Eurovision Final Oylaması Full İzle

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,699
Puanı
1,061
Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Moderatörün son düzenlenenleri:

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Burcu Güneş'te ısrarlıyım.

Burcu Güneş+Modern slow şarkı+Abartıya kaçmayacak şov=Başarı

Bence Türkiye de seneye İsveçli bestecilere şarkı yaptırmalı.

Bana İsveç'e taktı diyorsunuz ama adamların bestecilerinin yaptığı şarkılar gerçekten çok sağlam oluyor. Jüriye de hitap ediyor. Trt bunu denemeli.:)

Trt bir sanatçı seçip her şeyi o şarkıcının üzerine atacağına olayın içine kendisi de
girmeli.
İyi bestecilerle çalışılmalı.:)

Ayrıca Can kendi bestesiyle 7.oldu bu büyük başarıdır.

Son düzenleme:

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,699
Puanı
1,061
Burcu Güneş'te ısrarlıyım.

Burcu Güneş+Modern Slow Şarkı+Abartıya kaçmayacak şov=Başarı

Bence Türkiye de seneye İsveçli bestecilere şarkı yaptırmalı.

Bana İsveç'e taktı diyorsunuz ama adamların bestecilerinin yaptığı şarkılar gerçekten çok sağlam oluyor. Jüriye de hitap ediyor.

Trt bence bunu denemeli.:) Trt bir sanatçı seçip her şeyi o şarkıcının üzerine atacağına biraz olayın içine kendisi de
girmeli. İyi bestecilerle çalışılmalı.:)

Norveç'in şarkısı da isveçliydi sanırım sonuncu oldu ;)

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Norveç'in şarkısı da isveçliydi sanırım sonuncu oldu ;)

Evet ama o hareketli bir şarkıydı ve kuru gürültüden ibaret olduğu için jüriden puan alamadı. Ben mesajımda yazdığım
gibi slow bestelerden bahsediyorum.

Jüriler daha çok slow veya orjinal şarkılara puan veriyor. Hareketli şarkılar jüriden kaybediyor.:)

bkz.Yunanistan,Malta,Kıbrıs
Bu 3 ülke de İsveç'e yaptırdı şarkılarını ama tipik hareketli bir esprisi olmayan şarkılardı. Şarkıcının sesi de önemli.

bkz.Azerbaycan(2010,2011,2012 yıllarında) İsveç'e yaptırdı.
Azerbaycan 3 senedir mükemmel şarkılarla katılıyor ve özellikle seçtikleri şarkıcıların sesi harika oluyor. Sabina'nın sesi mükemmeldi dün gece.

bkz.Azerbaycan(2009) İsveç'e yaptırdı ama şarkı slow değildi.
O sene sadece halktan 250 küsür oy aldılar "ama" jüri oyları da katılınca puanları 207'ye düştü.

Yani jüriler daha çok slowları beğeniyorlar.

Son düzenleme:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Evet ama o hareketli bir şarkıydı ve kuru gürültüden ibaret olduğu için jüriden puan alamadı. Ben mesajımda yazdığım
gibi slow bestelerden bahsediyorum.

Jüriler daha çok slow ve orjinal şarkılara puan veriyor. Hareketli şarkılar jüriden kaybediyor.:)

bkz.Yunanistan,Malta,Kıbrıs
Bu 3 ülke de İsveç'e yaptırdı şarkılarını ama tipik hareketli bir esprisi olmayan şarkılardı. Şarkıcının sesi de önemli.

bkz.Azerbaycan(2010,2011,2012 yıllarında) İsveç'e yaptırdı.
Azerbaycan 3 senedir mükemmel şarkılarla katılıyor ve özellikle seçtikleri şarkıcıların sesi harika oluyor. Sabina'nın sesi mükemmeldi dün gece.

bkz.Azerbaycan(2009) İsveç'e yaptırdı ama şarkı slow değildi.
O sene sadece halktan 250 küsür oy aldılar "ama" jüri oyları da katılınca puanları 203 oldu.
Bak burda haklisin. Ses de cok onemli. Ama hareketli muzikler de kazaniyor. Mesela Lena. Aslinda benim en sevdigim sarki Alwaysdi. Ama o gece karsisinda Aleksandr gibi buyuk bir rakipi vardi. Ama bence o gecesi juri oylamiyordu. Zaten Safura da drip drop ile 5ci olmustu. Yani slow ve ya hareketli bir sey degistirmiyor

Son düzenleme:

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Bak burda haklisin. Ses de cok onemli. Ama hareketli muzikler de kazaniyor. Mesela Lena. Aslinda benim en sevdigim sarki Alwaysdi. Ama o gece karsisinda Aleksandr gibi buyuk bir rakipi vardi. Ama bence o gecesi juri oylamiyordu

- - - Ekleme - - -

Bak burda haklisin. Ses de cok onemli. Ama hareketli muzikler de kazaniyor. Mesela Lena. Aslinda benim en sevdigim sarki Alwaysdi. Ama o gece karsisinda Aleksandr gibi buyuk bir rakipi vardi. Ama bence o gecesi juri oylamiyordu. Zaten Safura da drip drop ile 5ci olmustu. Yani slow ve ya hareketli bir sey degistirmiyor

Kesinlikle değiştiriyor.

Mesajımda da yazdığım gibi "Slow" veya "Orjinal" şarkılar kazanıyor.

Lena'nın şarkısı, Alexander'ın Fairytale, Euphoria bunlar slow olmamasına rağmen ilginç altyapılarıyla insanları etkilemeyi başardı. Hepsi bugüne kadar Eurovision'da görmediğimiz türden şarkılardı.

Yoksa kuru gürültü hareketli şarkıların durumu kötü oluyor yarışmada.

"Ya güçlü bir slowla katılacaksın ya da ilginç besteler yapıp farkındalık yaratacaksın."

Son düzenleme:

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,699
Puanı
1,061
Evet bu aralar çok slow şarkı üst sıralarda yer aldı benim de gözümden kaçmadı bu :)