Spor Ersun Yanal

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Trabzonsporluların kafayı taktığı adam :A
Bizde 2 kez istifa etti. İlk istifa ettiğinde daha yeni 2 yıllık sözleşmesi vardı ve senelik 1.5 milyon dolar alıyordu. 3 milyonumu verin diyip gitmedi şu anda sizin başınızdaki kimya profesörü gibi :A

Demek sizi pek sevmiyor canım hocam :A
Biz kafaya takmıyoruz artık sadece gerçekleri görebilecek kadar akıllandık. Sözleşmede yazılan parayı alması kadar doğal bir durum yok. Dediklerinden anladığım kadarıyla sen kovulsan ve paranı vermeseler çok mutlu olacaksın. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Biz kafaya takmıyoruz artık sadece gerçekleri görebilecek kadar akıllandık. Sözleşmede yazılan parayı alması kadar doğal bir durum yok. Dediklerinden anladığım kadarıyla sen kovulsan ve paranı vermeseler çok mutlu olacaksın. :D
Sen bence okuduğunu anlamadın :A

Ortada kovulma diye bir şey yok. Ersun hoca bizde 2 kez istifa etti. Kovulmayı bekleyip tazminatını çatır çatır alabilirdi ama Fenerbahçeliliğini gösterip 5 kuruş almadan gitti.
Kafaya takmamış haliniz buysa takmış haliniz nasıl acaba :A Konu ne zaman Ersun Yanal olsa paracı diyen sizsiniz ben de gerektiğinde parayı elinin tersiyle ittiğini anlatıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Sen bence okuduğunu anlamadın :A

Ortada kovulma diye bir şey yok. Ersun hoca bizde 2 kez istifa etti. Kovulmayı bekleyip tazminatını çatır çatır alabilirdi ama Fenerbahçeliliğini gösterip 5 kuruş almadan gitti.
Kafaya takmamış haliniz buysa takmış haliniz nasıl acaba :A Konu ne zaman Ersun Yanal olsa paracı diyen sizsiniz ben de gerektiğinde parayı elinin tersiyle ittiğini anlatıyorum :A
Kardeşim adam bize her geldiğinde saçma sapan transferler yapıp para harcatan adama "paracı" demem kadar doğal bir şey olmaz bence. Kendisi Comolli'yi gönderip kendi adamları ile yaptığı transferlerle Fenerbahçeliliğini zaten herkese kanıtladı. Onlardan aldığı komisyonlar tazminata gerek duydurmaz zaten. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kardeşim adam bize her geldiğinde saçma sapan transferler yapıp para harcatan adama "paracı" demem kadar doğal bir şey olmaz bence. Kendisi Comolli'yi gönderip kendi adamları ile yaptığı transferlerle Fenerbahçeliliğini zaten herkese kanıtladı. Onlardan aldığı komisyonlar tazminata gerek duydurmaz zaten. :D
Enteresan :A
Gs'nin elinden kaptığı Vedat Muriç bile tek başına kaç milyon kazandırdı :A Aldırdığı Altay belki 2-3 sene sonra sonra 15-20 edecek ben her ne kadar pek sevmesem bile.
Komisyon diyebileceğin bir Tolgay Arslan var onda da takım küme düşme korkusundan para hesabı yapmadı. Comolli'yi mi gönderdi kljgklsjkgjkls Comolli ocak 2020 Ersun hoca şubat 2020'de gitti. Comolli'siz yaptırdığı transfer sayısı 0(sıfır)
Başka? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mesmeso

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Emre seni çiğ çiğ yedi br şey yapamadık bu da bizim ayıbımız olsun. Sana bir sol beki çok görüp stajere 20 transfer yaptılar onlara da yazıklar olsun.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Kadıköy serisi gidince çok laf etmiştim kendisine pişmanım. Göze en hoş gelen Fenerbahçe'yi ben Ersun Yanal ile izledim. Hatta bence 19/20'de bazı maçlarda 13/14 sezonu standardını bile geçmiştik. Geçen sezon hakemlerin sezona etkisi ortada. Bir daha Fenerbahçe teknik direktörü olamayacağını biliyor ve bundan üzüntü duyuyorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kadıköy serisi gidince çok laf etmiştim kendisine pişmanım. Göze en hoş gelen Fenerbahçe'yi ben Ersun Yanal ile izledim. Hatta bence 19/20'de bazı maçlarda 13/14 sezonu standardını bile geçmiştik. Geçen sezon hakemlerin sezona etkisi ortada. Bir daha Fenerbahçe teknik direktörü olamayacağını biliyor ve bundan üzüntü duyuyorum.

Hak ediyoruz :A Hocasız Fenerbahçe dedirttiler bu adama.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Dönem itibariyle Aykut Kocaman futbolunu dahi çok ofansif gösterecek çağ dışı ve akıllara ziyan bir defansif futbol oynatan teknik direktördür. Antalyaspor şu an ligin en antipatik takımı ve Ersun Yanal da en antipatik hocasıdır şahsıma göre.

