Eurovision 2014 Final Yorum & Sohbet Konusu

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Geçen sene 2., bu sene 22. Hey gidi günler... :D Bence kesin şike yaptı Azerbaycan yoksa 22. olamazdı. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Kadın olduğuna kanaat getirmişsin en azından. :D

İyi şarkılar vardı, bence genel olarak son yıllarla aynı düzeydeydi. Sadece kazanan hoş olmadı işte. :(

Çok da kötü değildi Avusturya. :D 1. olabilecek bir şarkı yokmuş bu yıl, hangisi olursa öyle bir hise kapınılacaktı bence.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok da kötü değildi Avusturya. :D 1. olabilecek bir şarkı yokmuş bu yıl, hangisi olursa öyle bir hise kapınılacaktı bence.
Çok kötü değil zaten de birinci olacak kadar iyi hiç değil.

Birinci olacak şarkı vardı. İsveç vardı, kazansa kimse sesini çıkaramazdı. Avusturya'dan daha iyi 6-7 tane şarkı çıkar rahat. :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ahahaha :F demedimmi ben, tabi benim sakalım yok dinletemiyorum ama sakakallı bacının var kaç defa yazdım 1.olucak diye :F

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Çok kötü değil zaten de birinci olacak kadar iyi hiç değil.

Birinci olacak şarkı vardı. İsveç vardı, kazansa kimse sesini çıkaramazdı. Avusturya'dan daha iyi 6-7 tane şarkı çıkar rahat. :)
Avusturyaya bi tek biz 1 vermişiz, diğer ülkelerin hepsi yüksek. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
:( Keşke herkes sizin gibi yapsaydı
Benim moralim birinciden ziyade ilk 5'ten çıkmamıza bozuldu. :(

Gerçi 1. olmadıktan sonra ikinciyi üçüncüyü sadece o sene hatırlıyoruz. Gelecek sene unutulup gidiyor ama yine de bu kadar istikrarlı şekilde devam edebilirdik. :(

Bu sene kesinlikle İsveçin hakkıydı. Geçen sene İsveçte olması bence ülke için dezavantajdı bir bakıma. Ev sahibi ülke aynı sene ne kadar iyi şarkı yaparsa kazanması zor, aynı zamanda gelecek sene de biraz zor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Benim moralim birinciden ziyade ilk 5'ten çıkmamıza bozuldu. :(

Gerçi 1. olmadıktan sonra ikinciyi üçüncüyü sadece o sene hatırlıyoruz. Gelecek sene unutulup gidiyor ama yine de bu kadar istikrarlı şekilde devam edebilirdik. :(

Bu sene kesinlikle İsveçin hakkıydı. Geçen sene İsveçte olması bence ülke için dezavantajdı bir bakıma. Ev sahibi ülke aynı sene ne kadar iyi şarkı yaparsa kazanması zor, aynı zamanda gelecek sene de biraz zor.
Bence iyi oldu açıkçası bu şarkıyla ilk 5'e girseniz sevinmezdim. Böylece "ne çıkarırsak çıkaralım zirveye oynuyoruz" diye düşünmeyip daha iyi şarkılar hazırlarlar. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bence iyi oldu açıkçası bu şarkıyla ilk 5'e girseniz sevinmezdim. Böylece "ne çıkarırsak çıkaralım zirveye oynuyoruz" diye düşünmeyip daha iyi şarkılar hazırlarlar. :)
Evet ama bu şarkıyla katılmasaydık diyordum ben de. :( Şarkı çok yavaş, müzik çok slow. Ben bile ilk defa beğenmemiştim şarkıyı ama açıkcası beğenmediğim bazı şarkılar da üst sıralarda yer aldı.

Geçen sene 30 puanla kaçırmıştık galiba birinciliyi. Ben bu sene daha iyi hazırlanırlar diye umuyordum. Kızın sesi güzel de slow şarkı için hiç uygun değil. :( Bence kendi ülkemizde 22. olsak daha iyiydi, millet hazırlandılar vakit bulamadılar derdi. Orda bile 4. olmuştuk şimdi geldik 22. olduk. :D

En azından 22.liği haketmiyorduk bi 15. falan olsaydık bari. :D