En Son Gördüğünüz Rüya? 🛏

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ailecek eve geliyoruz. Salona geçene kadar ev karanlık. En son ablam geliyor ve olayların gelişebilmesi için kapıyı kapatmıyor. Kapıyı kapatmaya gidiyorum ve hâliyle karanlık tarafa geçiyorum. Geri dönerken salon kapısı açılmıyor, zorladıktan sonra açıp salona girmeyi başarıyorum. Babam gülüyor çünkü kapının kolay açılmasını engelleyen oymuş. Ne kadar komik. 🥰 Yerleşiyoruz derken 4 telefon birden aynı anda çalmaya başlıyor. Ben telefonumu almak için yan odaya gidiyorum, gelen aramayı açıyorum, salona geçiyorum. Dördümüz de oradayız ama bir kişi daha var, bir şey... 1.45 boylarında, elinde değnek ile gezen bir yaratık. Telefondaki ses "selamün aleyküm" diyor. Ben de içimden "hoca bitir rüyayı bitir" diyorum. Hiç işim gücüm yok sabahın köründe cinlerle mi uğraşacağım. :T:

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Rüyamda manyak bir yasak aşk dram filmi izledim. Hangi filmden diye düşünüp durdum sonra, meğer hangi filmdendi diye düşünüp durduğum kısım da rüyaymış. Rüya içinde rüya…@araf @Dosi @pompy

8.4
Ben mantıksız rüyalar görüyorum Aşıdan korkan birisi aşık olmuş tek şart koymuş aşı olacak aşı olmadan çıkmayacakmış o erkekle o kız ardından kız bana teklif etti en iyi arkadaşımın hoşlandığını biliyorum bir yerden Ankaradan gelen kağıt teklifi kabul et kızın @Tolstoyevski

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben mantıksız rüyalar görüyorum Aşıdan korkan birisi aşık olmuş tek şart koymuş aşı olacak aşı olmadan çıkmayacakmış o erkekle o kız ardından kız bana teklif etti en iyi arkadaşımın hoşlandığını biliyorum bir yerden Ankaradan gelen kağıt teklifi kabul et kızın @Tolstoyevski
Sen senaryolarında bile aşıdan bahsediyorsun o kadar bahsedersen rüyana girer :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir ara gördüğüm rüya:
IMG_20210919_162332.jpg

@Gerekli24 yüzünden profilime sardım :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Trabzonspor vs Beşiktaş maçındayız. Tribünler tam kapasite. Beşiktaş sakatlıklarla boğuşurken Trabzonspor'un hiç sakat futbolcusu yok. 5 dakikada 2-0, 15 dakikada 4-0 oluyor ve devre 5-1 bitiyor. Ortalık feci karışık. Beşiktaşlılar maç bitse de gitsek diyorlar. 2. yarı başlıyor. 6-1, 7-1, 7-2 derken maç 10-3 bitiyor. Kabus sona eriyor...

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and cookies