Fatih Dizisi Sosyal Medya Tarafından Beğenilmedi

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
apbs_twimg_com_media_BVboSwdCQAAoMi7_jpg_large_.jpg

Med Yapım'n büyük bir bütçe ile hazırladığı ve ilk bölümü bu akşam yayınlanan Fatih dizisi sbt anlık verilerinde düşük oranlar alarak beklenilenin çok altında kaldı.Dizi sosyal paylaşım sitelerinde de olumsuz eleştirilere maruz kaldı.Dizinin başrol oyuncuları Mehmet Akif Alakurt ve Gamze Özçelik eleştirilerin odağındaki isimler oldu

İşte bazı yorumlar

Halit Ergenç'in padişah karizmasından sonra dublajli sesi ile Mehmet Akif Alakurt pek bi yavan. #fatihdizisi

Muhteşem Yüzyıl'ın çakması = Fatih dizisi

kanal d'deki fatih dizisi yüzünden muhteşem yüzyıla hasret kalacağım evet benim de aklıma gelmezdi...

FATİH dizisi ;oyuncular Muhteşem Yüzyılın kıyafetleri çalıp , aralarında muhteşem yuzyılcılık oynuyolar gibi değilmi :) ...

Fatih rolünü oynuyorsan başkasının sesiyle oynamayacaksın arkadaşım oyuncuyum demiyeceksn ve elinde kılıçla set çalışanına saldırmayacaksın!

Fethi anlatmayan Fatih dizisi tam anlamıyla Muhteşem Yüzyıl çakması olmuş.. ahh reyting sevdası..,

Fetih'e şöyle bi göz attım da Fatih rolü Mehmet Akif Alakurt'a yakışmamış. Bence Devrim Evin ile devam etmeliydi. Adam çok yakışmıştı rolüne

Mehmet Akif Alakurt'ta "Fatih" kadar akıl göremiyorum. Yansıtamıyor. Görüntüler, oyunculuk Muhteşem'in ilk bölümüyle yarışamaz. Olmamış...

Gamze özçelik olmamış aga malesef !!Takma sakal-bıyık olmamış.Sorry.Ama tabi ki devam etsin o ayri.Reji asistanlari aman diyim#fatihdizisi

Gamze Özçelik planlarında her an Rıza Baba ''olay yerine çok yakınız şu an'' anonsunu yapacak gibi!

#fatih izliyorum da bişey sorcam o dönem bu hatunların botox estetik vs kim yapıyodu? Kadroda Gamze Özçelik fln çok komik.

#fatih okadar para harcamıssız biraz daha harcasaydınızda şu Gamze Özçelik yerine biri bulaymıssız

#Fatih dizisinde değişmesi gerekenler: Gamze Özçelik ve çocuğu rolündeki kardeşimiz. Birde şu dublajlar yerine orjin ses duyalım.

Gamze Özçelik oraya hiç olmuşmu be yapımcı! Hem o soğuk suratı iticiliği çakma hürremliği ve sarı saçlarıyla çok yapmacık #fatih

Hangi Osmanlı kadını Gamze Özçelik kadar sarışın, onun kadar zayıf ve onun kadar estetikli merak ediyorum

Gamze Özçelik'in oynadığı diziden hayır mı gelir yahu? Kadın oyunculuğa tepki olarak doğmuş adeta..

Ve Gamze Özçelik...Sağolsun ama Meryem Uzerli'nin ne kadar usta bir oyuncu olduğunu hatırlattı bize!

