Eurovision Song Contest 2019 - Genel Bilgiler ve Yorum Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Estonya

İspanya
İspanya:

Romanya

Letonya

İngiltere

Hırvatistan

Avustralya

Arnavutluk

Fransa

İtalya

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Başarılı müzisyen Serhat, ikinci kez San Marino adına Eurovision'da yer alacak. 1964 doğumlu olan Serhat bir zamanlar 'Riziko' isimli yarışmayı sunuyordu. Kendine has tarzıyle beğenilen Serhat'a başarılar dileriz :D

@Forumdash @xemrexxx ve @turkuazz işte yarışmada yer alacak türk şarkıcımız. Helena ile olan klibinide bir ara yayınlamışım.

@Tolstoyevski deminden beri sayfadasın. Galiba şarkıları yorumlayacaksın :A
Biliyorum bu adamı:X TR'de hep kendini reklama boğuyor kimse tanımıyor:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Almanya

Çek Cumhuriyeti

Karadağ

Slovenya

Macaristan

Danimarka

Litvanya

Belçika

Finlandya

İzlanda

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Gürcistan

Norveç

Kıbrıs

Moldova

Portekiz

Sırbistan

Yunanistan

İsviçre

Hollanda

Azerbaycan

Son düzenleme:

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Bu hafta bi Eurovision aşkı geldi evde oturmaktan olsa gerek, hepsini birkaç kere dinledim şarkıların. Bayağı zayıf bir yıl bence. Şu an 23 şarkı açıklandı sanırım güzel diyebileceğim 6-7 şarkı var. Azerbaycan, Rusya ve İsveç çıtayı yükseltirler umarım. Top 10 bırakalım;
1- İtalya
2- Belçika
3- İspanya
4- Fransa
5- Macaristan
6- Portekiz
7- Slovenya
8- Litvanya
9- Birleşik Krallık
10- Norveç

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu hafta bi Eurovision aşkı geldi evde oturmaktan olsa gerek, hepsini birkaç kere dinledim şarkıların. Bayağı zayıf bir yıl bence. Şu an 23 şarkı açıklandı sanırım güzel diyebileceğim 6-7 şarkı var. Azerbaycan, Rusya ve İsveç çıtayı yükseltirler umarım. Top 10 bırakalım;
1- İtalya
2- Belçika
3- İspanya
4- Fransa
5- Macaristan
6- Portekiz
7- Slovenya
8- Litvanya
9- Birleşik Krallık
10- Norveç
19 tanesini paylaşmışım şuan. Yenileri gördükçe güncellerim.
İsveç haftaya belli olacak ve bu sene sanki onlarda çıtayı düşürmüş gibi. Tüm şarkıları dinlemedim henüz.
Burda haftaya birincilik için yarışacak 12 şarkıların kısa tanıtımlarına bakabilirsin, İsveç'inki yani:

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
19 tanesini paylaşmışım şuan. Yenileri gördükçe güncellerim.
İsveç haftaya belli olacak ve bu sene sanki onlarda çıtayı düşürmüş gibi. Tüm şarkıları dinlemedim henüz.
Burda haftaya birincilik için yarışacak 12 şarkıların kısa tanıtımlarına bakabilirsin, İsveç'inki yani:
Eh İsveç zafere doydu artık :) Dinledim şimdi, ''eh işte'' seviyesinde şarkılar çoğu. İlk beşe girerler ama şu halde bile :( Çok vasat bi sene malesef...

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İsveç

Ermenistan

Belarus

Avusturya

San Marino

İsrail

Malta

İrlanda

Polonya

Rusya

Makedonya

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: -potterhead-

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İsviçre, Hollanda top 5'lik, San Marino da bence gayet hoş bi şarkı çıkarmış. Seviye yükseldi biraz çok şükür.
29 ülkeyi ekledim. Azerbaycan ile 30 olacak. O yarın belli olacak. San Marino daha paylaşılmadı? Serhat yarışacak o ülke adına.
Kıbrıs ve Yunanistan'ıda dinledinmi? Seviye dediğin gibi nihayet yükselmeye başladı. Kıbrıs'ı beğendim ve İsviçre de çok hoşuma gitti. Bakalım kalan 12 şarkıdan kaç tanesi daha hoşumuza gidecek :D

• Beğendim

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
29 ülkeyi ekledim. Azerbaycan ile 30 olacak. O yarın belli olacak. San Marino daha paylaşılmadı? Serhat yarışacak o ülke adına.
Kıbrıs ve Yunanistan'ıda dinledinmi? Seviye dediğin gibi nihayet yükselmeye başladı. Kıbrıs'ı beğendim ve İsviçre de çok hoşuma gitti. Bakalım kalan 12 şarkıdan kaç tanesi daha hoşumuza gidecek :D
Yunanistan'ı sevdim bayağı. Kıbrıs sevdiğim bir tarzda katılmamış ama o da seviyeyi yükseltenlerden bence, iş yapar.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yunanistan'ı sevdim bayağı. Kıbrıs sevdiğim bir tarzda katılmamış ama o da seviyeyi yükseltenlerden bence, iş yapar.
Okadarda bakınmıştım, daha diğer resmi yerlerde yayınlanmamış,ondan göremedim. Evet fena bir şarkı olmamış. Finale çıkar umarım. İsrail'in şarkısıda cumartesi belli olacak. şimdilik İtalya daha zirvemde. İsviçre'de ilk 5te olacak gibi :D

• Beğendim