Eski Yugoslav Ülkeleri Yıllık Reyting Verileri Açıklandı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Makedonya'da yapılan bir araştırmaya göre, ülkede TV kanallarında yayınlanan diziler arasında en sevilen iki dizi 'Binbir Gece' ile 'Kurtlar Vadisi'... Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in oynadığı 'Binbir Gece', kadınlar arasında; Necati Şaşmaz'ın ' Polat Alemdar'ı canlandırdığı Kurtlar Vadisi ise erkekler arasında oldukça popüler. ' Gümüş', 'Dudaktan Kalbe', 'Hanımın Çiftliği', 'Elveda Derken' ve 'Yaprak Dökümü' gibi diziler de Makedon seyirciler tarafından ilgiyle izleniyor. (Kaynak: TelevizyonGazetesi.com)

Türk izleyicisini ekranlara bağlayan dizilerden biri olan ''Binbir Gece'', yaklaşık 4 ay önce Sırbistan'daki Fox televizyonunda yayınlanmasıyla birlikte büyük bir beğeni topladı. Diziye olan bu ilgi, Sırbistan'ın komşuları Bosna-Hersek, Hırvatistan ve Karadağ'daki televizyon yapımcılarını harekete geçirdi. Dizi, Hırvatistan'ın en çok izlenen özel kanalı RTL'de 22 Ağustosta izleyiciyle buluştu.

shakeproductions

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
Makedonyada reytingler aylık ve yıllık ölçülür hatta tüm yugoslav ülkelerinde öyle eğer izlense top 10 a girerdi top 10 da yokmuş :D
Ayrıca yılımın yarısını baka bi ülkede geçirmem çokda tuhaf değil :) tekrar veriyorum linki

alın size kaynak ağlayın şimdi anlamıda bunun öyle bir geçer zamanki makedonyanın en çok izlenen dizistutup kafamdan tablo yazacak değilim.O videoda tetevodan 45 bin şehir yani Makedonya 2 milyon gerçekten akın etmişler : )))))) ha birde Orasının nüfusunun %70 i müslüman ve o diziyi Makedonyada sadece müslümanlar izliyor neden izdiham olduğunu anlamışsınızdır Çok saçma bir kanıt neyse ben link verdim bakıp ağlarsınız vadi fanları

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Makedonya'da yapılan bir araştırmaya göre, ülkede TV kanallarında yayınlanan diziler arasında en sevilen iki dizi 'Binbir Gece' ile 'Kurtlar Vadisi'... Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in oynadığı 'Binbir Gece', kadınlar arasında; Necati Şaşmaz'ın ' Polat Alemdar'ı canlandırdığı Kurtlar Vadisi ise erkekler arasında oldukça popüler. ' Gümüş', 'Dudaktan Kalbe', 'Hanımın Çiftliği', 'Elveda Derken' ve 'Yaprak Dökümü' gibi diziler de Makedon seyirciler tarafından ilgiyle izleniyor. (Kaynak: TelevizyonGazetesi.com)

Türk izleyicisini ekranlara bağlayan dizilerden biri olan ''Binbir Gece'', yaklaşık 4 ay önce Sırbistan'daki Fox televizyonunda yayınlanmasıyla birlikte büyük bir beğeni topladı. Diziye olan bu ilgi, Sırbistan'ın komşuları Bosna-Hersek, Hırvatistan ve Karadağ'daki televizyon yapımcılarını harekete geçirdi. Dizi, Hırvatistan'ın en çok izlenen özel kanalı RTL'de 22 Ağustosta izleyiciyle buluştu.
şimdi sallamasyon yazar

8 diziden 5i Kanal D`de yayınlandı

Son düzenleme:

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169

Buda video

Moderatörün son düzenlenenleri:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ee tamam vadi işte doğru haber bu arkadaş 3 tablo koymuş bu mu kanıt bi de yılın yarısını oralarda geçiriyom yazmış :D :D

