En Son Reyting Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Leke kadına etki etmiş ; TRT ve ATV nin dizileri hiç etkilenmiyor zatı :A neyse lekenin tekrarı da iyi 4 alsa yeter tüm gruplarda

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kadın'ın bu bölümden sonra düşmesini bekliyordum ama aylardır hala da Salı'nın en çok izlenilen dizisi olmaya devam ediyor. Finale yaklaşırken Hande Altaylı'dan iyi bir şok bekliyoruz. :Z @Forumdash @xBUGRAx @sokak sanati

Ne oldu ki bu bölüm. Neden düşmesini bekliyordun ben izlemiyorum şu mafya olaylarından sonra. Eski hikayeye geri dönüp bitirsinler.:X

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Ne oldu ki bu bölüm. Neden düşmesini bekliyordun ben izlemiyorum şu mafya olaylarından sonra. Eski hikayeye geri dönüp bitirsinler.:X
Sorun şu ki bölümde elde tutulur hiçbirşey olmadı. Son zamanlarda uzun uzun bakışmalar arttı şu mafya olayı benide sıkıyor ama bu son bölümde Arif-Bahar-Sarp üçgenine odaklandılar. Bahar ikisinede yüz veriyor zaten, senarist seyircinin tepkisine göre bir karar verecek gibi. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Yasak Elma'dan sonra Kadın da çökmüş. :Z Top'a az da olsa sempati mi duymaya başladım ne. :A @Yiğitt

Halka'nın bu reytinglerle (Jet Sosyete'nin başına gelen mucize gibi bir şey olmazsa) gelecek sezon devam etmesi imkansız. Sevenlerine şimdiden geçmiş olsun.

Aile Arasında'nın daha iyi gitmesini beklerdim. Gerçi izleyen izledi zaten de en azından 4'ü geçebilirdi.ss

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
Yasak Elma'dan sonra Kadın da çökmüş. :Z Top'a az da olsa sempati mi duymaya başladım ne. :A @Yiğitt

Halka'nın bu reytinglerle (Jet Sosyete'nin başına gelen mucize gibi bir şey olmazsa) gelecek sezon devam etmesi imkansız. Sevenlerine şimdiden geçmiş olsun.

Aile Arasında'nın daha iyi gitmesini beklerdim. Gerçi izleyen izledi zaten de en azından 4'ü geçebilirdi.ss
Yasak Elma'nın çöktüğü falan yok 4+ aldığı sürece devam edecek, sende çatlamaya devam edeceksin :A :A :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Leke'nin tekrarları iyi giderse haftaya +5, sonraki hafta +6 tamamdır bu iş :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: Yiğitt