M TV Fav10 Şirketi - Yeni Bölüm | 2. Bölüm "Çalıntı Haber"

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,070
Puanı
610
Screenshot_20240419_174429_Intro Maker.jpg

FAV10 ŞİRKETİ
YENİ BÖLÜM

ÖNCEKİ BÖLÜM
1.BÖLÜM

JENERİK

2.BÖLÜM

Herkes eğlenirken Safnac telefonun da gördüğü haberi görünce şok olur.Haberi herkese gösterir.

"Fav10 Şirketinden Çalıntı haber"

Hepsinin yüzü düşer ve akıllarına tek bir isim gelmektedir.

Zeyno : Ya bizim orjinal haberimizi diğer şirket(D Ajans) yayınlamış. Biri vermiş olmalı. Ki o kişi de kesin Serhat'tır.

O sırada Angelica'nın telefonu çalar. Arayan Serhat'tır. Angelica sinirli bir şekilde telefonu açar.

Angelica : Ya sen ne yaptın yine. Gözünü bu kadar mı hırs bürüdü.

Serhat : Merhaba Angelica hanım en son siz aranmışsınız diye sizi aradım. Serhat bey kaza yaptı şu an hastanede.

Angelica : Nee.... Tamam geliyoruz.

Angelica telefonu kapadığı gibi sandalyenin köşesine hemen oturur.

The Erınch : Ne oldu Melek...

Angelic : Şey...Abi Serhat şu an hastanedeymiş kaza yapmış. Hemen gitmemiz lazım.

Xemrex : Aman ona bir şey olmaz merak etme.

Zeyno : Saçmalama. Kötü bir şey olmazsa hastaneden niye arasınlar. Tamam bizde kızıyoruz Serhat'a ama bu konu farklı. Sağlık sonuçta.

Doğan : Arabalar hazır The Erınch bey.

Herkes hızlıca arabaya biner ve yarım saate hastanede olurlar. Danışmandan hangi odada yattığını öğrendikleri gibi odaya geçerler.

Angelica : Serhat iyi misin? Canım bir yerin acıyor mu?

Serhat : İyiyim Melek merak etme. Karşıdan gelen arabayı bir anlık fark etmedim sanırım. Küçük sıyrıklarım var.

Xemrex : Bakın ben size dememiş miydim. Hiçbir şeyi yok.

Serhat : Aman sen niye geldin be. Yoksa o arabayı sen mi bana çarptırdın.

Xemrex : Canım seni öldürmek için daha büyük planlarım var, böyle kazalar bana göre değil.

Zeyno : Tövbe tövbe delimisiniz oğlum sanki başka bir şeyden bahsediyolar. Zaten hızlıca gelirken ayağımı burktum. Oturayım şuraya.

David : Buyrun oturun Zeynep hanım. İsterseniz ovalayayım.

Zeyno : Yok canım ne münasebet.

The Erınch : Çok şükür Serhat iyiymiş ama yine de bu gece burda kalması gerekiyormuş.Hadi sizler gidin benle David kalırız.

Zeyno haberi Serhat'a da gösterir.Ondan şüphelendiklerini söyler.

Serhat : Ya ben bu durumdayım nasıl yaptırayım. Delimisiniz ya. Kaç saattir ben burdayım nasıl yapayım.

Angelica : Neyse sen iyi ol yeter.

Safnac : Çok geçmiş olsun Serhat bey.

Hepsi geçmiş olsun dedikten sonra yavaşça evlerine doğru giderler. Zeyno ve Angelica şirkete başladıklarından beri aynı evde yaşamaktadırlar. Herkes evine dağılır. Angelica ile Zeyno da evlerine girerler. Üstlerine rahat bir şeyler giydikten sonra yorgunluk kahvesi yapıp evlerinin en güzel köşesine otururlar.

images-2.jpeg

Zeyno : Melom, Serhat'ın haber meselesi ile dediği doğru olabilir mi?

Angelica : O haberi bizim şirketten biri çaldı da Serhat mı bilmiyorum.

Zeyno : Başka biri mi yaptı mı diyorsun. Safnac ile Holydemon yeni başladılar onlar da sadece röportaj yapıyorlar. Doğan ve Alemdar da şirketin güvenlikçisi, uzun zamandır bir hatalarını görmedik. Ben değilim sen değilsin The Erınch abim de değil. Ya Xemrex ya da Serhat.

Angelica : Bakacaz artık. Üff haftaya tüm ajansların müdürlerinin toplandığı bir toplantı varmış. Hep Bazinga katılırdı. Bu sefer ben katılacağım çok heyecanlıyım. Toplantı başkanı bir kadınmış baya kök söktürüyormuş. Adı da Dosi miymiş ne.

Zeyno : Canım artık müdür oldun tabi olcak böyle şeyler. Evet Dosi hanımı ben de duymuştum. Umarım bu haber mevzusu sorun çıkarmaz.

Angelica : Umarım. Ha bu arada kız , sen niye David'in ayağını ovmasına izin vermedin. Acaba bu oğlan sana mı yürüyor. E gençsin güzelsin tabiki...