- - - Ekleme - - -

bu da video :D

- - - Ekleme - - -

bu konuyu açan arkadaş kurtlar vadisinin o ülkelerde yayınlandığı her hangi bi günün reytingini koysun hadi bekliyorum hodri meydan koy :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Takasın videoda Bez Bebekteki çoğaltma tekniği kullanılmış gibi. 1 adamdan 4-5 yerde var :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
arkadaş forumdan biri yazısından belli :D

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
ee tamam vadi işte doğru haber bu arkadaş 3 tablo koymuş bu mu kanıt bi de yılın yarısını oralarda geçiriyom yazmış :D :D

- - - Ekleme - - -

bu da video :D

- - - Ekleme - - -

bu konuyu açan arkadaş kurtlar vadisinin o ülkelerde yayınlandığı her hangi bi günün reytingini koysun hadi bekliyorum hodri meydan koy :D

Ben senin dizine birşey dedimmi demişsin açık ara vadi en çok izlenen dizi falan.
Sanki balkanalrdaki admaların hepsi erkek gibi.Kabullenin artık vadi erkek dizisi ve hiçbir kadın mecbur kalmadıkçada izlemez.

shakeproductions

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
Makedonyada reytingler aylık ve yıllık ölçülür hatta tüm yugoslav ülkelerinde öyle eğer izlense top 10 a girerdi top 10 da yokmuş :D
Ayrıca yılımın yarısını baka bi ülkede geçirmem çokda tuhaf değil :) tekrar veriyorum linki

Virgülün üstüne TIKLA HABERE BAK! AL SANA KANIT

alın size kaynak ağlayın şimdi anlamıda bunun öyle bir geçer zamanki makedonyanın en çok izlenen dizistutup kafamdan tablo yazacak değilim.O videoda tetevodan 45 bin şehir yani Makedonya 2 milyon gerçekten akın etmişler : )))))) ha birde Orasının nüfusunun %70 i müslüman ve o diziyi Makedonyada sadece müslümanlar izliyor neden izdiham olduğunu anlamışsınızdır Çok saçma bir kanıt neyse ben link verdim bakıp ağlarsınız vadi fanları

İsteyen tıklasın linke baksın
,

Buyrun uyduruk videolar veya haber değil makedonca haber

AYnı videoyuda 90 kez gönderme söyledik ya orası müslüman dolu sıkıyosa 1 milyona yakın nüfusulu skopjeye gitseydi bu aynı kürtçe bir diziyi türkiyede verip o dizide oynuyanların hakkariye gidip birsürü kalabalıkla karşılaşması ve o videoylada Türkiyede bu dizi çok izleniyor denmesi gibi

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ben senin dizine birşey dedimmi demişsin açık ara vadi en çok izlenen dizi falan.
Sanki balkanalrdaki admaların hepsi erkek gibi.Kabullenin artık vadi erkek dizisi ve hiçbir kadın mecbur kalmadıkçada izlemez.

türkiye de erkeklerin en çok izlediği dizi açık ara vadi kadınlarda da my den sonra 2.ci :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
kadınların en çok izlediği 2.dizi :D erkeleri söylemeye gerek yok zaten :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
O nerden çıktı.Bir kadın niye izlesinki vadiyi.

nasıl niye izlesin vadinin kadın izleyicisi de hayli fazladır geçen 2 haftanın araştırmasında erkelerin en çok izlediği dizi vadi kadınların my çıkmış kadınlarda 2.vadi :D hemde 20+ yaşta

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
nasıl niye izlesin vadinin kadın izleyicisi de hayli fazladır geçen 2 haftanın araştırmasında erkelerin en çok izlediği dizi vadi kadınların my çıkmış kadınlarda 2.vadi :D hemde 20+ yaşta

kim araştırmış onu Vadiciler fun clup grup başkanımı

- - - Ekleme - - -

kim araştırmış onu Vadiciler fun clup grup başkanımı

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Konu bu sekilde ilerleyecekse kilitlemek zorunda kalacagiz..

Tartisma yapmaniz bir seyi degistirmiyor!

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bende kanıt koyuyorum makedonya burası :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...