Eurovision 2014 Final Yorum & Sohbet Konusu

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Azerbaycan ne oldu? Kimse bahsetmiyor. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yılların Eurovision kralı Azerbaycan böylelikle ilk 5'ten çıktın ve fiyasko şekilde 22. oldu. Neden iyi bir şarkı seçmezler ki? :(

En azından ermeniler almadı. Bizi geçsinler bir kere yazıktır. :F 250 puanı da geçemediler gitti. :F

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Eşcinsel bayrakları dalgalanıyor kamera da dakikalarca gösteriyor...

Eurovision artık müzik amacından tamamen sapmıştır.

Trt'nin katılmaması doğru gerek yok bundan sonra...

Berbat gitti. Komşu oyları olmasa sıfır çekecekti neredeyse. :( Ama cidden hep iyi şarkılarla katılırlardı bu sene çok vasattı...
Ondan değil bu sene oy satın alamadılar. :):)

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
İlk baştaki ülkeler için diyecek bi şeyim yok tahmin ettiğimiz ülkeler.

İsviçre'yi 13.sırada beklemiyordum daha yukarılarda bekliyordum benim için süpriz oldu.

Norveç 8.sırada bence hiç haketmiyor bu sırayı Birleşik Krallık, Almanya, San Marino aşağılardayken hele.

Danimarka ev sahipliğinden bu kadar yukarılardaydı.

Finlandiya'da biraz daha yukarılarda olabilirdi.

Azerbaycan'ın tarihinin en kötü sonucu alacağını söylemiştim ama bu kadar kötü de beklemiyordum.

Umarım seneye Viyana'da bizde oluruz..

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Berbat gitti. Komşu oyları olmasa sıfır çekecekti neredeyse. :( Ama cidden hep iyi şarkılarla katılırlardı bu sene çok vasattı...
Montenegroydu galiba bize 12 veren. :D O da komşumuz değil Allah razı olsun. :F

Ukrayna bize hep 12 verirdi bu sefer 1 verdi, Gürcistan da aynı şekilde bu sene 7 verdi.

Litvanya, Malta, Avusturya falan hep bize 12 verirdiler bu sene puan çıkmadı.

Moldova, Romanya, Polonya falan da hep 10 verirdi bu sene onlardan da puan çıkmadı. :(

En azından 15. olsak iyiydi. Bizden önde olan ülkelerin bazılarından iyiydik hiç olmazsa.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bu yılki şarkılar kötüymüş, bir şey kaybetmemişim. Dinlediklerim arasından en iyisi Ermenistan'dı. Keşke en başından hareketli olsaymış.

Avusturya'nın şarkısı 1.ler arasında en çabuk unutulacaklardan. Ama kadının sesi iyiydi bence.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bence İsveç 1. olmalıydı. Cidden Avusturyanın şarkısı vasattı yahu. Normal şarkıydı, özelliği yoktu. Sakalı için topladı puanları. Aynısı Baküde ninelerle katılan Rusyanın da başına gelmişti 2. olmuştu ama onların şarkıları eğlenceliydi hiç olmazsa...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu yılki şarkılar kötüymüş, bir şey kaybetmemişim. Dinlediklerim arasından en iyisi Ermenistan'dı. Keşke en başından hareketli olsaymış.

Avusturya'nın şarkısı 1.ler arasında en çabuk unutulacaklardan. Ama kadının sesi iyiydi bence.
Kadın olduğuna kanaat getirmişsin en azından. :D

İyi şarkılar vardı, bence genel olarak son yıllarla aynı düzeydeydi. Sadece kazanan hoş olmadı işte. :(

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
O değil de dikkat ettiniz mi bilmiyorum. Avuturyada Green Room`da Konçitanın yanında oturan kadınların hepsi erkek, erkeklerin hepsi kadındı. :F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Eurovision 1.'sine verilen ödül :)

BnTuUeJCQAATV9F.jpg