En Tehlikeli Lunaparak Aletleri!!!

Hangilerine binmek isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

@MEnes bu sana gelsin :A Yeme bizi bunların hepsi seni korkutur da gerer de :A Zaten bunlara binip korkmayan insan yok ki :A Ankara'da çok kez bindim bağırmayan, küfür etmeyen bir Allah'ın kulu yoktu :A
1 kez bile bağırmadım, 1 kez bile korkmadım... :A ister inanırsııın ister inanmazsın, keyfin bilir... :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gözlerim açık ellerimi havaya kaldırıp gülerek karşıladım her çeşit alete bindiğimde... :A Tekrar ediyorum asla korkmadım ve korkmam da... :A
Ya ben de hepsinden korkmuyorum tabii dediğin gibi yaptıklarım da var :A Makas, disco falan bunlar çok basit geliyor bana da :A
Ama adrenalin, asansör falan korkmamak büyük başarı :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ya ben de hepsinden korkmuyorum tabii dediğin gibi yaptıklarım da var :A Makas, disco falan bunlar çok basit geliyor bana da :A
Ama adrenalin, asansör falan korkmamak büyük başarı :A
Lan hız trenine arka arkaya 10 kere bindim diyorum daha ne diyeyim... :A 360'a arka arkaya 5 tur bindim, Adalet Kulesi'ne keza 5 tur bindim. Sarmıyor bana gereken adrenalini sağlamıyor... :A Yurtdışındakilere baktım onlar da beni korkutmaz, pek ihtimal vermiyorum... :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Lan hız trenine arka arkaya 10 kere bindim diyorum daha ne diyeyim... :A 360'a arka arkaya 5 tur bindim, Adalet Kulesi'ne keza 5 tur bindim. Sarmıyor bana gereken adrenalini sağlamıyor... :A Yurtdışındakilere baktım onlar da beni korkutmaz, pek ihtimal vermiyorum... :A
Tuhaf :A Bir ara seninle Gençlik Parkı'nda adrenaline binmek isterim merak ettim :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tuhaf :A Bir ara seninle Gençlik Parkı'nda adrenaline binmek isterim merak ettim :A
Ben Harikalar Diyarı'na çok gitmek istiyordum Ankara'ya uğradığımda ama bir türlü fırsat oluşturamadım. Bir dahaki gelişimde ne yapıp edip yapacağım. Hangisi daha adrenalinli sen bilirsin gerçi, Gençlik Parkı ise oraya gidilir... :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben Harikalar Diyarı'na çok gitmek istiyordum Ankara'ya uğradığımda ama bir türlü fırsat oluşturamadım. Bir dahaki gelişimde ne yapıp edip yapacağım. Hangisi daha adrenalinli sen bilirsin gerçi, Gençlik Parkı ise oraya gidilir... :A
Aşağı yukarı aynı da ben de bu tür şeylere binmeyeli 4-5 sene oldu değişmiş olabilir :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aşağı yukarı aynı da ben de bu tür şeylere binmeyeli 4-5 sene oldu değişmiş olabilir :A
Vialand'le yakındır bence de ama farklı konumlar ve farklı yerler olduğu için yine de ilgimi çekiyordu oralar. Neyse artık nasip olursa Ankara'ya geldiğimde o işi yapalım, nasıl bir manyak olduğumu gör... :A

• Güldürdün

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
@MEnes Uyuşukluğun kitabını @dreamy ile bilrikte yazmış kardeşim benim.
Bu kadar uzun uzun yorumlarına alışkın değilim :Z :Z :Z
Doğru konuyu bulmuşum desene..Bundan sonra tüm adrenalin içerikli konularda önce seni etiketliyeceğim:A:A:A

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Üşengeç insanlar da vardır...
1626119995246.png

• Harika
Reactions: dreamy