M TV Fav10 Şirketi - Yeni Dizi | 1. Bölüm. " Yeni Maceralar"

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,070
Puanı
610
Screenshot_20240419_174429_Intro Maker.jpg

FAV10 ŞİRKETİ
YENİ DİZİ
JENERİK
1.BÖLÜM

"YENİ MACERALAR"
İstanbul en gözde gökdelenin 73. Katında bulunan Fav10 Şirketinin Sahibi Bazinga tüm çalışanları toplantı salonuna toplar.

Bazinga : Merhaba Arkadaşlar, yıllarca şirketimize verdiğiniz emekleriniz için çok teşekkürler. 17 yılı aşkın süredir bu şirkete kimler geldi kimler geçti ve tabi bundan sonra da gelecekler. Bildiğiniz üzere başta Fransa, Almanya, Hollanda olmak üzere 23 ülkede şirketimizi açıyoruz. Bu yüzden benim artık burdan ayrılmam gerekiyor.

Xemrexx : Serhat bak Hollanda da şirketimizi açıyoruz istersen sen git orda çalış.

Serhat : Sanane be. İstediğim yerde çalışırım hem benim burayı bırakıp gitme niyetim hiç yok. Aman sen git de hangi ülke olduğu umrumda değil.

The Erinch : Arkadaşlar Bazinga sözünü daha bitirmedi bir dinleyin.

Bazinga : Arkadaşlar benim sizden istediğim bu şirketi aynı bu samimiyetiyle , güzel projeleriyle ayakta tutmanız. Bu yüzden ben giderayak yerimi 2 kişiye bırakıyorum.

Serhat : Kesin benimdir o.

Bazinga : Yerime uygun gördüklerim Angelica ve The Erinch.

Serhat : Ne... Ben dururken onlar mı?

Zeyno : Niye senden daha iyi yönetirler diye mi kıskanıyorsun.

Zeyno yerinden kalkar hemen Angelicaya sarılır.

Zeyno : Canım Melom senin hakkıyla yönetecrğinden eminim canım arkadaşım.

Angelica : Çok teşekkürler Bazinga. The Erinch abi seni de tebrik ederim.

Bazinga : Serhat tabi seni baş möderatörlüğe getiriyorum. Lütfen birbirinizle uyumlu şekilde çalışın benim uçağıma az kaldı. Çıkmalıyım.

Herkes Bazinga ile vedalaştıktan sonra onu şirketin dışına kadar uğurlarlar. Herkes kendi odasına gelir. Angelica ve The Erinch yeni odalarına taşınmalarına Doğan ve Zeyno yardım eder.

Angelica stajyerlerden Holydemon ve Safnac ' tan röportajların durumlarını sorar.

Holydemon : Angelica elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Dün Yalı Çapkını setindeydim Mert ve Afra nında sizlere çok selamı var.

Safnac : Bende Ezgi Mola doğum yapmıştı, ropörtajı yaptım yeni projeleri değerlendiyormuş , yarın da yazısını bitiririm.

Angelica : Teşekkürler canlarım. Çok severim onları ya.

...

The Erinch ise odasına şirketin güvenlik görevlisi Alemdar'ı çağırır. Serhat da hemen arkasından odaya girer.

Serhat : Bu da güvenlik görevlisi mi Polat Alemdar mı belli değil.

The Erinch : Ne oldu ne istiyosun Alemdar'dan.

Serhat : Güvenlik görevlisi dediğin kapıdan ayrılmaz, şirket yol geçen hanına dönecek böyle.

Alemdar : The Erinch bey beni çağırdı onun için geldim. Hem bende insanım yemek yemek içinde ayrılırım lavabo için de.

Xemrexx kapıdan konuşulanları duymuştur. Hemen içeri girer.

Xemrexx : Ya o senle uğraşmıyor onun asıl derdi müdürlüğe kendi yükselemedi ya.

Serhat : Ne alaka be. Hem ben artık baş moderatörüm yani seninde üstünüm. Sana yeni dizi projesi gelmiş git başrollerinin menajerleriyle konuş sonra sitede yayımla demedim mi?

Xemrexx : Merak etme yapılıyor o iş. Ben tam yapacakken Zeyno geldi. Baktı ki Akın Akınözü'nün yeni dizisi hemen elimden aldı gitti Angelicayla birlikte yazıyorlar.

Serhat : Nasıl yani koskoca müdür Zeyno ile iş mi yapıyor.

Serhat bir hışım odadan ayrılır. The Erinch ise Doğan ile birlikte iş yerinde güvenliği daha iyi hale getirmelerini söyler Alemdar'a.

