EURO 2020 - Kicktipp Tahmin Turnuvası | Genel Konu ⚽

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Üzülmedik mi nanköre bak :A Ben son ana kadar ufak da şampiyonluk şansım var diye saldırdım yoksa salıp senin etiket almanı sağlamak istiyordum....

Etiket almak önemli değil önemli olan şampiyonluk 2 turnuvada da kötü gittim.
Evet saldırdın ve etiket almama mani oldun :A
Ben zaten bileğimin hakkı ile almak istiyorum. Ben sevineyim diye birşeyleri değiltirip yön değişime vesile olunmasını sevmiyorum.
İyi ki öyle bir şey yapmadın.
------

Etiketim ve kutlama konum ne zaman :A @Dosi @Tolstoyevski
Etiketi yarın admin aktif olunca, konuyuda @Tolstoyevski hazır eder :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Ben daha ilk maçta İtalya, Türkiye ile karşılaşınca bu turnuvayı İtalya kazanacak, şampiyona karşı kaybettik demiştim. Ta en başta (24 takımdı galiba) bunu tahmin etmek büyük başarı :bhr:
Son 2 takımda tahmin yürütmedim yani @Tolstoyevski @xdragxx @cehennet :A

Tahmin yarışmasını sen mi kazanmış oldun. Tebrikler. Lafı gönderdiğin kişiyi de anladım.:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tek amacım @MEnes 'i alt etmekti ve son saniyede 1 penaltı ile onu geçtim :Z
@Tolstoyevski
Geçen sefer o, şimdide ben onu 1 puan ile geçtim :F
Ahahaha iyi olmuş son hafta geçmişsin bu sefer. Bir sen bir ben, artık bir sonraki macerada kim öne geçer bilinmez... :A
@MEnes yok edildin bu kez oh iyi oldu :A
Bence de çook iyi oldu, hoşuma gitti... :A
Yoldaşların şampiyon oldum.. @Sherlock @MasacRE @MEnes
Canım yoldaşım benim, büyük tebrikler... :oops: :bhr: 😳

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ahahaha iyi olmuş son hafta geçmişsin bu sefer. Bir sen bir ben, artık bir sonraki macerada kim öne geçer bilinmez... :A

@Dosi, @MEnes kardeşimi her kulvarda geçebilirsin rahatlıkla. Morali bozulduğu zaman ya da sıkıldığı zaman çok çabuk pes ediyor ve o anda düşüşe geçiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Dosi, @MEnes kardeşimi her kulvarda geçebilirsin rahatlıkla. Morali bozulduğu zaman ya da sıkıldığı zaman çok çabuk pes ediyor ve o anda düşüşe geçiyor. :A
Yoo moralim bozulmaz sadece canım sıkılırsa salarım, ikisi aynı şey değil... :A Pes etmek veya düşüşe geçmek de denmez ona, direk olarak kontrollü ve bilinçli salmak denebilir... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yoo moralim bozulmaz sadece canım sıkılırsa salarım, ikisi aynı şey değil... :A Pes etmek veya düşüşe geçmek de denmez ona, direk olarak kontrollü ve bilinçli salmak denebilir... :A
OSM'yi hatırla, moralin bozulunca istifa edip hemen bırakmıştın takımını yarı yolda. Böyle anlar da olabiliyor. :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
OSM'yi hatırla, moralin bozulunca istifa edip hemen bırakmıştın takımını yarı yolda. Böyle anlar da olabiliyor. :A
Kardeşim zaten o cümleyi kurma sebebinin OSM olduğunu biliyorum merak etme. :A Bırakma sebebim de oyundaki mantığın ve saçmalığın tahammül edilememe durumuydu, bunun adı moral bozukluğu falan değil... :A Ben mantığın olmadığı yerde yer alamıyorum maalesef, mühendislik etkisi olsa gerek... :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kardeşim zaten o cümleyi kurma sebebinin OSM olduğunu biliyorum merak etme. :A Bırakma sebebim de oyundaki mantığın ve saçmalığın tahammül edilememe durumuydu, bunun adı moral bozukluğu falan değil... :A Ben mantığın olmadığı yerde yer alamıyorum maalesef, mühendislik etkisi olsa gerek... :A
Olsun, sonuçta Messi'yi de aldığım takımda bütün takımı yarı yolda bırakıp istifa ettin. Oysa illa ki şampiyon olman gerekmiyor ki. Oyunun mantığı da olmayabilir ama en azından sezon sonunun görseydin. :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Olsun, sonuçta Messi'yi de aldığım takımda bütün takımı yarı yolda bırakıp istifa ettin. Oysa illa ki şampiyon olman gerekmiyor ki. Oyunun mantığı da olmayabilir ama en azından sezon sonunun görseydin. :A
Arkadaş canım öyle istedi ve bıraktım umrumda bile olmadan hem de... :A Bunun adı yarı yolda bırakmak olabilir belki, ama pes etmek veya moral bozulması veya düşüşe geçmek değil... :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Arkadaş canım öyle istedi ve bıraktım umrumda bile olmadan hem de... :A Bunun adı yarı yolda bırakmak olabilir belki, ama pes etmek veya moral bozulması veya düşüşe geçmek değil... :A
Peki öyle olsun bakalım, sen bilirsin. Ben de bıraktım zaten bitince, zaman kaybı çünkü. Oyunların geneli zaman kaybı çünkü. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Tahmin yarışmasını sen mi kazanmış oldun. Tebrikler. Lafı gönderdiğin kişiyi de anladım.:A
Yok kazanmadım, ben ilk haftalardan sonra yarışmaya odaklanmadım, başında tahminimi yapıp sonra etkinliği yürüttüm Tols ile :A
------

