"Fantastik Dörtlü" TV'de İlk Kez ATV'de!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,539
Puanı
1,060
John Trank yönetmenliğinde çekilen,başrollerinde Miles Teller,Kate Mara,Michael B. Jordan gibi oyuncuların bulunduğu 2015 yapımı aksiyon - macera türündeki "Fantastik Dörtlü" filmi TV'de ilk kez ekranlara geliyor.

"Fantastik Dörtlü" TV'de İlk Kez 13 Temmuz Cuma Akşamı Saat 20.00'de ATV'de!

a0cc8b9d-b18c-46a3-92a7-0f22769f606a.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aklında ne varsa benim aklımda yok sadece duygulandım okadar sebebinide siz biliyorsunuz :( :( :(

Neyse @mrt-06 yoktu zaten o grupta. Kendini zorla ekletmişti sonradan o yüzden pot kırmış sayılmazsın.:A
O grubu senin yüzünden dağıtmıştık galiba. Harun kaosu bitirmişti o grubu sonra 5. Şahsi ekleyip Alaca5'liyi kurmustuk:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Neyse @mrt-06 yoktu zaten o grupta. Kendini zorla ekletmişti sonradan o yüzden pot kırmış sayılmazsın.:A
O grubu senin yüzünden dağıtmıştık galiba. Harun kaosu bitirmişti o grubu sonra 5. Şahsi ekleyip Alaca5'liyi kurmustuk:A
Ben sadece filmi görünce güzel anılarımız aklıma geldim duygulandım gerçektede başka düşüncem olmadını @mrt-06 bilir cnm güzel sohbetlerimiz aklımda canlandı :( :( :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ben sadece filmi görünce güzel anılarımız aklıma geldim duygulandım gerçektede başka düşüncem olmadını @mrt-06 bilir cnm güzel sohbetlerimiz aklımda canlandı :( :( :(
Bu grubu kuran bendim ilk etiketlenecek bendim ama unutulmuşum yılan haklı. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Alaca'yı ben kurmuştum ve o grubun kurucu üyesi bendim sonradan Yiğit ile seni aldık. MS'de oy toplamak için Çiğdem ile Kaan'a yanaşmıştim sonra grup koptu gitti:A

Çiğdem büyük ayıp etti :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Alaca'yı ben kurmuştum ve o grubun kurucu üyesi bendim sonradan Yiğit ile seni aldık. MS'de oy toplamak için Çiğdem ile Kaan'a yanaşmıştim sonra grup koptu gitti:A

Çiğdem büyük ayıp etti :A
Aaa ben @mrt-06 ekli sanıyorum ayoll besinizi ekledim sanıyordum zaten Atacan onu etiket ettim diye kızdı sanmıstım onun açıklamasını yapıyordum açıklamamdan farkında olmadım belli :eek::eek::eek:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@mrt-06 hafızlarda kalmayacak kadar değersiz demek. Emekli olunca papucu dama atıldı :A
Öyle olmadını biliyorsun ayoll üçünüzü etiket etmiştim sonra kaanıda etiket edeyim demiştim onu ederken sildim sanırım @mrt-06 ı yanlıslıkla zaten dedim gibi etiket ettim için kızdı sandım az önce görene kadar farkında bile değilim kaanı eklerken sildim galiba bilinçli bişi değil farkında da değilim ekledim diye konusuyordum zaten :( @mrt-06

Güzel anılarımızdan duygulandım onu belirtmek istedim :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Duygulandım :( Siz anlarsınız ayoll @Yiğitt @sokak sanati @Bully :( :( :(
@mrt-06 hafızlarda kalmayacak kadar değersiz demek. Emekli olunca papucu dama atıldı :A
Grubun en asili bendim, hep ilklerdeydim. Sonradan eklenen, olmayan, çıkanları sayarsak birinci yine benim. İkinci de Çiko :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Öyle olmadını biliyorsun ayoll üçünüzü etiket etmiştim sonra kaanıda etiket edeyim demiştim onu ederken sildim sanırım @mrt-06 ı yanlıslıkla zaten dedim gibi etiket ettim için kızdı sandım az önce görene kadar farkında bile değilim kaanı eklerken sildim galiba bilinçli bişi değil farkında da değilim ekledim diye konusuyordum zaten :( @mrt-06

Güzel anılarımızdan duygulandım onu belirtmek istedim :(

@Yiğitt 'de geldi :A
Çiğdem benden başka kimse kurtaramaz seni bu durumdan. Emoşu yardımcı yap seni kurtarayım :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Grubun en asili bendim, hep ilklerdeydim. Sonradan eklenen, olmayan, çıkanları sayarsak birinci yine benim. İkinci de Çiko :A

Grubun var olma fikri benim seni ve ismi lazım değili sonradan ekledik. Hatta yönetici olduğum için Kaan rica etmişti kutuya tek ben ekleme yapabiliyordum Yiğit bebüşumü ekle falan diyordu :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Grubun var olma fikri benim seni ve ismi lazım değili sonradan ekledik. Hatta yönetici olduğum için Kaan rica etmişti kutuya tek ben ekleme yapabiliyordum Yiğit bebüşumü ekle falan diyordu :A
Son olarak grupta var mısın, varlığın var mı? Kocaman bi YOOOOK! Şu an ben @mrt-06 ve @Çiğdem- varız. Çatla :A

Forum İstatistikleri

Konular
169,694
Kullanıcılar
8,399
Son Üye
unbekannteperson