Exxen'den Sürpriz Youtube Hamlesi!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
ExgfcknXAAEj8tl

Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformu Exxen'den sürpriz hamle!

1 Ocak'ta hizmete giren ve üçüncü ayını geride bırakmaya hazırlanan platformun orijinal dizilerinin ilk bölümlerini artık Youtube üzerinden ücretsiz şekilde veya Exxen sitesi üzerinden üye olmadan izlemek mümkün. 'Hükümsüz' ve 'Gibi'nin ilk bölümleriyle başlayan bu hamle, ilerleyen günlerde platformdaki diğer projelerle de devam edecek.

Öte yandan daha önce Doğan Yayın Grubu'na ait BluTV de daha önce böyle bir hamleyle adından söz ettirmiş, geçtiğimiz aylarda ilk bölümü Youtube'a yüklenen 'Yarım Kalan Aşklar' 4 milyondan fazla izleyiciye ulaşmıştı.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kredi kartı bilgilerimi Acun'a yolluyorum, bu sefer kesin ikna oldum. :A @Dosi @Sherlock

Bu adam hepimizi bir şekilde üye yapacak bu platforma, ben de vereyim kart bilgilerimi gönderirsin seninkiyle beraber. :A

Exxen adlı platforma üye mi olsak ne yapsak yoldaşlarım.. :A @Sherlock @MEnes
Umarım üşenip daha bilgi yollama işine girmemişsininizdir. Fırsat ayağınıza gelmiş :A

Şaşırdım bu hamleye :A TV 8'de yayınlanabilirdi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Umarım üşenip daha bilgi yollama işine girmemişsininizdir. Fırsat ayağınıza gelmiş :A

Şaşırdım bu hamleye :A TV 8'de yayınlanabilirdi
İlk bölümlerin yayınlanması çok normal bence. Bugüne dek yapmamış olmaları ilginç. :A

TV8'de de yayınlandı zaten daha önceden.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk bölümlerin yayınlanması çok normal bence. Bugüne dek yapmamış olmaları ilginç. :A

İlk bölüm mü 🤦🏻‍♀️ ben komple sezonu sandım :A pardon yanlış alarm. İlerde onu da yapar ama :A
Konu içeriklerini çok ender es geçerim. Bu onlardan biri oldu :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geç kalınmış bir hamle. Umarım Hükümsüz için iyi olur, ilk bölümü izleyenler diğer bölümleri de merak edip izler. Ama şimdi baktım da normalde YouTube'da en kötü dizinin bile bölümleri çok izlenirken Hükümsüz'ün ilk bölümünü 30 bin kişi izlemiş.

Keşke daha önce yapılsaydı bu. BluTV mesela YKA için yaptı ve ilk bölüm ilk günlerden çok izlendi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Geç kalınmış bir hamle. Umarım Hükümsüz için iyi olur, ilk bölümü izleyenler diğer bölümleri de merak edip izler. Ama şimdi baktım da normalde YouTube'da en kötü dizinin bile bölümleri çok izlenirken Hükümsüz'ün ilk bölümünü 30 bin kişi izlemiş.

Keşke daha önce yapılsaydı bu. BluTV mesela YKA için yaptı ve ilk bölüm ilk günlerden çok izlendi.
Hükümsüz'ün asıl olayı ilk bölüm değil çünkü senaryo sonradan açılıyor. Her bölüm tek hikaye yöntemine geçtikten sonra hazırlanan bölümlerden biri yüklense (Sedef Avcı, Mine Tugay veya Nur Fettahoğlu'lu bölümler mesela) ortalık yıkılır da o akıl nerede. :(

• Beğendim
Reactions: Özgür

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Zevklerimiz tabiki farklı olabilir ama o diziden pek bir şey bekleme bence, 4 dakika zor dayandım. Yeniden bir şans vermek de gerekir tabi. :A
tavsiye için teşekkürler :) fragmanı izleyince açıkçası benim de beklentim bir hayli düştü ancak merak ediyorum :) Bein'de yayınlanan Aile Şirketi'ni bir hayli beğenmiştim. Onun yarısı kadar komik olsa bile izlenebilir bence :D

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
tavsiye için teşekkürler :) fragmanı izleyince açıkçası benim de beklentim bir hayli düştü ancak merak ediyorum :) Bein'de yayınlanan Aile Şirketi'ni bir hayli beğenmiştim. Onun yarısı kadar komik olsa bile izlenebilir bence :D
Dediğim gibi sadece 4 dakika izleyebildim ama Aile Şirketi kadar komik olduğunu düşünüyorum, onun da ilk bölümünün bir kısmını izlemiştim. :X

armandos

Üye
Reaksiyon puanı
22
Puanı
39
sonu belliydi olmaz o işler öyle ben neden exxen kurulduğunu çok iyi biliyorumda Silivri soğuk diyorlar yazları bile )

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır.

Acans'ın ilk bölümünü yüklemedi BlutV :/
Zevklerimiz tabiki farklı olabilir ama o diziden pek bir şey bekleme bence, 4 dakika zor dayandım. Yeniden bir şans vermek de gerekir tabi. :A
sonu belliydi olmaz o işler öyle ben neden exxen kurulduğunu çok iyi biliyorumda Silivri soğuk diyorlar yazları bile )
Diğer diziler de eklenmiş: