En Son Reyting Sonuçları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,228
Puanı
1,061
Jet Sosyete maç yüzünden kötü düşmüş gelecek hafta yeniden 4 üstüne çıkar. Birazdan finalciler bastırır şimdi. :A SAK da sürekli vurulmalı, kaçırılmalı bölüm yapınca AB'si yükselmeye başladı ondan da etkileniyor. Fragmanın çok geç çıkmasını da unutmamak lazım.

Ama her şeyden çok AB'nin temcit pilavı Çocuklar Duymasın'ın daha çok izlemiş olması beni daha çok şaşırttı. Şaka gibi resmen.

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,969
Puanı
410
TOTAL

1/ Sen Anlat Karadeniz (atv) = 14.13 rtg
4/ Müge Anlı (atv) = 4.36 rtg
9/ Çocuklar Duymasın (Kanal D) = 3.56 rtg
18/ Jet Sosyete (Tv8) = 2.30 rtg

AB

1/ Sen Anlat Karadeniz (atv) = 9.77 rtg
4/ Çocuklar Duymasın (Kanal D) = 3.94 rtg
5/ Jet Sosyete (Tv8) = 3.77 rtg
6/ Müge Anlı (atv) = 3.44 rtg

Totaldd 4.36 rtg alan Müge Anlı eğer patlama yapıp 5 rtg alırsa totalde JS ve ÇD'yi ab'dede geçer maalesef

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yine muazzam reytingler. Dünkü bölüm sinema tadındaydı adeta Veli Çelik büyüksün. Mercan'nın iyileşmesi dizinin en büyük kozu. Diriliş'in karşısına sağlam olaylar çıkartacak gibi Erkan hoca. Ab'yi toparlamak kolay değil ama 10 rtg'e ramak kalmış. :clapping::clapping:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,354
Puanı
1,061
Jet Sosyete maç yüzünden kötü düşmüş gelecek hafta yeniden 4 üstüne çıkar. Birazdan finalciler bastırır şimdi. :A SAK da sürekli vurulmalı, kaçırılmalı bölüm yapınca AB'si yükselmeye başladı ondan da etkileniyor. Fragmanın çok geç çıkmasını da unutmamak lazım.

Ama her şeyden çok AB'nin temcit pilavı Çocuklar Duymasın'ın daha çok izlemiş olması beni daha çok şaşırttı. Şaka gibi resmen.
DqN99uTWoAAVdU-.jpeg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,022
Puanı
1,060

Acun'un da sabrının bi sınırı var yakında çeker fişini :A

Maç hiç bir diziyi etkilememiş JS'yi hiç etkilemez düşüşe bahane bulma :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ay yine keyiflendim. Dizi reytingleri ile daha çok güldürüyor :F
Rahmetli Revanda Yalan dünya zamanı ne kuduruyordu. Aynısı şuan :F

Star UTC'den sonra bununlada patlasa batardı iyi ki göndermiş :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,228
Puanı
1,061
Acun'un da sabrının bi sınırı var yakında çeker fişini :A

Maç hiç bir diziyi etkilememiş JS'yi hiç etkilemez düşüşe bahane bulma :F
Düne kadar maç olduğunu bile bilmiyordum ama öğrendikten sonra @denizz19'a düşer demiştim istersen sor. :A

SAK zaten kadın dizisi olduğu için etkilememiş, ÇD de ABC1'de düşmüş. Ama bu dizi geçen sezon da maçlardan etkileniyordu o yüzden pek şaşırmadım. Neyse gelecek hafta çatlamaya devam inşallah. :Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
SAK'ın bu kadar izlenip Jet Sosyete'nin izlenmemesi kesinlikle rezillik. :D @Aserat 3,77 ne la bu şekilde dayanamaz bitiriliriz bu. Muhteşemdi bölüm.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
Kadin'im Sali günü muhtesem gidiyor. Nazar degmesin. Bu haftaki bölüm o kadar iyiydi ki bu reytingleri fazlasiyla hakettigi tartisilmaz. :bhr:

UTC icin cok üzgünüm ama dizinin bu kadar gerilemesinin sebebi maalesef senarist. Eger bu diziyi Hande Altayli yazsaydi dizi suan bu halde olmazdi. Yine de gelecek hafta tekrar yükselip düse kalka Haziran'i görecegini umuyorum. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,228
Puanı
1,061
SAK'ın bu kadar izlenip Jet Sosyete'nin izlenmemesi kesinlikle rezillik. :D @Aserat 3,77 ne la bu şekilde dayanamaz bitiriliriz bu. Muhteşemdi bölüm.
Asıl ÇD'nin geçmesi daha büyük skandal. Dünkü maç Şampiyonlar Ligi maçıydı öyle sıradan bir şey değil. Gelecek hafta 4+ olur yeniden. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
Sen Anlat Karadeniz'i tebrik ederim. Dirilis yokken reytingleri iyi toparladi. :X

Jet Sosyete bombos günde bile 2 reyting almis, AB'de cok kötü düsmüs. Dizinin yakinda fisi cekilir.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,022
Puanı
1,060
Düne kadar maç olduğunu bile bilmiyordum ama öğrendikten sonra @denizz19'a düşer demiştim istersen sor. :A

SAK zaten kadın dizisi olduğu için etkilememiş de ÇD de ABC1'de düşmüş. Ama bu dizi geçen sezon da maçlardan etkileniyordu o yüzden pek şaşırmadım. Neyse gelecek hafta çatlamaya devam inşallah. :Z
Gelecek hafta da düşerse işi zor :A