Haklı sebepleri, kadrosu şusu busu bir kenara, böylesine futboldan soğutan bir futbol sistemi gerçekten çok sinir bozuyor. Adam 8+2+0 ile maçlara çıkıyor, hücum yapmak istediğinde 7+2+1. Sadece defans oynatması değil, daha ilk yarıdan oyunu yavaşlatmaları, yerden kalkmamaları çıldırtıyor yoksa mert bir şekilde defans oyunu oynasalar amenna.

Bir Galatasaray'lı olarak şöyle bir düşününce bu sezon birçok maçı kaybettik, birçok beraberlik yaşandı. Kayserispor tek kale oynanmasına rağmen beraberlik geldi, yenildiğimiz maçlar ortada. Buna rağmen en sinirimi bozan, en unutamadığım, en sinir dolduğum maç Antalyaspor maçı olarak geride kaldı. Bu antiyi toplamak da bir başarıdır elbette, buna bir şey demiyorum. Ama Aykut Kocaman'ın Konyaspor dönemi futboluna bile illahlah ettirecek kadar defansif bir futbol sistemi kurması antipatiyi yükseltiyor. Atletico Madrid'de Simaone'nin Türkiye'de Aykut Kocaman'ın bile yapamadığı kadar tır çekiyor kaleye resmen.

Bu çağ dışı futbolla Galatasaray'dan puan aldın, Beşiktaş'tan aldın, Trabzon'dan aldın bakalım Fenerbahçe'ye karşı nasıl oynayacaksın böyle çağ dışı mı yoksa hücum ağırlıklı mı? Fenerbahçe'den puan aldığı an üzerindeki antipati de ortadan kalkar benim adıma. Kalkmasa da en azından her takıma karşı aynı olduğu anlaşılır.

Sergen Yalçın da geçtiğimiz hafta sonuna dek haklıydı. Ersun Yanal başarılı bir teknik direktör çünkü rakibin sinir sistemini mahveden bir defansif sistem kurmuş takımına.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son 9 maçtır yenilmemiş takımın teknik direktörüdür. Evet, kendi futbol mantalitesinin tamamen dışına çıktı ancak gerekirse defansla da başarılı olabileceğini gösterdi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Son 9 maçtır yenilmemiş takımın teknik direktörüdür. Evet, kendi futbol mantalitesinin tamamen dışına çıktı ancak gerekirse defansla da başarılı olabileceğini gösterdi.
Sadece defans oynattığı için değil, taktik olarak yerden kalkmamayı, daha ilk yarıdan, 60.dakikadan zaman geçirmeye yavaş taç ve korner atmaya çalışmaları ve oyunu yavaşlatmaları antipati topluyor. Pek gerçekleşeceğini sanmıyorum Fenerbahçe rahat yenecektir fakat ola ki FB'den de puan aldı ve sürekli yerden kalkmama, oyunu yavaşlatma taktiğiyle aldılar işte canınız yandığı an bizim ve Sergen'in neden bu kadar sinirli olduğunu anlayacaksınızdır. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sadece defans oynattığı için değil, taktik olarak yerden kalkmamayı, daha ilk yarıdan, 60.dakikadan zaman geçirmeye yavaş taç ve korner atmaya çalışmaları ve oyunu yavaşlatmaları antipati topluyor. Pek gerçekleşeceğini sanmıyorum Fenerbahçe rahat yenecektir fakat ola ki FB'den de puan aldı ve sürekli yerden kalkmama, oyunu yavaşlatma taktiğiyle aldılar işte canınız yandığı an bizim ve Sergen'in neden bu kadar sinirli olduğunu anlayacaksınızdır. :A
21 takım arasından tek transfer yapamayan yönetimi karışan başkanı bile olmayan bir takımda başarılı işler yapıyor.
Bugün Trabzonspor bile 1-0'ı korumak için 80'den itibaren taç çizgisinin orada oyalandı Antalyaspor'un oyalanması kadar doğal bir şey yok. O takımla klasik Ersun Yanal futbolunu oynatırsa intihar eder. Bizden de puan alırsa helal olsun.

Ahh be hocaaam. Paralel evren varsa orada hakkını vermişlerdir ve bizi mutlu ediyorsundur umarım. Sana Falette başkalarına Mesut Özil :(

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yavaş taç ve korner kullanırsın, o sıkıntı değil, 6-3-1 de oynarsın bu da sıkıntı değil. Olay futbolcuların kurşun yemiş gibi, ölmüş gibi yerde kıvranmaları. 10 kere ölü taklidi yapıyorlarsa bunun sadece 1 tanesi doğru çıkıyor. Bunu çoğu Anadolu takımı yapıyor ama Ersun Yanal'da inanılmaz absürd duruyor.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Şaka maka bu twit galiba gerçek olacak. 3.Ersun Yanal dönemi bu sezondan sonra bence olacak. Geçen senenin en suçsuz kişisinin Ersun hoca olduğunu herkes kabul etmeye başladı.
Hayalim sezon sonu yeni başkan ve Türkiye Kupası'nı kazanan Ersun Yanal'ın 3.dönemi ama imkansız tabii.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
O kadar taraftar desteğiyle gelip şu ikisini kulüpten uzaklaştırmak yerine yakınlaştırdın.
Hem kendine hem Fenerbahçe'ye zarar verdin maalesef hocam...