NOW Evlilik Hakkında Her Şey - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zaman atladığını Azra, Sanem ve Çolpan'ın saçlarının değişimiyle anlıyoruz yoksa pek önemli bir şey yok aslında. Yıldırım varken de gelebilirmiş Efe bey. :A
Zaten son bölümde 1 sene atladılar. Cafede çalişiyordu. Sanırım nolduda cafede çalişmaya başaldı. Onu işleyecekler:T: Cafede çalişma sebebi bu herifse gerçekten bozmuşlar:T:

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Zaten son bölümde 1 sene atladılar. Cafede çalişiyordu. Sanırım nolduda cafede çalişmaya başaldı. Onu işleyecekler:T: Cafede çalişma sebebi bu herifse gerçekten bozmuşlar:T:
Biliyorum da dizinin doğasında öyle "kaliteyi yerlere indirecek" bir şey yok anlamında dedim. Zaten Azra'nın kafede çalışma nedeni o değil Yıldırım'ın ölümü. Büromuzu sen batırdın diye diye 15 yıllık aşkı elden gitti ondan sonra devam edememiş belli ki. :A Barış da Yıldırım'ın ölmeden önce davayı bıraktığı arkadaşı zaten. :A

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Biliyorum da dizinin doğasında öyle "kaliteyi yerlere indirecek" bir şey yok anlamında dedim. Zaten Azra'nın kafede çalışma nedeni o değil Yıldırım'ın ölümü. Büromuzu sen batırdın diye diye 15 yıllık aşkı elden gitti ondan sonra devam edememiş belli ki. :A Barış da Yıldırım'ın ölmeden önce davayı bıraktığı arkadaşı zaten. :A
Fragmanda devam ediyor çalişmaya(b)

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Yine çok güzel bir bölümdü. Kadınlar Günü özel bölümünün hakkını vermişler doğrusu. Çocuk gelin hikayesi üzerinden Çolpan'ın bölüm boyunca verdiği mesajlar ve özellikle Atatürk sözüyle kadının gücünü vurgulanması çok etkileyiciydi. Ülkemizde böyle dramlar fazlasıyla yaşanırken ve dizinin adı Evlilik Hakkında Her Şey'ken geç bile kalınmış bir konuydu bence. Songül de önceki konukluklarına kıyasla kısa göründü ama restorandaki sahnesiyle yine bayağı güldürdü. Selen Uçer'i kadroya kalıcı olarak alsak da Kara Tahta'ya başka oyuncu versek olmaz mı. :(

Psikopat yazar meselesi neyse ki iş iyice çığırından çıkmadan çözüldü. Efe de henüz bir Yıldırım olamasa da gittikçe kendini alıştırdı. Bu dizinin havasında suyunda ne varsa giden karakterlerin yerine gelenler de çok iyi uyum sağlamayı başarıyor. Bora da Ural'ın gömlek gömlek üstüne çıkarak Sanem'le izlemesi aşırı keyifli bir çift oldu mesela. Gitmek demişken Sergen’in (gitmiş bir de başka kadınla sevgili olup çocuk peydahlamış yuh artık) değil ama Sarp Akkaya'nın gidişine üzüldüm tekrardan emeklerine sağlık. :(

• Beğendim
Reactions: Dosi