Netflix Exatlon Challenge (Türkiye) - Program Yorumları

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Exatlon-Challenge-T%C3%BCrkiye.jpg

Acun Medya'nın yeni programı 'Exatlon Challenge' Netflix'te yayın hayatına başladı!

Yapımcılığını Acun Medya - Acun Ilıcalı'nın üstlendiği, Orkun Işıtmak'ın sunuculuğunu yaptığı, Oğuzhan Uğur'un Exatlon Face-Off bölümleriyle yer aldığı programın ilk sezonu Netflix'e yüklendi.

'Exatlon Challenge', şimdi Netflix'te!​

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yağmur Karabal'ı sosyal medyada takip ettiğim için, program hakkında bolca reklam aldığım bir program oldu. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Instagram'da keşfeti her yenilediğim de program ile ilgili bir şey görüyorum. :A Baya bir reklam yapıldı.

İzledin mi peki?
İzlemedim de, programla ilgili reklamına fazla rastladım. Arada Oğuzhan Uğur da reklamını yapıyordu, tabii o da yarışıyordu. Program zaten bugün yayınlanmaya başladı. :D

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Netflix'ten incelediğim kadarıyla yarışma programı 15 bölümden oluşuyor. Hiçbirinin süresi bir saat değil, hepsinin süresi bir saatten aşağı. Yarışma Fear Factor Extreme tarzı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Netflix'ten incelediğim kadarıyla yarışma programı 15 bölümden oluşuyor. Hiçbirinin süresi bir saat değil, hepsinin süresi bir saatten aşağı. Yarışma Fear Factor Extreme tarzı.

15 bölüm, en uzun bölümün süresi ise 53 dakika... Baya iyi süresi. :A Bir günde biter. :F

• Beğendim
Reactions: Araf

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Survivor ile iki üç saatini heba edeceğini, bu programı izle daha iyi. En azından daha çabuk bitirip zaman kazanırsın. :D

Aslında doğru, zaten sona yaklaştık.. Oyunlar da sıkıcı gelmeye başladı. :( Barış'ın şampiyon olacağı da kesin... İzleyebilirim akşaM Survivor yerine. :F

• Güldürdün
Reactions: Araf

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
programın henüz ilk bölümünü izledim ve insanı baya gaza getiren bir program ben sevdim. Cezalar ise zaten akıl karı değil izlemesi baya keyifli. :D.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy