Eurovision Song Contest 2019 - Genel Bilgiler ve Yorum Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Montenegro demek ne kadar havalı oysa:F
Şaşırdım gerçekten. Karadağ denilince sanki Türkçe konuşulan bir devletmiş gibi geliyor bana :A

Bu arada şuanaka kadar sadece 14 ülke açıklamış.Günceledim ama çok olmuş diye habire hopluyor sayfa :A bundan sonrakileri toplu toplu editleyecem. Tek tek artık baya zor oluyor :D

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Forumdash

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Macaristan şarkısını seçti :D
(bir kaç şarkı daha açıklanınca konuya ekleyeceğim)

Edit:

Danimarka

Litvanya

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Başarılı müzisyen Serhat, ikinci kez San Marino adına Eurovision'da yer alacak. 1964 doğumlu olan Serhat bir zamanlar 'Riziko' isimli yarışmayı sunuyordu. Kendine has tarzıyle beğenilen Serhat'a başarılar dileriz :D

@Forumdash @xemrexxx ve @turkuazz işte yarışmada yer alacak türk şarkıcımız. Helena ile olan klibinide bir ara yayınlamışım.

@Tolstoyevski deminden beri sayfadasın. Galiba şarkıları yorumlayacaksın :A

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
Başarılı müzisyen Serhat, ikinci kez San Marino adına Eurovision'da yer alacak. 1964 doğumlu olan Serhat bir zamanlar 'Riziko' islimli yarışmayı sunuyordu. Kendine has tarzıyle beğenilen Serhat'a başarılar dileriz :D

@Forumdash @xemrexxx ve @turkuazz işte yarışmada yer alacak türk şarkıcımız. Helena ile olan klibinide bir ara yayınlamışım.

@serhatt mi şimdiden sonuncu ülke belli oldu :F :F @Çiğdem @mrt-06 @Harunnn60 @Yiğitt @vadikızı @Aserat @MasacRE @Forumdash @dreamy @turkuazz @Maskeli Fedai

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
42 ulke içinde 30. Olmuş finale kalamamis serhat her yerde utanç kaynağı :F
Kendine has tarzıyla zamanla değerleniyor. Öyle olmuşki ikinci kez daha çok vakit geçmeden yine şans verilmiş. Bu sene ilk 25'te olsa yeterli :A
en azindan son 10 ülkede olmamış :bhr:

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
beni kendin gibi uğursuz mu sandın :F
FB_IMG_1550967255881.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Başarılı müzisyen Serhat, ikinci kez San Marino adına Eurovision'da yer alacak. 1964 doğumlu olan Serhat bir zamanlar 'Riziko' isimli yarışmayı sunuyordu. Kendine has tarzıyle beğenilen Serhat'a başarılar dileriz :D

10 saniye bile zaman ayırmayacağım sadece kadın şarkıcılar nasıl onlara bakayım demiştim yanlışlıkla konuya girmişken :A Ayrıca konuda kimlerin olup olmadığı gözükmüyor sen nasıl görüyorsun :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
10 saniye bile zaman ayırmayacağım sadece kadın şarkıcılar nasıl onlara bakayım demiştim yanlışlıkla konuya girmişken :A Ayrıca konuda kimlerin olup olmadığı gözükmüyor sen nasıl görüyorsun :A
Ay yorum yazdı, eline yapışmadı demi klavye? :A aklınız fikriniz kadınlarda :A Danimarka'da 20 yaşındaki genç bir kız kazandı. Yukarıdaki mesajlarda var. Başka zaman konuya eklerim.
soruna gelince:
özel güçlerim var, ben görürüm :A Şu son yorumu yapmasaydın ya :T:
DFq9THJXYAAT-0U.jpg

@Aserat @MasacRE
Aslında başka bir durumu daha gördümde, şimdi daha fazla dikkat çekmemek için susayım diyorum :A