Zeyno : Meloo, ne alaka be. Hem o Serhat'ın koruması. Ölsem o adamla olmam.

Angelica : Kız ne olmuş korumasıysa. Hem iyi çocuğa benziyor.

Zeyno hemen yerinden kalkar Angelica'nın yanına gelir ve gıdıklar.

Zeyno : Hadi Melo hadi senin uykun gelmiş belli ki.

*** 1 Hafta Sonra ***

Serhat iyileşmiş şirkete geri dönmüştür. Herkes odasında bugün yapılacak olan Ajanslar toplantısının belgelerini hazırlıyorlardır. Serhat ve David odasına geçer geçmez Doğan'dan çay ister.

Serhat : Bu kaza olayını da ortaya attım ki bana olan şüpheyi ortadan kaldırdım.

David : Ama daha kötü yaralanabilirdiniz. Ama belgeyi zaten siz vermediniz ki niye böyle bir şey yaptınız anlamadım. Yani siz suçlu değilsiniz.

Serhat : Tabi ben vermedim.Düşündüm her şeyi. Aman neyse.Bugün yapılacak toplantı da kesin olarak Angelica ve The Erinch' in müdürlüğüne son verilecek. Çalıntı haber Dosi hanım'ın en sevmediği şey. Bugün kurtuluyoruz. Dosi bazinga 'ya söylediği gibi beni müdürlüğe getirecek.

The Erınch : Çok yoğun bir gün her şey yolunda gitmeli.

Doğan : Siz merak etmeyin tüm belgeleri hazırladınız. Hem siz her zaman en iyisini yaparsınız.

The Erınch : İyiki varsın Doğan.

Doğan : Asıl siz iyiki varsınız. Beni ne kötü bağımlılıklarımdan kurtardınız. İş verdiniz hatta evinizi bile açtınız hakkınızı hiç ödeyemem The Erınch abi.

O sırada The Erınch arkasını döndüğünde belgelerden birini hızlıca buruşturup çöpe atar.

Doğan : Senin yerin ben de hep ayrı abi.

Sinsi bir gülümsemeyle odadan çıkar.

images-1.jpeg

Gökdelendeki şirketlerin müdürleri büyük toplantı salonuna gelirler. En sonda Dosi Hanım da gelir. Geldiği gibi herkesle selamlaşır ama Angelica ve The Erinch'e selam vermez.

Dosi : Ben sizin geleceğinizi bilmiyordum. Çünkü Bazinga'yı aradım yeni müdürün toplantıya katılacağını söyledi.

Angelica : Çalıntı haberi biz yapmadık Dosi hanım şirkette bir köstebek var sanırım o karşı şirkete vermiş.

Dosi : 1 haftadır bulamamışsınız belli ki. İyi bir yönetici her durumu düşünmeli ona göre yönetmeli.

O sırada en şık kıyafeti ile içeri Serhat girer.

Serhat : Ben geldim Dosi hanım onlar da gidiyorlardı zaten.

Angelica : Serhat...Ne işin var burda?

Serhat : Bazinga aradı toplantıya katılmamı söyledi.

The Erinch : Biz burdan gideceğiz yani. En iyisi ben bazingayı arayıp konuşayım.

Angelica ve The Erınch yavaşça toplantı salonunu terk ederken içeriye Alemdar girer.

Alemdar : Durun bir dakka. Dosi hanım sizinle görüşmem gerek.

Alemdar elindeki bir görüntüyü Dosi hanıma gösterir. Angelica ve The Erınch de videoyu izler ve şok olurlar.

2.BÖLÜM SONU

LogoMakerCa-1672231971691.jpg

Yeni bölümü nasıl buldunuz arkadaşlar. Yorumlarınızı bekliyorum.😊

@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi @cokiyitvci @Keith Long

Son düzenleme:

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,070
Puanı
610
@serhatt un hevesi kursağında kalır inş:)))
Yeni bölümde artık senin yöndende ilerlemeler oluyor.😊
@STAR çok güzel olmuş bayıldım emeğine sağlık bayağı entrikalar bizi bekliyor galiba 😃
@Zeyno kahve köşemizde pek güzelmiş kız 😂
Çok teşekkürler abla güzelce okuyup keyifleneceğiniz bir senaryo yazmaya çalışıyorum beğenmene sevindim.😊

@Zeyno ile David konusunda senaryodaki gibi düşünüyorsun😁
Acaba benmi haberibyaydim sinsi güldüğümde göre heycanli
Fragmanda vereceğim kimin yaptığını acaba sen misin? 🤔

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,258
Puanı
1,060
Yeni bölümde artık senin yöndende ilerlemeler oluyor.😊

Çok teşekkürler abla güzelce okuyup keyifleneceğiniz bir senaryo yazmaya çalışıyorum beğenmene sevindim.😊

@Zeyno ile David konusunda senaryodaki gibi düşünüyorsun😁

Fragmanda vereceğim kimin yaptığını acaba sen misin? 🤔

Emeğine sağlık cnm benim :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,112
Puanı
1,060