NOW Evlilik Hakkında Her Şey - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Karakterini 3-4. bölümde çıkarmayı düşünmüşler ama Gökçe güzel oynamış ki rolünü büyütebilmiş yani tamamen kendisinin başarısı dizinin değil. :A
Dizinin 3 sezon yayınlanıp bütün kadrodaki herkesin kariyerini yükseltmesi de kendi başarısı sanırım. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
30. BÖLÜM FRAGMANI

Fragman çıkalı 1 saat oldu acelesi yok paylaşırım diyordum yine atmaca gibi çökülmüş. :A Anlaşıldı sonraya bırakamayacağız. :A

• Beğendim
Reactions: Felon

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Dün akşam yazmaya fırsat bulamadım şimdi yazayım kesinlikle mükemmel bir finaldi. Tüm detaylar öylesine incelikli işlendi ki iyi ki 33 hafta boyunca bu diziyi izlemişim dedim. Çolpan'ın doğum günü üzerinden ilk bölümün paralelini bile yaptılar. Fragmanlarda ve bölüm başında kötü bir şey olacakmış havası vermelerine rağmen 1 yıl sonraki olayı öyle tatlı bir yere bağladılar ki içim ısındı. :bhr: Şu başlardaki dava olayı biraz sıktı ama neyse ki onu da uzatmadan kapattılar ve son 45 dakikada istenilen pek çok sahneyi peş peşe vererek sadık izleyicileri yarı yolda bırakmadılar. Gelinlikçide yaşananlar, ÇolEr'in düğünü, Çolpan'ın "işe yaramama" korkusu üzerinden verilen güzel mesajlar ve üniversitede hocalık yapmaya başlaması, düğün sonrası yaşanan vedalaşmalar, sahte kavga sahnesi ve en sonda tüm ailenin bir araya geldiği anlar (yani neredeyse bölümün tamamı) "iyi ki bu ekranlardan bir Cevher ailesi geçmiş" dedirtti. :Z Bu arada Sanem'in üçüz çocuk doğurması ne kadar güldürdüyse birinin adını Yıldırım koymaları o kadar duygulandırdı. :(

Tüm karakterleri o kadar seviyordum ki 33 bölüm az geliyor ama 2. sezona çıkan dizilerin durumuna bakınca senaryosu bozulmadan, tadında bitirmesi daha hayırlı oldu. Ayrıca çoğu dizinin 5 bölümde bittiği FOX gibi bir kanalda sezon sonuna kadar sürmesi başlı başına büyük başarı. :A Karakterleri ayrıca seviyordum çünkü sevgi sayesinde travmalarını aşan ama kişiliklerinden asla ödün vermeyen, güçlü kadın olmayı eline silah alma veya beylik laflar sokma zannetmeyen GERÇEK kadınlar ve kadınlara saygıyla yaklaşan, toksiklikten uzak erkekler görmek harikaydı. Umarım bu duruş bundan sonraki projelere de örnek olur. Başta Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu, Barış Kılıç, Yiğit Kirazcı, Sarp Akkaya, Serkan Altunorak, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Alara Turan, Deniz Gündoğdu ve Erdal Küçükkömürcü olmak üzere kamera önünde/arkasında bu hikayenin bir yerinden tutan herkesin emeğine sağlık. Bana göre sezonun en iyi dizisiydi ve uzun süre boyunca bu tadı verebilecek bir TV projesi izleyebileceğimizi de sanmıyorum. ❤️