En Tehlikeli Lunaparak Aletleri!!!

Hangilerine binmek isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Ben bu tür şeylere binmeyi seviyorum ama midem sevmiyor maalesef. :A Kusma ihtimalim olduğu için fazla dönmeli, uçmalı, haraketli şeylere binmeye cesaret edemiyorum. :(

O 1-2 dakikalık anlık atraksiyon, korku falan çok keyifli bence. Roller Coaster bayağı iyi duruyor, ben buradakini bile çok beğenmiştim ama videodaki çok daha fena gibi. :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Ellerine sağlık, bayağı emek harcamışsın. @The_Erinch

Lunaparka 6-7 yaşımdayken gittiğimizde normal hızla yukarıdan aşağı dönen alet bir anda bozuldu. Herkesin bağırdığını hatırlıyorum, epey de karanlıktı hava. 2 saatten fazla beklediler orada. Dönemin şartları şimdiki gibi değildi, galiba o yüzden uzandı. Biz gittik, hala kurtarılmayı bekliyorlardı. Bir gün sonra evde televizyondan izlemiştik olayı.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aaah ah bizim ülkede yok ki böyle şeyler... Vialand var Vialand'daki hız treni ve 360 bana basit geliyor resmen... Hep daha fazla adrenalin istiyorum ama İstanbul'da ve ülkede bunu bulmak imkansız... Yukarıdaki listede yer alan tüm aletlerin hepsine aynı gün içinde binebilirim... O derece adrenaline açım... :A

Bir tek GMax varmış sanırım o da kaldırıldı diye hatırlıyorum, kaldırılmadıysa konumunu bulup uğrayacağım... :A Scream Zone da Vialand'de vardı Adalet kulesi kardeşim... Arka arkaya 5 tur binmiştim... Zaten Vialand'de ne varsa hepsine çılgınlar gibi binmiştim de işte beni kesmiyor onlar... Hız trenine aynı gün 10 kere binmiştim, yine yetmemişti...
------

Şimdi detaylı izledim de yukarıdaki aletleri bunlar da beni kesmezmiş... Yok yok beni korkutacak veya gerecek bir Lunapark aleti olduğunu maalesef sanmıyorum...

Bu arada konu için eline sağlık abi çok eğlenceli bir konu olmuş... @The_Erinch

Son düzenleme:

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
@The_Erinch şöyle bir video vardı. Bu en ürpertici olanıdır bence.:D

Benim paylaştığım nasıl. Buda seni korkutmazsa gerçekten yok diyebiliriz.:F

Aaah ah bizim ülkede yok ki böyle şeyler... Vialand var Vialand'daki hız treni ve 360 bana basit geliyor resmen... Hep daha fazla adrenalin istiyorum ama İstanbul'da ve ülkede bunu bulmak imkansız... Yukarıdaki listede yer alan tüm aletlerin hepsine aynı gün içinde binebilirim... O derece adrenaline açım... :A

Bir tek GMax varmış sanırım o da kaldırıldı diye hatırlıyorum, kaldırılmadıysa konumunu bulup uğrayacağım sanırım... :A Scream Zone da Vialand'de vardı Adalet kulesi kardeşim... Arka arkaya 5 tur binmiştim... Zaten Vialand'de ne varsa hepsine çılgınlar gibi binmiştim de işte beni kesmiyor onlar... Hız trenine aynı gün 10 kere binmiştim, yine yetmemişti...
------

Şimdi detaylı izledim de yukarıdaki aletleri bunlar da beni kesmezmiş... Yok yok beni korkutacak veya gerecek bir Lunapark aleti olduğunu maalesef sanmıyorum...

Bu arada konu için eline sağlık abi çok eğlenceli bir konu olmuş... @The_Erinch

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Benim paylaştığım nasıl. Buda seni korkutmazsa gerçekten yok diyebiliriz.:F
Ya bunlar uzaktan böyle gözüküyor ama içine girince bunlar hiç bir şey... :A Bundan da korkacağımı sanmıyorum, pek olası gözükmüyor. :A Zaten yorumlara baktım biraz 'bunları izleyip korkutucu olduğunu düşünenler gerçekten binince hikaye olduğunu söyler' falan diyor millet. :A Ben mesela böyle aletlerde elimi bile tutmam havaya kaldırırım gökyüzünün tadını çıkarırım... :A Millet korku çığlığı atar ben gülerim falan, düşün öyle bir manyağım... :A

