Et Ağırlık mı Beslenirsiniz Ot Ağırlık mı?

Et Ağırlık mı Beslenirsiniz Ot Ağırlıklı mı?

• Et

Oy: 7 41.2%
  • Ot

Oy: 1 5.9%
  • İkisi de

Oy: 9 52.9%

• Kullanılan toplam oy
    17

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Ben her iki türlü de besleniyorum ya sizler?

• Beğendim
Reactions: Angelica

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Her ikiside...

Ama Ot da Yoğurtsuz tüketemem.

Kabuska yemekde zorlanırım kokusundan dolayı birde bamba bazan çok sümüklü olabiliyor. Onun dışında yoğurt olduğu sürece ot yerim.

Ete gelince Yağlı et ile aram yok;sadakat yiyemiyorum.
Balıkda da @dreamy @MEnes den gelen üşengeçlikle :X:X:X kılçık yoruyor o yüzden kılçıksız temiz balıklar tercihim. Mezgit mesela :bhr:

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Her ikisi de.

Ot derken maydanoz, naneyi kastetmiyorum anket. Baklagil olabilir, pirinç olabilir en azından sabah kahvaltısında zeytin olur. Hepsi otcul yaşayana uygun şeyler bunlar. Ot tüketmiyorum demek saçma bence.:D

Et tabi ki tüketiyorum. Kurbanda ciğer güzel gidiyor. Balık seviyorum genelde.:-)
------

Seni görüp yazdım uzun uzun açıklamalı mesajımı:D

Son düzenleme:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Her ikisi de diyorum :A eti daha çok severim ama tüketme konusunda otla eşit diyebilirim :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Her ikisi de.

Ot derken maydanoz, naneyi kastetmiyorum anket. Baklagil olabilir, pirinç olabilir en azından sabah kahvaltısında zeytin olur. Hepsi otcul yaşayana uygun şeyler bunlar. Ot tüketmiyorum demek saçma bence.:D

Et tabi ki tüketmiyorum. Kurbanda ciğer güzel gidiyor. Balık seviyorum genelde.:-)
------

Seni görüp yazdım uzun uzun açıklamalı mesajımı:D
Haklısın, ben yanlış anlamışım o zaman. :D Ara sıra ot tüketiyorum diyeyim o zaman. Yine de öncelik etin. :D

• Güldürdün
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Haklısın, ben yanlış anlamışım o zaman. :D Ara sıra ot tüketiyorum diyeyim o zaman. Yine de öncelik etin. :D

Bazı insanlar kendilerini çok kaliteli göstermek için böyle şeyler söylüyor . Sen öylesin demiyorum ama genellemeye bakarsak Bu tavır mevcut. Bu tarz tavırlar hoşuma gitmediği için hemen duruma atladım:D

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Bizde çözemedik henüz 😂😂😂😂
------

Bazı insanlar kendilerini çok kaliteli göstermek için böyle şeyler söylüyor . Sen öylesin demiyorum ama genellemeye bakarsak Bu tavır mevcut. Bu tarz tavırlar hoşuma gitmediği için hemen duruma atladım:D
İzmitlime bak sen olaya nasıl felsefik, idolojik, marksist, kapitalist bakmış 🤭🤭😁😁😁