Serhat Angelica'nın odasına gelir. Zeyno ile güler bir vaziyette bulur.

Serhat : Artık sen müdür oldun melek hanım , ona göre davranın.

Angelica : Yav Serhat beni sinirlendirme. Ne yapmışım iş yapıyoruz.

Serhat : Çalışanlarınız odanızda neden böyle rahat. Hem o Zeyno'nun işi.

Zeyno : Serhat bak beni sinirlendirme saçbaş yolarım seni.

Serhat : Gel yol kız. Hele bir yol bak seni nasıl işten attırıyorum.

Angelica : Bizim şirkette yıllardır bu samimiyetiyle ayakta, tabi sana biraz ağır geliyor tabi bu.

O sırada şirkete yabancı uzun boylu sarışın bir adam girer. Doğan Serhat'ın yanına gelir.

Doğan : Bu bey sizi soruyor.

Zeyno : Bu da kim?

Serhat : Benim özel korumam David.

Xemrexx : Gören de der ki Cumhurbaskanı olmuş. Bir üste geçti iyi ki.

Herkes güler o sırada Serhat David'in yanına gider ve iş yerinde nasıl davranması gerektiğini söyler.

Zeyno, Angelica ve The Erinch'ten gizli onlara şirketin en alt katındaki cafe de küçük bir parti düzenler. Tabi bir parti olduğunu öğrenen Serhat erken çıkar. Akşam hepbirlikte güzelce yemek yiyip eğlenirler. Bu sırada Safnac telefonunda gördüğü haberi görünce şok olur.
Haberi herkese gösterirler. Hepsinin yüzü düşer ve akıllarına tek bir isim gelmektedir.

Zeyno : Bizim şirketimize bu haber nasıl yapılır ya. Kesin o yılan Serhat yaptırdı

O sırada Angelica'nın telefonu çalar. Arayan Serhat'tır. Angelica sinirli bir şekilde telefonu açar.

Angelica : Ya sen ne yaptın yine. Gözünü bu kadar mı hırs bürüdü.... Efendim... Ne dedin..

Angelica telefonu kapadığı gibi sandalyenin köşesine hemen oturur.

The Erınch : Ne oldu Melek...

Angelica : Abi...Şey... Serhat...

1. BÖLÜM SONU

LogoMakerCa-1672231971691.jpg

2.BÖLÜM FRAGMANI

Bölümü nasıl buldunuz. Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.😊
@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,327
Puanı
1,060
Seneryodan ziyade, görsellik ve özenin çok güzel @STAR ,emeğine sağlık gerçekten.

Seneryo gelirsek, Serhat ilk bölüme damgasını vurmuş gördüğüm kadarıyla... Bol bol Serhat entrikaları izleyeceğiz 🤭🤭🤭 ama Xemre ile çatışmaları eğlenceli ve keyifli 😁

Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.
Hepbirlikte okuyacağız, kolay gelsin. 😊

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,070
Puanı
610
Seneryodan ziyade, görsellik ve özenin çok güzel @STAR ,emeğine sağlık gerçekten.

Seneryo gelirsek, Serhat ilk bölüme damgasını vurmuş gördüğüm kadarıyla... Bol bol Serhat entrikaları izleyeceğiz 🤭🤭🤭 ama Xemre ile çatışmaları eğlenceli ve keyifli 😁

Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.
Hepbirlikte okuyacağız, kolay gelsin. 😊
Teşekkürler abi elimden geldiğince özenle yapıyorum her şeyi.😊

@STAR Tek kelime ile bayıldım emeğine sağlık @xemrexxx ile @serhatt a bol entrika yaz :A
Beğenmene sevindim abla teşekkürler 😊
Xemrex ile Serhat'a iyi entrikalar var.
Emeğine sağlık @STAR 👌
Teşekkürler @Zeyno. Senin hikayende birkaç bölüme açılacak. Bakalım artık neler olacak. @serhatt ile çatışmalarınız senaryoda iyi yer ediyor 😊

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,070
Puanı
610

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,327
Puanı
1,060

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,070
Puanı
610
Ateş olsan cürmün kadar yakarsın :A:A:A:A

@STAR senden yana ecünnüüü beklentilerini yüksek tutmuş ama bence hiç ummadığın süprizler olacak..
Bol ters köşeler bekliyorum :oley:
Çok iyi ters köşeler olacak, yeni bölümde @Dosi nin hikayeye girişiyle hikaye daha da genişleyecek.