Fav10 İçin Yolun Sonu (Değil)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Mod değerlendirmelerinden buralara geldim. Ohaa dedim başlı görünce :F kimse takmamiş. Blöfmüydü acaba? :A

Aklıma geldi buraya ilk geldiğimde yabancı dizi bölümü hep dudluktu:A enson hangi diziyi izlediğiniz bölümüne toplu dizi yorumu attiğimi hatırlarım :F

Cidden üyeliği sildin mi? @OzaN
Açık grevini düşünüyorduk en son ne takmaması. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Diss anlık tepki... Zamanı genele yaydiğğmizda goygoya vurmuşssunuz :F geri döndüğü için neden sevinç yorumları 15+ sayfa daha ilerlemedi?

Şuan dürüm yiyip açlık grevimi devam ettiriyorum :A kimse beni bu yoldan dön-dü-re-mez!!!
daha 8.mesajda Ozan geri vites yaptığı için olabilir :A

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
Ozan’ın üyeliğinin üstünün çizili olması gerçekten üzdü beni o an algılayamadım olayı. Hemen forum hakkında kısmını aradım ne olmuş bu nasıl olabilmiş diye ve biraz da geç kalmışım. Ben burda o kadar güzel zamanlar geçirdim ki ne kadar içim de bir ukteyle, buruklukla ayrılsam da çok önemli, değerli insanlarla tanıştığım bir çok şey öğrendiğim bir yerdi burası. Bir çok konuda bunların içinde çok çok önemli konular da var büyük bir olgunluk kazandırdı bana favoriforumum. Son dönemlerde yasanan olaylar hakkında bu sanırım yıllar ediyor söz söyleme hakkım olduğunu sanmıyorum zaten ama Ozan’in wordpress eklentisi hakkındaki ve sitenin durumu hakkındaki düşüncelerine tamamıyla katılıyorum. Bana bir seçim yap deselerdi forumun ben de hep açık kalmasını isterdim. Geçmişe iyi ve kötü yaşanılan her seye bir saygı niyetinde açık kalması benim icin de hoş olurdu ama burda kapatmanin haklılığına da bir şey diyemem. Sonuç olarak kapanmamasina gerçekten sevindim.
Ben de Ozan’ın ilk mesajında yazdığı gibi benim dönemime kadar olan herkesi bu üzücü konu nezdinde selamlıyorum. Artık benim de bu yılda 3-4 defa girişlerimin de gereksiz olduğunun farkına varıyor ve tüm yeni üyelere ve yoneticilere buranın bir çok insanı yetiştirip değiştirip kaliteli bir birey yaptığının bilincinde hareket edip bizlerin ve on binlerin hatırasına saygıya ve güzel vakit geçirmeye davet ediyorum.
Sevgim ve saygımla...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Konuyu silmeyin, vazgeçtim. Ara sıra bakıp gülerim bu konuya. Forum kapanıyor konusunda bile sayfalarca gülüp eğlendik, sabitleyin konuyu da. Yok böyle ortam. :bhr: :Z
Canım sıkıldıkça konuyu okuyorum, vay be ne eğlenmişiz bu konuda. :A @batuhankaralar forumu alacam diye sevinmiş, soğuk su içmiş. Terapi gibi geliyor konu, tavsiye ediyorum okuyun ara sıra. :F @mrt-06 @xBUGRAx @denizz19 @Çiğdem- @Billy Kane @sokak sanati @MasacRE- @Dosi @ozgur2113

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Canım sıkıldıkça konuyu okuyorum, vay be ne eğlenmişiz bu konuda. :A @batuhankaralar forumu alacam diye sevinmiş, soğuk su içmiş. Terapi gibi geliyor konu, tavsiye ediyorum okuyun ara sıra. :F @mrt-06 @xBUGRAx @denizz19 @Çiğdem- @Billy Kane @sokak sanati @MasacRE- @Dosi @ozgur2113

28 Ekim'de 1. yıl dönümünde açacağım konusunu demokrasi kahramanları olarak forumu ipten aldık. :A
Hemen bir doğum günü konusu açmıştık :F :F :F @xemrexxx @sokak sanati