• İlginç
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Ya bunlar uzaktan böyle gözüküyor ama içine girince bunlar hiç bir şey... :A Bundan da korkacağımı sanmıyorum, pek olası gözükmüyor. :A Zaten yorumlara baktım biraz 'bunları izleyip korkutucu olduğunu düşünenler gerçekten binince hikaye olduğunu söyler' falan diyor millet. :A Ben mesela böyle aletlerde elimi bile tutmam havaya kaldırırım gökyüzünün tadını çıkarırım... :A Millet korku çığlığı atar ben gülerim falan, düşün öyle bir manyağım... :A

Tek tek aşağıya bıraktığı an korkutucu geldi bana. Sonra salıncak gibi döndürüyor. Manyakça bir şey. Bayılırdım yüksek ihtimalle.:D

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tek tek aşağıya bıraktığı an korkutucu geldi bana. Sonra salıncak gibi döndürüyor. Manyakça bir şey. Bayılırdım yüksek ihtimalle.:D
Yani ben de ilkte acaba falan dedim ama yorumlara bakınca benim kafadan yabancı arkadaşları gördüm ve korkma ihtimalimin olmadığını anladım... :A Vialand'deki Adalet Kulesi 50 60 metre yükseğe çıkıp bir anda bırakıyor. Bu da onun bir benzeri tek tek bırakıp sonra döndürüyor. Yani aslında aralarında çok fark yok ve o bırakma zaten beni hiç korkutmadığı için korkacağımı düşünmüyorum. Ama keyifli bir alet o kesin. :A

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Yani ben de ilkte acaba falan dedim ama yorumlara bakınca benim kafadan yabancı arkadaşları gördüm ve korkma ihtimalimin olmadığını anladım... :A Vialand'deki Adalet Kulesi 50 60 metre yükseğe çıkıp bir anda bırakıyor. Bu da onun bir benzeri tek tek bırakıp sonra döndürüyor. Yani aslında aralarında çok fark yok ve o bırakma zaten beni hiç korkutmadığı için korkacağımı düşünmüyorum. Ama keyifli bir alet o kesin. :A

60 metre yukarıdan aşağıya bırakan aletten ben çok korkardım. Korku eşiğin gerçekten düşükmüş.:D

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
60 metre yukarıdan aşağıya bırakan aletten ben çok korkardım. Korku eşiğin gerçekten düşükmüş.:D
Önce sana İstanbul'u gösteriyor 5 6 saniye böyle huzurlu bir manzara sunuyor. Sonra bir anda 70 80km hızla seni boşluğa bırakıyor... Millet çığlık atıyor ben ise o sırada gülüyorum... :A Evet korku eşiğim biraz düşük gerçekten de... :A

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Önce sana İstanbul'u gösteriyor 5 6 saniye böyle huzurlu bir manzara sunuyor. Sonra bir anda 70 80km hızla seni boşluğa bırakıyor... Millet çığlık atıyor ben ise o sırada gülüyorum... :A Evet korku eşiğim biraz düşük gerçekten de... :A

Bahsettiğini şuan izledim. Saniyelik bir olaymış. Çok korkutucu değil bence de.:F

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Yok yok değil 2 3 saniye sürüyor, hiç de öyle korku dolu değil... :A Vialand'deki en korkutucu olma ihtimali olan alet sanırım 360'tır. Ama o da bende hiç etki uyandırmamıştı tabi... :A

360 korkutucu bence. O kadarda değil. Ters takla attırıyor. Başın döner en azından bir şey hissedersin:F

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
360 korkutucu bence. O kadarda değil. Ters takla attırıyor. Başın döner en azından bir şey hissedersin:F
Ters takla benim aradığım şey zaten bu tür aletlerde... :A Ters takla attırmayan şeye kimse korkutucu demesin. :A Onun dışında dışardan korkutucu duruyor ama insanın bindikçe binesi geliyor öyle çok sıkıntılı bir alet değil. :A

• Güldürdün

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Birgün senle takılalım Enesim. Ajandaya not et. 👍👍

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

@MEnes bu sana gelsin :A Yeme bizi bunların hepsi seni korkutur da gerer de :A Zaten bunlara binip korkmayan insan yok ki :A Ankara'da çok kez bindim bağırmayan, küfür etmeyen bir Allah'ın kulu yoktu :A