"Fatih Harbiye" Show TV'ye Transfer Oldu!

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,372
Puanı
1,060
Sana Bir Sır Vereceğim ve Bir Aşk Hikayesi fanları dizilerinin cumartesiye geçmesi için tag açmışlar ve TT listesine girmişler. :X

İnşallah gerek bile kalmayacak bu tür şeylere. İnşallah Fatih Harbiye FOX'ta kalacak. :)

Ama eğer oldu diyelim Cumartesi'ye kesinlikle SBSV gelecektir bence, sence? :)

NOT: Bu arada Koliba ve FOX bir toplantı düzenlemişler ve bu meseleyi konuşuyorlarmış. Bakalım nasıl sonuçlanacak toplantı? :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İnşallah gerek bile kalmayacak bu tür şeylere. İnşallah Fatih Harbiye FOX'ta kalacak. :)

NOT: Bu arada Koliba ve FOX bir toplantı düzenlemişler ve bu meseleyi konuşuyorlarmış. Bakalım nasıl sonuçlanacak toplantı? :)
Bence de Sbsv geçecek cumartesiye.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Noldu toplanti sonucunda ??

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Show haberi RT lemiş. Transfer doğru. Hayırlı olsun, transferin nedenini çok merak ediyorum acaba sebep neydi açıklama yapsalar bugün. :X Bir Aşk Hikayesi gelse keşke ama büyük ihtimal Sbsv c.tesi olacak. :(

Fb_King

Favori Üye
Reaksiyon puanı
293
Puanı
204
İzlemiyordum ama annem filan izliyordu iyi diziymiş sanırım,annem Fox'ta kalsaydı daha iyiydi diyo. :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Giderse gitsin Show Tv'ye dizi. FOX'tan ayrılan dizi ya da yarışmayla işim olmaz. FOX, Cumartesi'yi yine bir şekilde doldurur siz merak etmeyin. Gerekirse bile BS'nı bile alır atv'den ya da PY'yi bile alır Show Tv'den. :)
atv istemedikçe bugünün saraylısını bırakmaz,hiçbir yapımcı atv-kanal d gibi kanallarla papaz olmak istemez.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,372
Puanı
1,060
Noldu toplanti sonucunda ??

Toplantı sonucunda Koliba Film diziyi Ocak'tan itibaren Show Tv'de yayınlanmaya karar vermiş. Sözleşme tarzı bir şeyler yapılmış. Ama eğer son anda bir aksilik çıkarsa ya da FOX Türkiye diziyi kaybetmemek için Koliba ile bir kez daha görüşürse dizi FOX'ta olabilirmiş yeniden.

Bu arada FH gidince Cumartesi'ye SBSV gelecek %99.9 :) @xBUGRAx

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Toplantı sonucunda Koliba Film diziyi Ocak'tan itibaren Show Tv'de yayınlanmaya karar vermiş. Sözleşme tarzı bir şeyler yapılmış. Ama eğer son anda bir aksilik çıkarsa ya da FOX Türkiye diziyi kaybetmemek için Koliba ile bir kez daha görüşürse dizi FOX'ta olabilirmiş yeniden.

Bu arada FH gidince Cumartesi'ye SBSV gelecek %99.9 :)
show um başlıyor sonunda :oley: :Z

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@xBUGRAx Haberi duyup kalp krizi geçirmiş olabilir Allah Korusun. :p :D

Gerçi Haluka bir şey olmadıysa Buğra tınlamaz bile bu olayı. :X

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Diyecek bir şey yok.. Her geçen gün tiksiniyorum bu sektörden..

Star'a her fırsatta laf sokan transfer karşıtları ne diyecek?

Kadir Doğulu'yu tanımıyorum, o oyuncu mu diyenler?

Bu dizi nasıl tuttu anlamıyorum çok kalitesiz oyunculuklar var diyenler? Ne diyecek merak ediyorum.

Karagül'e gelince bir diziyi 3. sezonda transfer etmek istemek nasıl bir mantık ve aç gözlülüktür?

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr

Bu dizi nasıl tuttu anlamıyorum çok kalitesiz oyunculuklar var diyenler? Ne diyecek merak ediyorum.

Karagül'e gelince bir diziyi 3. sezonda transfer etmek istemek nasıl bir mantık ve aç gözlülüktür?
Bığra reyiz sakin ol,bu dediğin gibi sektör. Ve de sektör=kumar. Kumarda olduğu gibi bu sektöründe oyunları var.

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Medyada büyük transfer:X @mrt-06 AKY'ne ne olcak senin hacı??? Okan artık erken yayınlanır 23:30 gibi :oley: Afferin Show'a Okan'ı erken alacak:oley:

@xBUGRAx bu hafta Böğünün Saraylısı'na uzadı diye küsmüştün, yol yakınken bu küskünlüğe son ver:X

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Arkadaşlar sakin olmakta fayda var. Televizyon dünyasındayız; her an herşey olabilir..

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Buğra ben yorumları okudun mu bilmiyorum ama yorumları okuduysan eğer Fatih Harbiye'yi neden aldığına anlam veremedim Show TV'nin ve bu haberden hiç haberimde yoktu. Çok şaşırdım yani. Show TV'nin Karagül için Ağustos ayında Avşar Film ile masaya oturduğunu duymuştum ben doğruluk payı ne kadar bilmiyorum ama öyle duymuştum ve Fox'tan transfer olsa olsa o transfer olur diye düşünüyordum ama transfer olmayacağı bana açıklandığı zaman ondan da vazgeçtim. :)

Bana göre Fatih Harbiye hala kalitesiz ve oyuncuları oldukça yeteneksiz bir dizi. Yan oyuncuların da yan oyuncularının başrol olduğu tek dizi sanırım. Kadir Doğulu Pis Yedili'de başroldü ama o dizide başrol oyuncu sayısı fazlaydı zaten. Çok da sırıtmıyordu. Eda Ece ile olan uyumlarından belki de...

Dediğim gibi ben Show'un zaten her zaman söylemiştim ve sende biliyorsun. Transfer edecekse Karagül'ü etsin diyordum. Yani konudaki yorumları okumanda fayda var. ;)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Diziden Fox kaymağını aldı zaten artık yavaş yavaş düşecek gibi bu senaryo ile.

Fox en mantıklı kararı vermiş ama biraz acele olmuş gibi.:D

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224

oha aga niye bukadar sinirleniyosun bosver