M TV Fav10 Şirketi - Yeni Dizi | 1. Bölüm. " Yeni Maceralar"

Guzel merak ettim
------

Bence güzel elind sağlık jenerik anca gördüm..jenerik güzel sevdim..dizide güzel
------

Bence güzel elind sağlık jenerik anca gördüm..jenerik güzel sevdim..dizide güzel

• Harika
Reactions: STAR
  • Beğendim
Reactions: Doğan
2.bölümü senaryosu az önce bitirdim. Gayet sevineceğin bir bölüm olacak bence yine okuduğunda sen karar verirsin.

Yarın ilk fragman da seninle ilgili onunla ilgili spoi vermiyim 😉
Senaryoyu benim üzerimden götürmek senin için iyi olur fazlasıyla reytinge sahibim bildiğin gibi. :Z :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Angelica and STAR
YENİ BÖLÜM
FAV10 ŞİRKETİ
PERŞEMBE 20.00

2.BÖLÜM 1. FRAGMAN

Zeyno : Ya bizim orjinal haberimizi diğer şirket(D Ajans) yayınlamış. Biri vermiş olmalı. Ki o kişi de kesin Serhat'tır.

O sırada Angelica'nın telefonu çalar. Arayan Serhat'tır. Angelica sinirli bir şekilde telefonu açar.

Angelica : Ya sen ne yaptın yine. Gözünü bu kadar mı hırs bürüdü.

Serhat : Merhaba Angelica hanım en son siz aranmışsınız diye sizi aradım. Serhat bey kaza yaptı şu an hastanede.

Angelica : Nee.... Tamam geliyoruz.

Angelica : Serhat iyi misin? Canım bir yerin acıyor mu?

Serhat : İyiyim Melek merak etme. Karşıdan gelen arabayı bir anlık fark etmedim sanırım. Küçük sıyrıklarım var.

Xemrex : Bakın ben size dememiş miydim. Hiçbir şeyi yok.

Serhat : Aman sen niye geldin be. Yoksa o arabayı sen mi bana çarptırdın.

Xemrex : Canım seni öldürmek için daha büyük planlarım var, böyle kazalar bana göre değil.

------

@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi

Son düzenleme:
YENİ BÖLÜM
FAV10 APARTMANI
CUMA 20.00

2.BÖLÜM 1. FRAGMAN

Zeyno : Ya bizim orjinal haberimizi diğer şirket(D Ajans) yayınlamış. Biri vermiş olmalı. Ki o kişi de kesin Serhat'tır.

O sırada Angelica'nın telefonu çalar. Arayan Serhat'tır. Angelica sinirli bir şekilde telefonu açar.

Serhat : Merhaba Angelica hanım en son siz aranmışsınız diye sizi aradım. Serhat bey kaza yaptı şu an hastanede.

Serhat : İyiyim Melek merak etme. Karşıdan gelen arabayı bir anlık fark etmedim sanırım. Küçük sıyrıklarım var.

Xemrex : Canım seni öldürmek için daha büyük planlarım var, böyle kazalar bana göre değil.

------

@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi
Bu kazada planımın bir parçasıdır diye düşünüyorum. :A

YENİ BÖLÜM
FAV10 APARTMANI
CUMA 20.00

2.BÖLÜM 1. FRAGMAN

------

İnş. Edepsizi yedi parçaya böldürüp İstanbul’un 7 tepesine görücem :A planım bu gibi

• Güldürdün
Reactions: Angelica and STAR