Diğer Eye Candy 1. Sezon Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,775
Puanı
1,061
8.bölümü izledim
lindy me tuzak kurmuşlar.ss tommy ve znci kadın biliyormuş benjamin karşı çıkmış bu işe ama engel olamamış

bubiconla lindy nin geçmişi varimiş bubiconu yakalayacakken ben lindy i tutuklamış

tessa lindy gibi firtuala girip lindynin eşleşmeleri ile çıkıyormuş ama belasını buldu katil çıktı buldu onu

@destere @cookies @Çiğdem- @MelankoliK

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8.bölümü izledim
lindy me tuzak kurmuşlar.ss tommy ve znci kadın biliyormuş benjamin karşı çıkmış bu işe ama engel olamamış

bubiconla lindy nin geçmişi varimiş bubiconu yakalayacakken ben lindy i tutuklamış

tessa lindy gibi firtuala girip lindynin eşleşmeleri ile çıkıyormuş ama belasını buldu katil çıktı buldu onu

@destere @cookies @Çiğdem- @MelankoliK
kısmetse yarına izleyeceğim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
9u izledim dün gece
lindty jakeye verdi ama jak katil çıktı
polis kadına saldırdı falan hastanleik etti kadın komada gözleerini açınca söyledi
tessayı da öldürdüler getti güzelim kız boğazını keestiler:(
üstüste iki bölüm izlerim bende şu bates motel bir bitsinde :) yalnız sen poldark ın ilk bölümüne bugün bir bak bakalım neler var neler :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,775
Puanı
1,061
seside güzel kendiside harika ama dizi çok foktan kıza rağmen götüremedim:) hala 7. bölümde falanım heralde :) hiç izleme isteğimde yok keşke güzel bir dizide oynasa yada hep şarkı söylese :))
daha önce de söylemişimdir herhalde hatırlamıyorum şi,mdi 93 lüymüş kız :eek: @Çiğdem- e abla diyor yani 10 yaşından beri dizilerde oynuyormuş 17 yaşında başrol olmuş helal olsun :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,775
Puanı
1,061
bunu yarım bırakmıştın benim gibi öyle hatırlıyorum .)

iyiki bitmiş ya zaten berbat bişeydi bitmese bırakmayacaktın ikinci bir glu glu vakasına dönerdi iş :) erken kurtulduk ...
şimdi böyle oldu dimi lindy soyunurken baştacıydı dizi neyse sen kösem konusuna gel fragmanlar çıkmış az @Çiğdem- gibi kunçun kunçun et:A

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
bunu yarım bırakmıştın benim gibi öyle hatırlıyorum .)

iyiki bitmiş ya zaten berbat bişeydi bitmese bırakmayacaktın ikinci bir glu glu vakasına dönerdi iş :) erken kurtulduk ...
Diziye Liseliler girince konu dağıldığı için bırakmıştım. Dizi halen bitmedi mi?