Fatih Dizisi Sosyal Medya Tarafından Beğenilmedi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Düzeltilebilir şeyler ama.1. Bölümü 1 kaç kez yayınlasınlar artış yakalanır.
Dublaj konusunda ise Polatta çok kötü ama reyting alıyor.Alışılır diyorum.:)
Polat'ın kötü dublajı var diyeni ilk kere görüyorum. :X

Bakacaz ilk hafta ilk 5'e girsin yeterli sonra artmazsa böyle pahalı bir dizi ekranda kalamaz maalesef ki....

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Polat'ın kötü dublaj diyeni ilk kere görüyorum. :X

Bakacaz ilk hafta ilk 5'e girsin yeterli sonra artmazsa böyle pahalı bir dizi ekranda kalamaz maalesef ki....

Dublaj nerede iyi Allah aşkına her türlü kötü.:9

Bak yönetmeni unutuyorduk.Baştan beri Merve Girgin beceremeyecekti zaten ama pek fark edilmedi.:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Dublaj nerede iyi Allah aşkına her türlü kötü.:9

Bak yönetmeni unutuyorduk.Baştan beri Merve Girgin beceremeyecekti zaten ama pek fark edilmedi.:)
Dün de dedim tek başına o diziyi Merve sırtlayamaz yardımcılar hariç.

Ben Tarkan Karlıdağ'ı düşünüyordum dizi için....

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
sina kologlu foxun yazari.umutsuz ev kadinlarin delisi.
O dizi Kanal D'den gitme değil mi:X UEK delisiyse Kanal D zamanında da övmüştür:X

Diziyi izlemedim o yuzden kendi mi zor tutuyorum fragman varken olmamiş demek kolaydı:X Yarın izleyecem büyük ihtimalle ama seveceğimi beğeneceğimi sanmıyorum:confused:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Meryem uzerliye iyi oyuncu deniyor da bir rolleri oyuncu mu olunur. Bir oyuncunun iyi oyuncu olması iki rolü iyi oynmasiyla olur.

Alakurt gayet yerinde sulumandan daha iyiydi. Hürrem kadar iyi kadın oyuncu yoktu gerçi onlara öyle oyunculuklar ini gösterilecek sahne yapılmamıştı . Senaryo Alakurt ta çalıştı. Zaten konsept olarak muhteşem gibi Hürrem üzerine değil tarihi yazan fatih üzerine kurulmuş bir dizi bu.. Kisacasi Hürrem ile fatihi kiyaslayacaksiniz. Muhteşem de suluman ikinci hatta 5. Planda ama fatih fatih üzerine kurulmuş dizi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,019
Puanı
1,061
Meryem uzerliye iyi oyuncu deniyor da bir rolleri oyuncu mu olunur. Bir oyuncunun iyi oyuncu olması iki rolü iyi oynmasiyla olur.

Alakurt gayet yerinde sulumandan daha iyiydi. Hürrem kadar iyi kadın oyuncu yoktu gerçi onlara öyle oyunculuklar ini gösterilecek sahne yapılmamıştı . Senaryo Alakurt ta çalıştı. Zaten konsept olarak muhteşem gibi Hürrem üzerine değil tarihi yazan fatih üzerine kurulmuş bir dizi bu.. Kisacasi Hürrem ile fatihi kiyaslayacaksiniz. Muhteşem de suluman ikinci hatta 5. Planda ama fatih fatih üzerine kurulmuş dizi.
dizinin esas beğenilmeme nedeni o zaten dizi fatih üzerine kurulu fatih i başkası oynasa belki beğenilirdi
m.a.alakurt kesinlikle diziyi sürükleyebilecek bir isim değil herkes bir meryem edemez malesef :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Fatihi türkiyede kim oynar baska. Hem iyi kılıç kullanan iyi dovusecen iyi ata binecen göster birini. Alakurt bu rol için belki tek başrol oyuncusu..

Eleştirenler kopya muhteşem istiyordu. Bu dizi yabancılarin yazdığı uyduruk romanlardan uyarlanan bir dizi değil muhteşem gibi.. Saf fatihi anlatıyor kabul etmesi zor ama fatih böyle biri işte

@xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,019
Puanı
1,061
Fatihi türkiyede kim oynar baska. Hem iyi kılıç kullanan iyi dovusecen iyi ata binecen göster birini. Alakurt bu rol için belki tek başrol oyuncusu..

Eleştirenler kopya muhteşem istiyordu. Bu dizi yabancılarin yazdığı uyduruk romanlardan uyarlanan bir dizi değil muhteşem gibi.. Saf fatihi anlatıyor kabul etmesi zor ama fatih böyle biri işte
kanuninin 2 katı cariyeye sahip adam kesin öyledir :) ayrıca kendini zehirlyecek adamı çadırına alacak kadar da zeki(!)
fatih dizisi ne zaman konuşulmaya başlandı adam gibi biri belirlense şu ana kadar eğitimini alır çok da güzel oynardı ::)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
kanuninin 2 katı cariyeye sahip adam kesin öyledir :) ayrıca kendini zehirlyecek adamı çadırına alacak kadar da zeki(!)
fatih dizisi ne zaman konuşulmaya başlandı adam gibi biri belirlense şu ana kadar eğitimini alır çok da güzel oynardı ::)
Hacı tarih bilmiyon konuşuyon. Bu muhteşem bir yandan iyi oldu. Senin gibi hiç osmanlı adına bişey okumamış kişilere en azından bişey okuttu))

Hacı diğer sayfalarda da yazmışsın oraya da yazdım. Fatihi öldürmenin tarih kitaplarında kendi doktoru olduğu yazılır hatta bu bilgi Ders kitaplarına bile girmiştir ama sen sanırım o derste yatistaydin.. Fatih işleri ehline verin hadisine uyup Yahudi bir doktoru kendi doktoru yapar ve onun elinden bir zehirle aynı dizide gösterildiği gibi bir sefer sırasında öldürülür.

Şimdi anladın mi kendisini zehirlendiği adamı çadırına nasıl aldigini))))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,019
Puanı
1,061
Hacı tarih bilmiyon konuşuyon. Bu muhteşem bir yandan iyi oldu. Senin gibi hiç osmanlı adına bişey okumamış kişilere en azından bişey okuttu))

Hacı diğer sayfalarda da yazmışsın oraya da yazdım. Fatihi öldürmenin tarih kitaplarında kendi doktoru olduğu yazılır hatta bu bilgi Ders kitaplarına bile girmiştir ama sen sanırım o derste yatistaydin.. Fatih işleri ehline verin hadisine uyup Yahudi bir doktoru kendi doktoru yapar ve onun elinden bir zehirle aynı dizide gösterildiği gibi bir sefer sırasında öldürülür.

Şimdi anladın mi kendisini zehirlendiği adamı çadırına nasıl aldigini))))
ihtimallere gerçek tarih denmez .)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Ben acikcasi fena bulmadim, bu daha ilk bolum.. Ilerleyen bolumlerde begenilecektir :)

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Evet şuan fazla olumlu yorum yok. Ama daha ilk bölümden de çullanmayın dizinin üzerine. :D

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Yorumların çoğunu MY izleyenler yazmış okuduğum kadarıyla. Burda da bi anti fan söz konusu. Daha ilk bölümden MY ile karşılaştırmak yalnış bence. :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
diziyi cok az 5 dakikasini falan izledim ama bu dizi tutmaz..hic dunde iyi reyting almadi zaten...benim en merak etdiyim kanal D neden bu dizini baslatdiki :( baska kanal olsa bu kadar ilgilendirmezdi belki :T