Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,138
Puanı
1,060
leyla karakterine niye bukadar önyargilisiniz? bence rolune yakisti. bende basta biraz karamsardim. dizide aksine Cansel elcinin oyunculugu bana soguk geldi.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,138
Puanı
1,060
Ana yeni görüyorum :(

Dizi çok iyi gidiyor.Yazın bakarsın belki ya :X

Cavidan diziye çok yakışmış.Yarın 5 reytingi görürüz inşallah :oley:

Diziyi hiç mi izleyen yok :(
Dizi cok guzel ilerliyor. Bencede cok yakisti kendisi. Pavyondaki adamda iyi bir oyuncu. Belliki ilerde oda dahil olur konulara.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,138
Puanı
1,060
Sevda çekilmeseydi :X

Canan ölmez zaten.Baya iyi bölüm olmuş :X Yarın 5 reyting alır mıyız :A
Insallah. hakediyor guzel reytingi. böyle zor bir gunde suanki reytingleri cok guzel bence. haftaya dahada yukselecegini saniyorum cunku bu bölum baya guzeldi ve haftayi dört gözle bekliyorum

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Insallah. hakediyor guzel reytingi. böyle zor bir gunde suanki reytingleri cok guzel bence. haftaya dahada yukselecegini saniyorum cunku bu bölum baya guzeldi ve haftayi dört gözle bekliyorum

Aynen Dilşad a alıştım.Baya iyi rol yapıyor ya.

Sen hangisini istiyorsun :D

Yusuf-İpek
Yusuf-Leyla
Yusuf-Meryem :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,138
Puanı
1,060
Aynen Dilşad a alıştım.Baya iyi rol yapıyor ya.

Sen hangisini istiyorsun :D

Yusuf-İpek
Yusuf-Leyla
Yusuf-Meryem :F
Tam bu konuda yorum yazacaktim. Dizide gereksiz isimler var :) Ipek ve Meryem. hadi ipek ile Yusuf mevzusu biaz neysede meryemin yusufa aski gereksiz. Kendisi iyi bir oyuncu ama sanki gereksiz bir karakter. Yusuf ve Leyla olacaktir illaki. Ben Dilsadi dizi baslamadan önce yadirgamistim ama oyunculugu guzel ve rölune yakisti. Kuzey Guney dizisindeki cemre gibi. insan sonradan alisiyor. Cansel ilk bölumlerde oyunculugu soguk gelmisti ama rolune uymaya basladi oda

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Tam bu konuda yorum yazacaktim. Dizide gereksiz isimler var :) Ipek ve Meryem. hadi ipek ile Yusuf mevzusu biaz neysede meryemin yusufa aski gereksiz. Kendisi iyi bir oyuncu ama sanki gereksiz bir karakter. Yusuf ve Leyla olacaktir illaki. Ben Dilsadi dizi baslamadan önce yadirgamistim ama oyunculugu guzel ve rölune yakisti. Kuzey Guney dizisindeki cemre gibi. insan sonradan alisiyor. Cansel ilk bölumlerde oyunculugu soguk gelmisti ama rolune uymaya basladi oda

Aynen Tardu ve İpek in oyunculuğunu baya seviyorum ben.Şu Elif çok tatlı değil mi :X