum :A ben cidden çok yoğun tempodaymışım, onun kanıtı. Rötarlıda olsa açtık. Umarım en favori etkinliklerede bir gün el atmaya vakit ve enerjim olur :A

Forumun bendeki yerini anlatmaya gerek yok, çok dillendirdim. Türkçe yazıştığım tek mekanım. Bazen çok aktif bazen kendi kabuğumuza çekilsekte günlük takıldığımız mekan. 18. Senesinde benimde 10. Senemi kutlayacağımız zamanlarıda görürüz inşallah :bhr:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
Doğum günün kutlu olsun.Nice senelere, iyi ki doğdun. 🎊🎈🎁🎂
Reyting sonuçlarına bakmak için girdiğim bu siteye kim derdi ki yedi yıl kalacağımı…
Burada başta sayın admin @bazinga olmak üzere bir sürü arkadaşlıklar edindim.Ben hep burayı bir ara lunaparka benzetirdim şimdi ise o eski halinden çok uzakta. Canım @Dosi m başta olmak üzere , sıvacı takımı @Sherlock , @MasacRE , @MEnes , @Maskeli Fedai , @Bully (profesör)
Çenebaz çarpık @xemrexxx ile kıymetli @serhatt
İsveçli eski moderatör cıvır sever @Yakamoz-Asi 😂
Santarelli @Özgür ve ezeli tatlı düşmanı @Aserat :A
Sıradaşı bilgilerin konusunda uzmanlaşmış @The_Erinch abim. :Z
Dizikolik @Angelica

Finali tahmin ettiğiniz gibi forumdaki benim gönlümdeki yeri ayrı olan canım kavruğum @xdragxx

Başarılarını dilerim.Herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
Doğum günün kutlu olsun.Nice senelere, iyi ki doğdun. 🎊🎈🎁🎂
Reyting sonuçlarına bakmak için girdiğim bu siteye kim derdi ki yedi yıl kalacağımı…
Burada başta sayın admin @bazinga olmak üzere bir sürü arkadaşlıklar edindim.Ben hep burayı bir ara lunaparka benzetirdim şimdi ise o eski halinden çok uzakta. Canım @Dosi m başta olmak üzere , sıvacı takımı @Sherlock , @MasacRE , @MEnes , @Maskeli Fedai , @Bully (profesör)
Çenebaz çarpık @xemrexxx ile kıymetli @serhatt
İsveçli eski moderatör cıvır sever @Yakamoz-Asi 😂
Santarelli @Özgür ve ezeli tatlı düşmanı @Aserat :A
Sıradaşı bilgilerin konusunda uzmanlaşmış @The_Erinch abim. :Z
Dizikolik @Angelica

Finali tahmin ettiğiniz gibi forumdaki benim gönlümdeki yeri ayrı olan ç canım kavruğum @xdragxx

Başarılarını dilerim.Herkese teşekkür ederim.
İyi sıvamışsın :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Forumdaki 6. senemi doldurmak üzereyim. Belki geç yazmaya başladım ama burada olup bitenden haberdardım. Tabi ki benden eskileri vardır. Ona lafımız yok ancak kimse Bazinga kadar eski olamaz. :)
20. seneyi görebilmek umuduyla herkese iyi forumlar. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
Yeni yaşın kutlu olsun favori forum burda çok güzel dostluklar kazandım onlar kendini çok iyi biliyor hepsini çok ama çok seviyorum bazen üzüldüm bazen mutlu oldum ama üye olduğuma hiç pişman olmadım iyi ki gelmişim foruma iyi ki dostlarımı tanımışım 17.yılın kutlu olsun favori forum 😍 :love1:

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
Nice nice yıllara. Kimisi üniversite yılları bitene kadar foruma girmeye devam ediyor kimisi 1 mesaj yazıp üyeliğini unutuyor. Herkesin emeğine sağlık.

Resimde torrent oyun, proxy gibi yazıların olmaması her ne kadar beni üzse de zaman hızlı akıp gidiyor çağa ayak uydurma deniyor.

@bazinga bizim içinde de site yapsana ya dinozorlar olarak torrent felan takılırız. Reyting pembe dizi dizi haberleri kasvetli geliyor bazen :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
3 yaşındayken buraya geldik, bebeklik döneminde bizden önceki nesil yani forumunun kurucu üyeleri forumla ilgilendi yeri geldiğinde uykularından fedakarlık edip foruma zamanlarını harcadılar, ardından çocukluk döneminde biz kuruculardan sonra forumu büyüten gelişmesini sağlayanlar, şu an ergenlik döneminde bizden sonraki arkadaşlarımız ilgilenmekteler. Yetişkinlik dönemindeyse yine başka iyi insanlar belki. Kısaca özetlemek gerekirse hep beraber büyüttük 17 yaşına getirdik. Çocukları olacak biz arada yine uğrarız, bir ihtiyaç asıl olmuş mu olmuşsa gideririz, arkadaşlarımız dostlarımız nasıl hallerini hatırlarını sormaya geliriz. Forumun bu yaşa gelmesinde emeği geçenlere kocaman teşekkürler.