Fav10, 11 Yaşında!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O günü hatırlıyorsun demi :F
Hahaha unutur muyum, ne eğlendik. :A

12'den önce açılınca inceden laf sokayım dedim. Öğlen hazırladığın konu özel olmamış hiç, basite indirgemişsin hep. Üşengeç. :A
12. yıla güzel bir hazırlık yaparım inşallah, bu yılı böyle kutluyoruz. Hem senden anlamanı beklerdim. Forumun kurucusu yok, ondan dolayı yastayız. Sönük geçiyor normal olarak. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İşte saat şimdi tam 12 oldu. Artık kutlama gerçekleşebilir. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bunalmış olabilir her insana ara ara kayış kopması gelebiliyor. :A Kendi isteği ile banladı kendisini zaten. :A @Yiğitt @Çiğdem- @S.G.A.T.

Ah şu Türkler :A
Almanlar bunalmayı bırak ölecek gibi olsalar dahi asla işlerini bırakmazlar. Ha sabırlı olduklarından değil çok aç gözlü olduklarından. :A:A Kötü birşey bence .

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Meşhur uzun yazılarından yaz bakalım bugüne, bekliyoruz. :X
Ben uzun yazarım da, okur musunuz, muamma. Okumak istiyorsan, Söz'ün son bölüm yorumumu oku, baya uzun yazdım. :A

Bir de bir yıl eksik kalınca forumdan, o duygular çıkmaz sanırım. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Her ne kadar özellikle bu sene bazı tatsızlıklar yaşansa da geriye dönüp baktığımda iyi ki kaydolmuşum diyorum. Ne olursa olsun 11 yıl ayakta kalmak çok önemli bir şey, umarım hep birlikte yokluğu hissedilen isimlerin geri döndüğü, tüm çirkinliklerin geride kaldığı nice yıllar kutlamaya devam ederiz. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öncelikle @OzaN bu bizler için 2.aile ortamını kurmasından dolayı tekrar teşekkür ediyorum . Yakında dönmen dileğiyle böyle güzel bir aile kurmuşsun kendinle gurur duyup dön :bhr: @mrt-06 Forumda herkesin sevdiği bir isim , yeni admin görevinide çok iyi yürüttü umarım kısa sürede gelir forumu güzelleştirmeye devam ederiz :Z

@Bully @sürgünüm Foruma , yönetime olan katkıları tartışılmaz . Umarım ikiside dönerler bir gün :bhr: @Yiğitt Forumun şuan benim gözümde admini konumunda, ve çoğu üyede öyle düşünüyordur varlığı şu dönemde çok önemli forum için :bhr:

@Harunnn60 Yıllardır forumda olan kısa aralar dışında kopmayan , forum için afişler hazırlayan , yönetim içinde önemli bir üye oldu her zaman :bhr: @sokak sanati Şuan emekli olabilir ama 2013-2014-2015 yıllarında burada olanlar çok iyi bilir forumun popülerliğinde onunda payı büyük , yönetici olarakta emeği çoktur :bhr: @denizz19 da forumun yine önemli üyelerinden askerde şuan Allah yardımcısı olsun :bhr:

@destere @xemrexxx Forumun eğlence yönünde demir başları , destere yazları ara verince forumdakı yokluğundan kıymeti anlaşılır , destere gelecek dertler bitecek deriz :A Emre ise bugün gördük aktifti forum çok hareketli geçti , Emrenin aktifliğini azaltması forumu durgun etti . Bugün gibi eskiden hergün forumda olurdu hareketi gördünüz :A @pompy Kesinlikle bu forumun farklı olmasında rolu olan demir baş üyelerden :A

Sevenleri olur , sevmeyenleri olur normaldir ama tarafsız gözle bakınca çok değerli üyeler forum için :Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Öncelikle @OzaN bu bizler için 2.aile ortamını kurmasından dolayı tekrar teşekkür ediyorum . Yakında dönmen dileğiyle böyle güzel bir aile kurmuşsun kendinle gurur duyup dön :bhr: @mrt-06 Forumda herkesin sevdiği bir isim , yeni admin görevinide çok iyi yürüttü umarım kısa sürede gelir forumu güzelleştirmeye devam ederiz :Z

@Bully @sürgünüm Foruma , yönetime olan katkıları tartışılmaz . Umarım ikiside dönerler bir gün :bhr: @Yiğitt Forumun şuan benim gözümde admini konumunda, ve çoğu üyede öyle düşünüyordur varlığı şu dönemde çok önemli forum için :bhr:

@Harunnn60 Yıllardır forumda olan kısa aralar dışında kopmayan , forum için afişler hazırlayan , yönetim içinde önemli bir üye oldu her zaman :bhr: @sokak sanati Şuan emekli olabilir ama 2013-2014-2015 yıllarında burada olanlar çok iyi bilir forumun popülerliğinde onunda payı büyük , yönetici olarakta emeği çoktur :bhr: @denizz19 da forumun yine önemli üyelerinden askerde şuan Allah yardımcısı olsun :bhr:

@destere @xemrexxx Forumun eğlence yönünde demir başları , destere yazları ara verince forumdakı yokluğundan kıymeti anlaşılır , destere gelecek dertler bitecek deriz :A Emre ise bugün gördük aktifti forum çok hareketli geçti , Emrenin aktifliğini azaltması forumu durgun etti . Bugün gibi eskiden hergün forumda olurdu hareketi gördünüz :A @pompy Kesinlikle bu forumun farklı olmasında rolu olan demir baş üyelerden :A

Sevenleri olur , sevmeyenleri olur normaldir ama tarafsız gözle bakınca çok değerli üyeler forum için :Z:Z:Z
harika yazmışsın ama @Harunnn60 un isminide anman hiç hoş olmamış :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şurada evleriniz karşılıklı arada bir sokak var sadece belki yüz yüze geliyorsunuz ama Harun seni görmediği için tanımıyor yanı komşu sayılırsınız ayoll :A :A :A @Harunnn60
karşı evin tam kordinatını ver bir uçakla dalayım oraya :)
3b1342_09bfad5531994867a3ea0f005fa52658~mv2.jpg