En Son Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Jet Sosyete maç yüzünden kötü düşmüş gelecek hafta yeniden 4 üstüne çıkar. Birazdan finalciler bastırır şimdi. :A SAK da sürekli vurulmalı, kaçırılmalı bölüm yapınca AB'si yükselmeye başladı ondan da etkileniyor. Fragmanın çok geç çıkmasını da unutmamak lazım.

Ama her şeyden çok AB'nin temcit pilavı Çocuklar Duymasın'ın daha çok izlemiş olması beni daha çok şaşırttı. Şaka gibi resmen.

TOTAL

1/ Sen Anlat Karadeniz (atv) = 14.13 rtg
4/ Müge Anlı (atv) = 4.36 rtg
9/ Çocuklar Duymasın (Kanal D) = 3.56 rtg
18/ Jet Sosyete (Tv8) = 2.30 rtg

AB

1/ Sen Anlat Karadeniz (atv) = 9.77 rtg
4/ Çocuklar Duymasın (Kanal D) = 3.94 rtg
5/ Jet Sosyete (Tv8) = 3.77 rtg
6/ Müge Anlı (atv) = 3.44 rtg

Totaldd 4.36 rtg alan Müge Anlı eğer patlama yapıp 5 rtg alırsa totalde JS ve ÇD'yi ab'dede geçer maalesef

Yine muazzam reytingler. Dünkü bölüm sinema tadındaydı adeta Veli Çelik büyüksün. Mercan'nın iyileşmesi dizinin en büyük kozu. Diriliş'in karşısına sağlam olaylar çıkartacak gibi Erkan hoca. Ab'yi toparlamak kolay değil ama 10 rtg'e ramak kalmış. :clapping::clapping:

Jet Sosyete maç yüzünden kötü düşmüş gelecek hafta yeniden 4 üstüne çıkar. Birazdan finalciler bastırır şimdi. :A SAK da sürekli vurulmalı, kaçırılmalı bölüm yapınca AB'si yükselmeye başladı ondan da etkileniyor. Fragmanın çok geç çıkmasını da unutmamak lazım.

Ama her şeyden çok AB'nin temcit pilavı Çocuklar Duymasın'ın daha çok izlemiş olması beni daha çok şaşırttı. Şaka gibi resmen.
DqN99uTWoAAVdU-.jpeg

Acun'un da sabrının bi sınırı var yakında çeker fişini :A

Maç hiç bir diziyi etkilememiş JS'yi hiç etkilemez düşüşe bahane bulma :F

Ay yine keyiflendim. Dizi reytingleri ile daha çok güldürüyor :F
Rahmetli Revanda Yalan dünya zamanı ne kuduruyordu. Aynısı şuan :F

Star UTC'den sonra bununlada patlasa batardı iyi ki göndermiş :A

Acun'un da sabrının bi sınırı var yakında çeker fişini :A

Maç hiç bir diziyi etkilememiş JS'yi hiç etkilemez düşüşe bahane bulma :F
Düne kadar maç olduğunu bile bilmiyordum ama öğrendikten sonra @denizz19'a düşer demiştim istersen sor. :A

SAK zaten kadın dizisi olduğu için etkilememiş, ÇD de ABC1'de düşmüş. Ama bu dizi geçen sezon da maçlardan etkileniyordu o yüzden pek şaşırmadım. Neyse gelecek hafta çatlamaya devam inşallah. :Z

SAK'ın bu kadar izlenip Jet Sosyete'nin izlenmemesi kesinlikle rezillik. :D @Aserat 3,77 ne la bu şekilde dayanamaz bitiriliriz bu. Muhteşemdi bölüm.

Kadin'im Sali günü muhtesem gidiyor. Nazar degmesin. Bu haftaki bölüm o kadar iyiydi ki bu reytingleri fazlasiyla hakettigi tartisilmaz. :bhr:

UTC icin cok üzgünüm ama dizinin bu kadar gerilemesinin sebebi maalesef senarist. Eger bu diziyi Hande Altayli yazsaydi dizi suan bu halde olmazdi. Yine de gelecek hafta tekrar yükselip düse kalka Haziran'i görecegini umuyorum. :X

Sen Anlat Karadeniz'i tebrik ederim. Dirilis yokken reytingleri iyi toparladi. :X

Jet Sosyete bombos günde bile 2 reyting almis, AB'de cok kötü düsmüs. Dizinin yakinda fisi cekilir.

Düne kadar maç olduğunu bile bilmiyordum ama öğrendikten sonra @denizz19'a düşer demiştim istersen sor. :A

SAK zaten kadın dizisi olduğu için etkilememiş de ÇD de ABC1'de düşmüş. Ama bu dizi geçen sezon da maçlardan etkileniyordu o yüzden pek şaşırmadım. Neyse gelecek hafta çatlamaya devam inşallah. :Z
Gelecek hafta da düşerse işi zor :A