GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
@sürgünüm abi yok gözükmedi Gizem Güler :D

Çocuk u Çiçek dizisinden hatırlayabilirsin.Fragmanı çıkmıştı ama yayınlanmamıştı :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,052
Puanı
1,061
İpek Erdem'i Feride Çetin sanmama ve bunu daha yeni fark etmeme kaç puan peki?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Pınar'ı şimdi arabaya koyup denize atacaklar. Yusuf'ta kurtaracak.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Dizi iyi bu hikayeye çok yakın bir hikaye yazmıştık tabi bunda biraz zorlama var başroller de kötü

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Dizinin senaryosu çok iyi ama kim montajladı bu diziyi ? Ses kalitesi filan yerlerde :D

Bu kadar rezalet olamaz ses sonra geliyor :bağır:

@beyazsoy hatalar diziyi kötü etkiler demi :D

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Dizinin senaryosu çok iyi ama kim montajladı bu diziyi ? Ses kalitesi filan yerlerde :D

Bu kadar rezalet olamaz ses sonra geliyor :bağır:

@beyazsoy hatalar diziyi kötü etkiler demi :D
Diziye konsantre olmakta zorlaniyor insan ve atv cok reklam verdi yeni dizi icin pek iyi degil atv de tutmamis diziyi. Ana hikaye iyi ama cok senaryoda cok aciklar var ve montaj hatakari insani irete ediyor ama buna ragmen ekranda tutuyordu. Dizinin basrolleri iyi olsaydi kesin tutardi ama yan roller iyi basroller kotu demek guclu bir yapim siekrti degil

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Uvv dizi bayagi iyi baslamis. Yukarda yazdigim gibi buna benzer bir senaryo yazip senarist toplamtisinda paylasmistim tabi orada da biraz gelistirmislerdi ama ustunde fazla durmamistik. O ana hikayeyi alip gelistirmisler . Basroller iyi olsaydi bayagi ses getirebilirdi ama senaryo iyiyse basrole zamanla anlisiyor insan .hayirli olsun

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
@beyazsoy senaryo cidden iyi ve sen kolay kolay iyi demezsin.Şu dilşad olmamış bence diğer kadın daha iyiydi.İpek Erdem çok iyi değil mi ?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@beyazsoy senaryo cidden iyi ve sen kolay kolay iyi demezsin.Şu dilşad olmamış bence diğer kadın daha iyiydi.İpek Erdem çok iyi değil mi ?
Dedim ya iyi olmazsa yazmadim bu hikayeyi))) bunu yazamam da bir dizide basrol oyuncusu cikacakti dizideki oyuncunjn oğlunun geri almasi gerekiyordu onu bir kazada yaratip yuzunu yanacakti ve yuzu degismis halde oglunu almak icin ikinci kadinin evine girecekti. buna benzer bir senaryo onermistim ama basrol ile anlasilinca bu senaryo rafa kalkmıştı

haklisin ilk anne daha iyiydi,masumdu. dilsah celebi eski rollerinde Cikamamis masum ve iyi bir kadin degil de fettan bir katin gibi oynuyor