Fanların Fendi Kanalı Yendi

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Paylaş dediğim tarihten bir adet :T: Bi kere hemen bulunan rakamlar değiller:T:

@Harunnn60 ben konu kitletmeye çalişmiyorum:X Dizinin reytingi yukselmiş onu diyorum:F

@sürgünüm ben hala suits'i bile izleyemedim. Bu hafta SFU - S02'na başlıcam. Yazlık dizilerim de var zaten:X Belki sonra izlerim.
tmm anladım :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Paylaş dediğim tarihten bir adet :T: Bi kere hemen bulunan rakamlar değiller:T:

@Harunnn60 ben konu kitletmeye çalişmiyorum:X Dizinin reytingi yukselmiş onu diyorum:F

@sürgünüm ben hala suits'i bile izleyemedim. Bu hafta SFU - S02'na başlıcam. Yazlık dizilerim de var zaten:X Belki sonra izlerim.
Hacı Süits'i beğenen yok, Sherlock hakkında tek olumsuz eleştiri okumadım bölüm puanı 9-10 arası.:X

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,148
Puanı
1,061
Hadi len ben o gaza gelirmiyim sence :F Kandırmaya çaliştiğin burdan belli yoksa çoktan xemrexxx bi tablo atmişti elinde tablosu olsaydı:X @Harunnn60 görüyon dimi ayak oyunlarını :X
yarın konusun açtığımda görürsün :X 2013 ten bu yana reytingleri paylaşmışlar şimdi inceleyemeyeceğim tek tek :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
dedektif gibisin :) Sarah Linden:D
Ben bişey demiyorum ki hacı adam kendisi beni yalanlıyor.Ben bişey gördüm onu paylaştim sadece:)

şu kadarını söyliyim en çok my ve afk izlenmiş tabi aşk-ı memnu reytinglerine ulaşılamıyor :(
O kadarını söyleme bana yalandiğin reytingi göster sadece:X Onu yazacana "resim" atabilirdin. Nerden bileyim şimdi akşama kadar reyting araştirmadiğini???

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,148
Puanı
1,061
Ben bişey demiyorum ki hacı adam kendisi beni yalanlıyor.Ben bişey gördüm onu paylaştim sadece:)

O kadarını söyleme bana yalandiğin reytingi göster sadece:X Onu yazacana "resim" atabilirdin. Nerden bileyim şimdi akşama kadar reyting araştirmadiğini???
temmuz ayı reytingi bulamadım :) yalanlama kısmı kuzey güney işte dizi yanlış hatırlamıyorsam nisan sonu bitti yani yayını bitti :X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
şu kadarını söyliyim en çok my ve afk izlenmiş tabi aşk-ı memnu reytinglerine ulaşılamıyor :(
forumdash tablo istiyormuş :)

ben birşey demedim zaten :D ayrıca çok iyi yerden yakaladın emreyi

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
adam yazmış adı üstünde:A neyse ben de tüm günlerin reytinglerine ulaşamadığım için köşe yazılarına açıcam konuyu:X
Karı mı yazmiş diyeyim :F:F Yada görünmeyen kimseler mi yazmiş diyeyim:X ADam yazmiş yerine ne dememi bekliyordun? Zaten tablo olmadiğini söylemiştim(b)