"Fantastik Dörtlü" TV'de İlk Kez ATV'de!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Son olarak grupta var mısın, varlığın var mı? Kocaman bi YOOOOK! Şu an ben @mrt-06 ve @Çiğdem- varız. Çatla :A

Grup beni dış mihrak için sattı ve çıktım zaten sonradan haberlerini aldım kimse yazmıyormuş.:A
Tabi ben boş durmadım hemen yeni grup aaçtım mS işlemleri grubum baya trenddi 300 sayfa yazdık galiba:A
Keşke seni almasaydım gruba:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Yiğitt 'de geldi :A
Çiğdem benden başka kimse kurtaramaz seni bu durumdan. Emoşu yardımcı yap seni kurtarayım :A
Grubun en asili bendim, hep ilklerdeydim. Sonradan eklenen, olmayan, çıkanları sayarsak birinci yine benim. İkinci de Çiko :A
@mrt-06 Bilir bilinçli olmadını ayoll bir duygumuzu paylaşayım dedim hemen sokak sanati kendii fantazilerini ortaya döktü :A :A :A Ben o grubu hatırlattım etiket ettim diye kızdı sandım @mrt-06 yanı ekli diye konusuyorum sokak sanatına yazdım cevaplardan belli galiba kaanı eklerken sildim çünkü atacanı ekledime eminim kaanı sonradan koyup koymamakla kararsızdım forumda yok diye onu ekleyip cevaba tıkladım dahada mesajımı okumadım ne olduysa ozaman oldu sanırım :( :( :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@mrt-06 Bilir bilinçli olmadını ayoll bir duygumuzu paylaşayım dedim hemen sokak sanati kendii fantazilerini ortaya döktü :A :A :A Ben o grubu hatırlattım etiket ettim diye kızdı sandım @mrt-06 yanı ekli diye konusuyorum sokak sanatına yazdım cevaplardan belli galiba kaanı eklerken sildim çünkü atacanı ekledime eminim kaanı sonradan koyup koymamakla kararsızdım forumda yok diye onu ekleyip cevaba tıkladım dahada mesajımı okumadım ne olduysa ozaman oldu sanırım :( :( :(

Sende papağan gibi aynı şeyi tekrarlama:A
@mrt-06 yılandır ama bilir senin bilerek yapmadığını. Zaten ablası değil misin olmadı oklava vur:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Öyle olmadını biliyorsun ayoll üçünüzü etiket etmiştim sonra kaanıda etiket edeyim demiştim onu ederken sildim sanırım @mrt-06 ı yanlıslıkla zaten dedim gibi etiket ettim için kızdı sandım az önce görene kadar farkında bile değilim kaanı eklerken sildim galiba bilinçli bişi değil farkında da değilim ekledim diye konusuyordum zaten :( @mrt-06

Güzel anılarımızdan duygulandım onu belirtmek istedim :(

Grubun var olma fikri benim seni ve ismi lazım değili sonradan ekledik. Hatta yönetici olduğum için Kaan rica etmişti kutuya tek ben ekleme yapabiliyordum Yiğit bebüşumü ekle falan diyordu :A

Son olarak grupta var mısın, varlığın var mı? Kocaman bi YOOOOK! Şu an ben @mrt-06 ve @Çiğdem- varız. Çatla :A
Ben anlayacağımı anlamadım. :ozur:

Yeniden grubu kuralın bu sefer şer ittifakına karşı plan kurarırız. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811