En Son Film & Sinema Haberleri

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Paul Walker Aramızdan Ayrılışının 6.Yılı...
1575117049063.png

30 Kasım 2013 tarihinde Kaliforniya'da arkadaşının kullandığı aracın aşırı hız nedeniyle kontrolünü kaybedip bir ağaca çarpması sonucunda arkadaşıyla beraber hayatını kaybetmiştir .
Hızlı ve Öfkeli filmi serisi filmi ile adeta filmi sevenler için aileden biri olmuştu...İlk öğrendiğimde gerçekten çok üzülmüşdüm;gencecik yaşı ve arkada bıraktığı ailesi ve sevenleri...

Ve sanırım bu sahne her erkeği muhakkak ağlatmıştır...

RIP Paul Walker....

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
1576184770012.png

Matrix 4 ve John Wick 4 aynı gün vizyona giriyor
Keanu Reeves'in başrollerini üstlendiği Matrix 4 ve John Wick 4, aynı gün vizyona girecek. Warner Bros.'un açıklamasını gören hayran kitlesi ise o günü "Keanu Reeves Günü" ilan etti.
Başarılı oyuncu Keanu Reeves’in merakla beklenen serilerinin devam filmleri olan Matrix 4 ve John Wick 4’ün vizyon tarihleri belli oldu. Warner Bros. iki filmin de 21 Mayıs 2021 tarihinde gösterime gireceğini duyurdu.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Arap... demek bize artık etiket yok. :(
Böyle birbirinize düşersiniz işte yılanlar ittifakı :A @Dosi @xemrexxx
Maskeli beni mi etiketlemiş? :eek: ben şuan şok :A
Uzun zamandır etiketlerime bir kere bile geri dönüş yapmadı ve bana içten içe küs sandım ama beni etiketlemiş :eek: Sherlock ile karıştırmıştır herhalde beni :A malum Sherlock ile ortağız ya hatlar karışmıştır Maskeli'de :A şuan bu mesajı madem okuyorsun bari git dizi finalini oyla, başa baş gitmekte :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Maskeli beni mi etiketlemiş? :eek: ben şuan şok :A
Uzun zamandır etiketlerime bir kere bile geri dönüş yapmadı ve bana içten içe küs sandım ama beni etiketlemiş :eek: Sherlock ile karıştırmıştır herhalde beni :A malum Sherlock ile ortağız ya hatlar karışmıştır Maskeli'de :A şuan bu mesajı madem okuyorsun bari git dizi finalini oyla, başa baş gitmekte :A

Yok küs değiliz :A Yoğundum o yüzden donememisimdir :A Kullandım iyi :A

• Harika
Reactions: Dosi