İlk yarışmadaki gibi hevesim yok benim artık. Maksat katılım sayısı kabarık görünsün diye devam ederim. Artık sonuncu olmamak en büyük amacım ve onuda fazlasıyla başarıyorum :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yok kazanmadım, ben ilk haftalardan sonra yarışmaya odaklanmadım, başında tahminimi yapıp sonra etkinliği yürüttüm Tols ile :A
------

İlk yarışmadaki gibi hevesim yok benim artık. Maksat katılım sayısı kabarık görünsün diye devam ederim. Artık sonuncu olmamak en büyük amacım ve onuda fazlasıyla başarıyorum :A
Kesinlikle sonuncu olmamak bile yeterli bir durum benim için de... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Diyeceğim odur ki tahmin edeceğin üzere U MU RUM DA değil... :A
Haklısın
ismail-abi-gif-14.gif

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
------

Futbol ilgimi çekmiyor. İddia falan hiç bilmem. Bitcoin birazda borsa ile ilgileniyorum para değerlendirme yollarından.:F

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Futbol ilgimi çekmiyor. İddia falan hiç bilmem. Bitcoin birazda borsa ile ilgileniyorum para değerlendirme yollarından.:F
TR Ligi'nde 4. oldum 1 puan ile 3. olmayı kaçırmıştım :A ben seviyorum futbolu zaten geçmişim var. Burda okul zamanı futbol kulübüne yazdırmışlardı bir kaç sene oynadım :A
Bizim burda her çocuk muhakak en az 1 spor dalına yazılır. Karate istemiştim ama sonra futbol olmuştu :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
TR Ligi'nde 4. oldum 1 puan ile 3. olmayı kaçırmıştım :A ben seviyorum futbolu zaten geçmişim var. Burda okul zamanı futbol kulübüne yazdırmışlardı bir kaç sene oynadım :A
Bizim burda her çocuk muhakak en az 1 spor dalına yazılır. Karate istemiştim ama sonra futbol olmuştu :A

Güzelmiş. Bizde bir tek beden dersi olurdu onda da sadece salonda yada bahçe de koşardık. :D

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Güzelmiş. Bizde bir tek beden dersi olurdu onda da sadece salonda yada bahçe de koşardık. :D
Evet TR de küçükken ilkokul geçmişim olmuştu. Köydeydi ve dışarda spor vardı. Koşuda iyiydim. Futbola pek almıyorlardı sen kızsın deyip :A orda sadece mahallede oynanan futbolda eksik olununca kuzenlerim çağırırdı beni :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Evet TR de küçükken ilkokul geçmişim olmuştu. Köydeydi ve dışarda spor vardı. Koşuda iyiydim. Futbola pek almıyorlardı sen kızsın deyip :A orda sadece mahallede oynanan futbolda eksik olununca kuzenlerim çağırırdı beni :A

Erkekler bazen futbol için izin alırdı. Kızlarda kantine geçer otururdu müzik dinlerdik. Okullar hiç eğitici değil bizde. :(

• Beğendim
Reactions: Dosi