Ekli dosyalar

• apbs_twimg_com_media_BVboSwdCQAAoMi7_jpg_large_.jpg
    apbs_twimg_com_media_BVboSwdCQAAoMi7_jpg_large_.jpg
    37 KB · Hit: 631

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
kafanıza göre konu açmayın ya beğenilmemişmiş öyle bişey yok

3-5 olumsuz yorum bulup beğenilmedi demek ne kadar basit

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,710
Puanı
1,060
Daha ilk bölümden herkes diziyi harcadı resmen. Yazıktır günahtır bu kadar emeğe. Ben beğendim. Daha güzel olabilir miydi? Evet ama ilk bölümden bu kadar olumsuz yorumu saçma buluyorum açıkçası.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bence bu kadar eleştiriden sonra fena moraracaklar.:D

Neresini kötü buldukarını söyleseler daha iyi olacak.
Sadece Muhteşem Yüzyıl ile benzerlik kurmuşlar.
Hiç benzemeyen alakası olmayan bir dizi bekliyor olduklarına göre baya hayal gücü show yapmışlar.:)

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
dizi beni sarmadi
ama sosyal medya da TT olan dizilerin kaçi tutuyor?
sosyal medya kurban ariyor yani başlasinda kufuru yazsakta msali.
tv eleştirmenlere gelince ali eyuboglu dişinda hepsi riyakar ve tarafli.
oya dogan/sina kologlu kanal dyi sevmez
mesut yar dogan holding gozu kapali yazari.
ve.......

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
dizi beni sarmadi
ama sosyal medya da TT olan dizilerin kaçi tutuyor?
sosyal medya kurban ariyor yani başlasinda kufuru yazsakta msali.
tv eleştirmenlere gelince ali eyuboglu dişinda hepsi riyakar ve tarafli.
oya dogan/sina kologlu kanal dyi sevmez
mesut yar dogan holding gozu kapali yazari.
ve.......
Sina Koloğlu Kanal D'yi sevmez mi? :eek:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,660
Puanı
1,061
fatih rolü harbiden olmadı m.a.alakurt yakışmadı o role seslendirme çok eğriti duruyor
gamze özçelik de yakışmamış kesinlikle zaten çoğu yorum o yönde

Ve Gamze Özçelik...Sağolsun ama Meryem Uzerli'nin ne kadar usta bir oyuncu olduğunu hatırlattı bize!

katılmamak ne mümkün :X ayrıca kimsenin kafasına göre konu açtığını sanmıyorum sinemada rekor kıran filmin dizisi bu 10 milyon harcanmış bunlara rağmen 3-4 reyting alması beğenilmediğinin en büyük kanıtı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hangi Osmanlı kadını Gamze Özçelik kadar sarışın, onun kadar zayıf ve onun kadar estetikli merak ediyorum

Şu yoruma neremle güleceğima şaşırdım.ne zannetti bunu yazan Allah aşkına.:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Forumda , " Fatih şov yapacak. " deniyordu anlıklarda 3 , 4 aldı Emre'nin dediğine katılıyorum zaten başarılı bir iş olsaydı dizi iyi oranlar alırdı anlıklarda.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Forumda , " Fatih şov yapacak. " deniyordu anlıklarda 3 , 4 aldı Emre'nin dediğine katılıyorum zaten başarılı bir iş olsaydı dizi iyi oranlar alırdı anlıklarda.

Show yapamamasındaki ön önemli faktör saçma fragmanlar.Birde saçma düblaj.
Gamze'ye bu kadar yüklenilmemeli.Çok iyi değildi ama sırıtmıyorduda.:)

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
en vahim durum 8milyon+reklamlar bir kaçak/kuçuk gelin bile etmedi.
en kolayinda bilinen konulardan dizi yap yeter:
kuçuk gelin/şevkat tepe/kaçak/iki dunya arasinda devir total dizilerin devri.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Show yapamamasındaki ön önemli faktör saçma fragmanlar.Birde saçma düblaj.
Gamze'ye bu kadar yüklenilmemeli.Çok iyi değildi ama sırıtmıyorduda.:)
Gamze'ye yüklenmiyorum zaten bak dizinin kusurlarını sen de yazdın yazdıkların küçük şeyler değil....

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gamze'ye yüklenmiyorum zaten bak dizinin kusurlarını sen de yazdın yazdıkların küçük şeyler değil....

Düzeltilebilir şeyler ama.1. Bölümü 1 kaç kez yayınlasınlar artış yakalanır.
Dublaj konusunda ise Polatta çok kötü ama reyting alıyor.Alışılır diyorum.:)