Euro❤ision 2023 l Final Yorumları

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Euphoria, Eurovision tarihindeki en sevdiğim şarkılardandı. Loreen'in bu şarkısı da ona çok benzer ama 1-2 tık altında. Yine de kazanmasına itirazım yok sanırım.

Üst sıralardaki şarkıları izledim. Norveç ve İsrail'i beğendim. Finlandiya özgünmüş. Çekya, Estonya da iyilermiş...

• Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,636
Puanı
1,060
Euphoria, Eurovision tarihindeki en sevdiğim şarkılardandı. Loreen'in bu şarkısı da ona çok benzer ama 1-2 tık altında. Yine de kazanmasına itirazım yok sanırım.
Seyircilerin sürekli Cha Cha Cha diye tezahürat yapmasına gıcık oldum. Umarım halk oylamasından birinci çıkmaz. :A
Açıkçası buradan şu çıkıyor. Jürinin yüzüne bakmadığı Norveç, halk tarafından çok beğenmiş. (Bende beğendim)
bi danimarka eksik :A
Geçen seneki skandal oylamadan sonra şikayet etmek doğru olmaz ama birinci olmasına rağmen İsveç halk oylamasında tek bir ülkeden dahi 12 puan alamamış. Finlandiya'nın şarkısını hala dinlemedim ama halk oylamasında gelmiş geçmiş en iyi puanı alanlardan biri olmuş. Halk kimi seçtiyse o 1. olmalı bence. Şu puan sistemi gerçekten can sıkıcı bir durum, o yüzden eski Eurovision'un tadı yok. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Eurovision'un umurumda olmadığı son sene. Gelecek sene TRT 1 ekranlarından hep birlikte izleyeceğiz yarışmayı bütün Türkiye olarak...
1825 gün sonra inşallah, az kaldı…

IMG_3219.jpeg