Fatih Portakal, Fox Tv'den Ayrıldı!

Fav10Bot

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
7
Gazeteci Fatih Portakal'ın haziran ayında ekranlara verdiği aranın ardından Fox TV'den ayrılma kararı aldı.

FOX Haber resmi Twitter hesabı aşağıdaki açıklama ile Fatih Portakal'ın kendi isteği ile kanaldan ayrıldığını duyurdu:

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Doğan
anlaşamamışlar birde...dinlenmek için ayrılmış..çokda üzüldüm..

1598259289990.png

Fatih Portakal'ın FOX'tan ayrılacağı iddiaları sektöre bomba gibi düşmüştü!

Dün gündeme Fatih Portakal'ın emekli olmak istediğini belirterek ayrılacağı iddiaları sektöre bomba gibi düşmüştü. FOX Haber açıklama yaptı ve Fatih Portakal'ın ayrıldığı iddialarını doğruladı. FOX Haber, ''Fatih Portakal görevini bırakma kararını aldığını ve emekli olma isteğini kanal yönetimimize bildirmiştir. Bugüne kadarki tüm katkıları için kendisine teşekkür ederiz.'' açıklamasını yaparak Portakal'ın FOX ile yollarının ayrıldığını doğruladı.

İşte açıklamanın tamamı:

Son düzenleme:
Hayırlısı olsun. Ben de görmüştüm emekli olup eşinin yanına yerleşip tarıma ilgi göstereceğini demek doğruymuş. Umarım yine böyle başarılı bir insanla çalışırlar.

• Beğendim
Reactions: Doğan
Ekli dosyayı görüntüle 91315
Fatih Portakal'ın FOX'tan ayrılacağı iddiaları sektöre bomba gibi düşmüştü!

Dün gündeme Fatih Portakal'ın emekli olmak istediğini belirterek ayrılacağı iddiaları sektöre bomba gibi düşmüştü. FOX Haber açıklama yaptı ve Fatih Portakal'ın ayrıldığı iddialarını doğruladı. FOX Haber, ''Fatih Portakal görevini bırakma kararını aldığını ve emekli olma isteğini kanal yönetimimize bildirmiştir. Bugüne kadarki tüm katkıları için kendisine teşekkür ederiz.'' açıklamasını yaparak Portakal'ın FOX ile yollarının ayrıldığını doğruladı.

İşte açıklamanın tamamı:
üzüldüm..bunlarda biş yalan bi doğru..hayırlısı olsun