Zeynep Bastık da Exxen'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bende Foxta dizisi vardı Umuda kelepçe vurulmaz diye orda sesini duymuştum bir dizi daha vardı onu unuttum ordada dinlemiştim :D
O diziyi bir türlü izleyemedim ya, hep izleyecektim ama olmadı. Orada oynamış mıydı? :eek:

• Beğendim
Reactions: Angelica

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Acun kardeşim biraz sakin olur musun lütfen... Herkesi ama herkesi neden platformuna alıyorsun... :A Kapitalizmin beşiği mi olmak derdindesin... :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Acun kardeşim biraz sakin olur musun lütfen... Herkesi ama herkesi neden platformuna alıyorsun... :A Kapitalizmin beşiği mi olmak derdindesin... :A
1608482288965.png

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kredi kartı bilgilerimi Acun'a yolluyorum, bu sefer kesin ikna oldum. :A @Dosi @Sherlock
Daha az klip konusu açılır foruma bu gidişle :A
Acun'un kanalını anlayamadım. YouTube'da kim çok takip ediliyorsa onu alıyor galiba :A
YouTube kanalını paralı izlemek gibi birşey olacak bu :A
@Dosi sen seviyordun galiba Zeynep Bastık'ı ne diyorsun buna?
Öyle hayranı değilim ama beğeniyorum sesini ve seslendirdiği şarkıların çoğunu seviyorum.
Ünlülerden aşırı hayranlık duyduğum kimse yok.
Zeynep Bastık'ın klipleri normal YouTube'dan yayınlanır zaten. Sohbet programlarını izlemesemde olur :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kredi kartı bilgilerimi Acun'a yolluyorum, bu sefer kesin ikna oldum. :A @Dosi @Sherlock
Bu adam hepimizi bir şekilde üye yapacak bu platforma, ben de vereyim kart bilgilerimi gönderirsin seninkiyle beraber. :A
Exxen adlı platforma üye mi olsak ne yapsak yoldaşlarım.. :A @Sherlock @MEnes
Şşşş sakin ol yoldaşım, bu soruyu sorulmamış sayacağım... :A @Sherlock
Sayın admin ve ben görüldüğü üzere çoktan düştük bu batağa yoldaşlarım, siz de gelin... :A